Чоловіка відправляють на передову а він навіть в армії не служив😭😭 При чому відправляють замість когось іншого який мав поїхати але у нього в військоматі знайомство і він відкупився. І тепер їде мій чоловік а в нас іще двоє діток одному виповнився тільки рік із вадою серця буде потрібна операція 😭😭😭 Я просто не знаю як мені зібратися з духом і не плакати 😭😭😭😭😭😭
Anita123-13ef• 23 мая 2022
Просто молитесь и все,или думаете Бог такой сидит на небесах - хм, не псалом,не псалом.... Значит оберегать не буду . Думаете это так работает? Только честно
манька облігаця• 23 мая 2022
боже автор ви ще 25 лютого писали тут що чоловік на війні.ви хоть згадуйте що пишите))а тут нова пєсня..ПО СИТУАЦІЇ-КУПА ЧОЛОВІКІВ ЯКІ СЛУЖИЛИ СИДЯТЬ -ЛІЧНО ЗНАЮ -ЖДУТЬ КОЛИ ВИЗВУТЬ.а тут прям зеленого и на передок.ага.як каже мій кум-нашо ця пі..ш и хто її слухає
Ответ дляманька облігаця
Зелених на передок не кидають, там треба досвід
Ответ дляok1904
Ясно. серед знайомих лиш один десь на бамбасі, але він сам туди просився, всі інші на чемоданах
Мой ’сам просился’ в военкомате. Но просился ли на передовую, я уже не знаю. 13 мая писал мне, что они ’запасная рота’, а 15 его уже перебросили под изюм. Больше ничего не знаю. Каждый день получаю весточку, что жив. И все
Ответ дляrybka21
Все буде добре, тримаємося ас_ разом.
Ответ дляrybka21
Інший знайомий в більш тихому місці, вже навіть в військовому госпіталі полежав(біопсію брали, має проблеми з нирками ), поки ми збиралися до нього провідати, а він вже поїхав в свій бліндаж
Ответ дляАнна-8d3a
Молитва задержанная, её без разрешения батюшки нельзя читать, эта молитва как очень сильная, помогает и может нанести вред.
Нет таких молитв, на которьіе нужно особое разрешение батюшки и нет молитв задеижанньіх в православии. А заговор вообще из другой оперьі
Ответ дляманька облігаця
Удалено администрацией...
Якщо що він був в теробороні (в нас пока тихо) його тоді не відправили. Він був на блок постах просто тримав автомат в руках, ні стріляти ні розбирати ні складати навіть не показували як а в військовому записали як стрілець. Не кажіть того що не знаете. І я не просила обговорювати мене чи мого чоловіка.Я просто попросила про молитву. Навіщо відразу плюватись жовчю.
Ответ дляok1904
В нас напевно кидають знаю напевно що 40 душ уже поїхало не вчених. І вони вже на передовій.