КВІТКА-6965• 23 мая 2022
Ответ дляХимеRа
не обратили внимания, их продукция Домол не появилась на прилавках?
или это не Ватсонс?
Сіль у ватсонсі?)
Вэнди Стар• 23 мая 2022
Ответ дляVIKYSIA
Нет, в АТБ есть розовая по 15грн
у нас в атб соли нет, на рынке купили пачку по 60 грн
Asteroidea• 23 мая 2022
Ответ дляAnicha
Бои в Соледаре. Там ’Артемсоль’.
Поэтому добыча и транспортировка соли невозможна.
Мені дається, що кризис штучний. Сіль повинна бути на регіональних складах у достатній кількості. Підійняли паніку і звісно зростання попиту. Просто не встирають підвозити
Asteroidea• 23 мая 2022
Ответ дляAnicha
Не успевают..? Ее вообще не подвозят.
Звісно. Вартість перевезень подорожчала, палива не має і тому важче знайти перевіщника. Везуть інші продукти
Asteroidea• 23 мая 2022
Ответ дляAnicha
Не успевают..? Ее вообще не подвозят.
Ми самі зробили дефіцит. Кожна пішла і купила з наявністі 3-5 кг, хоча реальна потреба не більше 1 кг на місяць.
Ответ дляAsteroidea
Да, просто страдальцы и паникеры скупили по 10-20 пачек на душу, вот и дифицит, вот и паника.....