23 мая 2022

Перетин кордону питання

Добрий день, хочу запитати, хто нещодавно перетинав кордон мама + дитина, чи обовязково мати нотаріальний дозвіл на виїзд від батька? Дякую
Ya1607 23 мая 2022
Я не пересекала, но знаю, что ничего не нужно
автор HappyM 23 мая 2022
Ответ дляYa1607
Я не пересекала, но знаю, что ничего не нужно
з травня були зміни, тому питаю, чи вимагають
marata 23 мая 2022
Скоро їду, робитиму дозвіл. Перевізник порекомендував
автор HappyM 23 мая 2022
Ответ дляmarata
Скоро їду, робитиму дозвіл. Перевізник порекомендував
яка вартість дозволу не цікавились?
margaritavoronina1 23 мая 2022
Ответ дляHappyM
яка вартість дозволу не цікавились?
Я делала 350 грн,но наверное от города зависит
marata 23 мая 2022
Ответ дляHappyM
яка вартість дозволу не цікавились?
450 поруч з домом
Irina-5d24 23 мая 2022
А если отец ребенка и так заграницей тогда как? Выехал задолго до войны. А ребенок с матерью на разных фамилиях.
rybka21 23 мая 2022
Ответ дляHappyM
з травня були зміни, тому питаю, чи вимагають
ну де булі зміни?
дівчата, ну є ж сайт держприкордонслужби, є у вільному доступі Правила перетинання держкордону, читайте офіційну інформацію, а не чиїсь плітки
rybka21 23 мая 2022
Ответ дляIrina-5d24
А если отец ребенка и так заграницей тогда как? Выехал задолго до войны. А ребенок с матерью на разных фамилиях.
в свидетельстве о рождении мать указана же?
автор HappyM 23 мая 2022
Ответ дляIrina-5d24
А если отец ребенка и так заграницей тогда как? Выехал задолго до войны. А ребенок с матерью на разных фамилиях.
получаю противоречивую информацию, поэтому переспрашиваю, как на практике. Если вы с региона где нет боевых действий, нотариальное разрешение необходимо, если нет, то все на усмотрение погран контроля. Есть инфо, что пропускают всех, если на разных фамилиях, читала, что нужно иметь с собой свидетельство о рождении + биометрические паспорта у всех
автор HappyM 23 мая 2022
Ответ дляrybka21
ну де булі зміни?
дівчата, ну є ж сайт держприкордонслужби, є у вільному доступі Правила перетинання держкордону, читайте офіційну інформацію, а не чиїсь плітки
при введенні воєнного стану пропускали всіх і без документів, а тепер портібно мати біометричний паспорт усім при перетині кордону + дозвіл від батька чи дозвіл соц служб. Це не так?
rybka21 23 мая 2022
Ответ дляHappyM
при введенні воєнного стану пропускали всіх і без документів, а тепер портібно мати біометричний паспорт усім при перетині кордону + дозвіл від батька чи дозвіл соц служб. Це не так?
а чи воєнний стан скасували вже?
rybka21 23 мая 2022
кожен день одне й теж питання. і кожен день я відповідаю.
де ви отримуєте інформацію, з яких джерел?
автор HappyM 23 мая 2022
Ответ дляrybka21
кожен день одне й теж питання. і кожен день я відповідаю.
де ви отримуєте інформацію, з яких джерел?
ТГ канали і новини + мене консультували турагенти, які про це і повідомили.
rybka21 23 мая 2022
Ответ дляHappyM
ТГ канали і новини + мене консультували турагенти, які про це і повідомили.
а офіційну інформацію шукали? наприклад, на сайті держприкордонслужби з доменом gov.ua., що є доменом державних установ
ось, дивіться:
7. Виїзд за межі України дітей, які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків, баби, діда, повнолітніх брата, сестри, мачухи, вітчима або інших осіб, уповноважених одним з батьків письмовою заявою, завіреною органом опіки та піклування, здійснюється без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків
https://dpsu.gov.ua/ua/Peretinannya-derzhavnogo-ko...
автор HappyM 23 мая 2022
Ответ дляrybka21
а офіційну інформацію шукали? наприклад, на сайті держприкордонслужби з доменом gov.ua., що є доменом державних установ
ось, дивіться:
7. Виїзд за межі України дітей, які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків, баби, діда, повнолітніх брата, сестри, мачухи, вітчима або інших осіб, уповноважених одним з батьків письмовою заявою, завіреною органом опіки та піклування, здійснюється без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків
https://dpsu.gov.ua/ua/Peretinannya-derzhavnogo-ko...
Дякую
Lennochka 23 мая 2022
Пересекала пятого мая, не требовали
rybka21 23 мая 2022
Ответ дляHappyM
Дякую
нема за що.
і запам’ятайте - не може бути нічого ’на усмотрение’. це називається самоуправством і є правопорушенням. адміністративним або навіть кримінальним, в залежності від наслідків.
Irina-5d24 23 мая 2022
Ответ дляrybka21
в свидетельстве о рождении мать указана же?
Ну конечно! И свид-во о браке вроде есть. Спросить надо будет
Irina-5d24 23 мая 2022
Ответ дляHappyM
получаю противоречивую информацию, поэтому переспрашиваю, как на практике. Если вы с региона где нет боевых действий, нотариальное разрешение необходимо, если нет, то все на усмотрение погран контроля. Есть инфо, что пропускают всех, если на разных фамилиях, читала, что нужно иметь с собой свидетельство о рождении + биометрические паспорта у всех
Это подруге. Она из Киева. К мужу едет. Есть у ребенка паспорт и свидетельство
rybka21 23 мая 2022
Ответ дляIrina-5d24
Ну конечно! И свид-во о браке вроде есть. Спросить надо будет
разрешение отца ребенка к тому, что у него с матерью разные фамилии, вообще никакого отношения не имеет.
нужны документы, подтверждающие родство, вот и все. что конкретная дама является матерью этого конкретного ребенка.
Ингеборга Д. 23 мая 2022
Ответ дляrybka21
нема за що.
і запам’ятайте - не може бути нічого ’на усмотрение’. це називається самоуправством і є правопорушенням. адміністративним або навіть кримінальним, в залежності від наслідків.
смотрите, что мне ответили в погранслужбе про ’’на усмотрение’’:
Бажаємо Вам здоров’я!

Для самостійного ознайомлення із змінами та відслідковування інформації рекомендуємо використовувати наступні Інтернет ресурси:
https://dpsu.gov.ua/
https://www.facebook.com/DPSUkraine
https://www.facebook.com/zahidnuy.kordon
https://www.facebook.com/SouthernBorderUkraine
https://dpsu.gov.ua/ua/map (мапа з пунктами пропуску та завантаженість: головна сторінка – популярні розділи та сервіси – інтерактивна мапа пунктів пропуску);
https://t.me/DPSUkr (телеграм канал).

З Вашого питання: чоловіки, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років – мають право на виїзд з України у разі наявності відповідних підтверджуючих документів (підтверджуючими документами можуть бути: свідоцтва про народження дітей (трьох і більше), або медичне свідоцтво про народження за 2 формою №103/о), свідоцтво про реєстрацію шлюбу з матір’ю дітей (трьох і більше), або рішення суду про розлучення та визначення місця проживання дітей з батьком або призначення аліментів, або письмовий договір між батьками про те, з ким будуть проживати діти та участь другого з батьків у їх вихованні, посвідчення батьків багатодітної сім´ї).

Рішення буде прийматися в пункті пропуску представниками Державної прикордонної служби України за результатами вивчення наданих документів.

З повагою
Державна прикордонна служба України
Слава Україні! - Героям слава!

по-моему, это иносказательное ’’на усмотрение’’
rybka21 23 мая 2022
Ответ дляИнгеборга Д.
смотрите, что мне ответили в погранслужбе про ’’на усмотрение’’:
Бажаємо Вам здоров’я!

Для самостійного ознайомлення із змінами та відслідковування інформації рекомендуємо використовувати наступні Інтернет ресурси:
https://dpsu.gov.ua/
https://www.facebook.com/DPSUkraine
https://www.facebook.com/zahidnuy.kordon
https://www.facebook.com/SouthernBorderUkraine
https://dpsu.gov.ua/ua/map (мапа з пунктами пропуску та завантаженість: головна сторінка – популярні розділи та сервіси – інтерактивна мапа пунктів пропуску);
https://t.me/DPSUkr (телеграм канал).

З Вашого питання: чоловіки, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років – мають право на виїзд з України у разі наявності відповідних підтверджуючих документів (підтверджуючими документами можуть бути: свідоцтва про народження дітей (трьох і більше), або медичне свідоцтво про народження за 2 формою №103/о), свідоцтво про реєстрацію шлюбу з матір’ю дітей (трьох і більше), або рішення суду про розлучення та визначення місця проживання дітей з батьком або призначення аліментів, або письмовий договір між батьками про те, з ким будуть проживати діти та участь другого з батьків у їх вихованні, посвідчення батьків багатодітної сім´ї).

Рішення буде прийматися в пункті пропуску представниками Державної прикордонної служби України за результатами вивчення наданих документів.

З повагою
Державна прикордонна служба України
Слава Україні! - Героям слава!

по-моему, это иносказательное ’’на усмотрение’’
нет. это по результатам изучения документов на предмет их соответствия требованиям закона.
любой пограничник принимает решение о пропуске на основании поданых документов. как же иначе.
так же и в случае автора. когда пограничник изучит ее паспорт, паспорт ребенка, установит, что она является матерью ребенка - и примет решение о пропуске.
Elanna- 23 мая 2022
Підіть в органи опіки і зробіть безкоштовно. Краще нехай буде і бути спокійним.
Ингеборга Д. 23 мая 2022
Ответ дляrybka21
нет. это по результатам изучения документов на предмет их соответствия требованиям закона.
любой пограничник принимает решение о пропуске на основании поданых документов. как же иначе.
так же и в случае автора. когда пограничник изучит ее паспорт, паспорт ребенка, установит, что она является матерью ребенка - и примет решение о пропуске.
скажите, как вы понимаете, здесь имеются ввиду свид-ва о рождении детей с одним отцом? или можно разные, но одна мать?
это моя ситуация, муж отец двоих из троих, и я не понимаю, как интерпретируют это пограничники.
rybka21 23 мая 2022
Ответ дляИнгеборга Д.
скажите, как вы понимаете, здесь имеются ввиду свид-ва о рождении детей с одним отцом? или можно разные, но одна мать?
это моя ситуация, муж отец двоих из троих, и я не понимаю, как интерпретируют это пограничники.
я понимаю так, что в вашей конкретной ситуации нужно будет решение суда об определении места жительства ребенка с вами либо договор о месте жительства ребенка между вами и его отцом. и ваше свидетельство о браке с отцом двоих детей.
Ингеборга Д. 23 мая 2022
Ответ дляrybka21
я понимаю так, что в вашей конкретной ситуации нужно будет решение суда об определении места жительства ребенка с вами либо договор о месте жительства ребенка между вами и его отцом. и ваше свидетельство о браке с отцом двоих детей.
у меня есть только решение суда об алиментах, где в теме, не в решении, написано, что дочь живёт со мной, и есть справка из ЖЭКа за 21 год, что мы все проживаем одной семьёй, и то только в телефоне фото, остальное оригиналы: свид-ва о рождении 3, свид-во о браке, свид-во многодетных.
думаете, не пойдёт?((
rybka21 23 мая 2022
Ответ дляИнгеборга Д.
у меня есть только решение суда об алиментах, где в теме, не в решении, написано, что дочь живёт со мной, и есть справка из ЖЭКа за 21 год, что мы все проживаем одной семьёй, и то только в телефоне фото, остальное оригиналы: свид-ва о рождении 3, свид-во о браке, свид-во многодетных.
думаете, не пойдёт?((
нет, формулировка в описательной части решения по другому иску не определяет место жительства.
так погодите...свидетельство многодетных есть?
Ингеборга Д. 23 мая 2022
Ответ дляrybka21
нет, формулировка в описательной части решения по другому иску не определяет место жительства.
так погодите...свидетельство многодетных есть?
да
Ингеборга Д. 23 мая 2022
Ответ дляrybka21
нет, формулировка в описательной части решения по другому иску не определяет место жительства.
так погодите...свидетельство многодетных есть?
вот такая справка есть, фото только.
первый в списке там муж.