zhe-maria• 24 мая 2022

Перетин кордону з дитиною. Допоможіть!

Я знаходжусь у Польщі, дитина з татом в Україні.
Тепер хочу забрати дитину до себе. Ситуація критична. Родич їде з України в Польщу і може привезти дитину. Тато йому дозвіл дає на перетин кордону. Чи пустять через кордон з дозволом тільки від одного з батьків? Як тепер взагалі перетинають кордон з дітьми?
Чула інформацію, що можна навіть від руки написати і сфотографувати і з таким дозволом пускають.
Поділіться досвідом.
Вера-ace4• 24 мая 2022
Ехала в марте без разрешения пускали

rybka21• 24 мая 2022
Да, достаточно разрешения одного из родителей
rybka21• 24 мая 2022
Родыч выездной?
double-mama• 24 мая 2022
В конце марта мамы через пеший переход переводили мне детей и я их забирала, разрешения от отцов были не нужны. Вы тоже можете перейти границу и встретить ребенка на территории Украины и с ним уже перейти/ въехать в Польшу .
РоманаВ• 24 мая 2022
Но нудна информация хотя бы 1-2 недель, поскольку уде начинают более тщательно относится к документам и пересечению границ
rybka21• 24 мая 2022
Ответ дляРоманаВ
Правила перетинання державного кордону України, постанова КМУ №57, пункт 2-3, абзац 13
автор zhe-maria • 24 мая 2022
Ответ дляrybka21
Родыч выездной?
Так

автор zhe-maria • 24 мая 2022
Ответ дляrybka21
В правилах пише, що потрібно дозвіл від батька завірити в органах опіки і піклування. Це, напевно, довга процедура.
rybka21• 24 мая 2022
Ответ дляzhe-maria
Можно у нотариуса, можно в опеке.