Порадьте,будь ласка,як купити на аллегро з України? Або посередників. Дякую!
World Shop• 24 мая 2022
Вам на польский адрес надо отправить? напишите в лс,могу купить со своей регистрации
Angelika777• 24 мая 2022
В Україну можна замовити тільки через перевізника. Зареєструйтесь на сайті перевізника і замовляйте на адресу, яку вам дадуть в ос. кабінеті. Перевізника виберіть самі, який вам буде найвигіднішим по тарифах: НП шоппінг, Міст, UE.
World Shop• 24 мая 2022
Ответ дляAngelika777
нп шопінг найдорожчі