Підписана на одну групу по Канаді,там кожного дня по 10+постів родини з чоловіками,чи самі чоловіки які шукають прихисток..і це.... візуально не інваліди,не 3 дітні.... питається як вони покидають країну,та чи тогді не краще відкрити кордони для тих кто поїде на заробітки і привезе гроші у країну,а не здрисне на пмж ...
ShalenaBdgilka• 24 мая 2022
По-разному. Кто за деньги, кто диагнозы покупает, у кого реально инвалидность
Думаю, що там більшість тих, хто і до цього жив і працював поза територією України. А зараз з´явилася змога поїхати до Канади. Бо там були жорсткі умови для приїзду, а зараз спростили. Та ще й люди допомогають, волонтери у провінціях, ворк перміт зразу можна відкрити, отримати медичну страховку відразу. Ну, тобто, в´їзд спрощено, то і їдуть
frumoasa17• 24 мая 2022
Ответ для...Anna
Випускають з 2 або 1 групою,там трохи вже видно
Третю вже теж.
Чашечка чая• 24 мая 2022
Ответ для...Anna
Не всегда.
NesmeyanaYa• 24 мая 2022
1. Хабар
2. Багато з тих хто в Канаді на момент виїзду був в Європі
3. Багато хто з Херсону їде в Європу через Крим
Ответ дляkidi_cow
За 5т долларов на мужика записывают инвалида и он пересекает границу .
Но лучше б какой то закон сделали , было бы дешевле и выгодней государству . А так идут взятки во всю
Согласна, пусть лучше деньги идут в государство чем на взятки, та и прекратим эту миграцию через рашку.
Veronainika• 24 мая 2022
Ответ дляYuko4a
Один вариант знаю. Из Херсона едут в Крым, оттуда в РФ, потом Белорусь и дальше, кто куда.
А в Херсон пускают на вьезд?
Ответ дляYN8678
Нужен какой то закон .. такой что бы мужчина работал и платил налог каждый месяц определённый и + залог оставил в Украине .
Таким образом он частично оплачивал зп военных которые защищают страну + гарантия что вернётся в Украину .
Oleksa1551• 24 мая 2022
Ответ дляYuko4a
А чего нельзя через Турцию
Ola_la-d152• 24 мая 2022
Ответ для...Anna
На кордоні так просто на лапу беруть від невідомих?
а как справки вакцинации у большинства невакцинированных в дие появились. Вы чудная однако. как как... бабло побеждает все. А уж мобилизацию...)
Ответ дляkidi_cow
Конечно нужен, я думаю мы к нему прийдём когда то, потому что сейчас все уезжают и обогащают взяточников