kirpichenko• 25 мая 2022

Киев есть сейчас тревога?

автор kirpichenko • 25 мая 2022
В Молнии нет оповещения.

Светлячок-Боняха• 25 мая 2022
Да,длилась 15 минут
KateSavch• 25 мая 2022
Вроде отменили уже.. Странно как-то, 10 минут только тревога была...
Чашечка чая• 25 мая 2022
Київ цифровий
Тыква2016• 25 мая 2022
Отбой
автор kirpichenko • 25 мая 2022
А Киев область в 3,49 пришло вот на молнию.что тревога.
never_ending• 25 мая 2022
Ответ дляkirpichenko
Нема в області

Тыква2016• 25 мая 2022
Ответ дляkirpichenko
Тупит ваша молния
Поставьте карту повітряних тривог
автор kirpichenko • 25 мая 2022
Спасибо огромное вам всем за ответы,успокоили. У меня блин кроме Молнии нифига нет.
Чашечка чая• 25 мая 2022
Ответ дляkirpichenko
Київ цифровий
never_ending• 25 мая 2022
Ответ дляkirpichenko
https://alerts.in.ua/ Тут дивлюсь завжди
opium_black• 25 мая 2022
Дивно. Мені зараз снився сон, якбудто чи концерт, чи проста толпа святкує на вулиці по типу день міста. В толпі також є я й моя подруга з Кр.Р. Різко озаряється небо, усі бачать, що летить рекета, стають на коліна, ближче до землі, т.к. сховаться або лягти немає куди й починають молиться. Я чую гул від того, як люди мовлять і в цей момент прокидаюсь від сирени. Взагалі Ванга з мене ніяка. А тут таке.
СИРЕЛИ• 25 мая 2022
Ответ дляopium_black
Жахливий сон.
never_ending• 25 мая 2022
Ответ дляopium_black
Бувають такі співпадіння) мені колись в дитинстві снилося, що я з кимось б’юся і в цей же момент насправді моя дурна кицька вчепилася в мої ноги, бо думала, що під ковдрою її здобич наш сон триває від декількох секунд до кількох хвилин, хоча здається, що пару годин так точно, іноді такі сюжети, хоч романи детективи пиши) ваш мозок міг все це швидко прокрутити поки були перші секунди сирени) не зациклюйтесь на цьому
opium_black• 25 мая 2022
Ответ дляСИРЕЛИ
Жахливий сон.
Не те слово. Враховуючи те, що з віком я стала більш недовірлива й сказати, що в мене прям чуйка - нема такого, т.я. деколи вже перегинаю.
Зараз, у сні, я фізично відчула, що люди розуміють: треба молитись й чим щиріше це зробити, тім більше захисту.
Проста стали на коліна й разом молилися, ніхто не біг, не штовкався, не ховався.
СИРЕЛИ• 25 мая 2022
Ответ дляopium_black
Так. Треба молится. 1 нехай наша в1ра буде сильн1ша за наш1 страхи.
opium_black• 25 мая 2022
Ответ дляnever_ending
Так, я розумію. Можливо це співпадіння, а можливо так й є, що в перші секунди, мозок вже намалював своє кіно))
opium_black• 25 мая 2022
Знову
Koksunya• 25 мая 2022
Вторая уже.

Марина111111• 25 мая 2022
Вся Украина....
il-mari• 25 мая 2022
вот уже сколько дней подряд рано утром вся Украина...
Irinaina• 25 мая 2022
Ответ дляТыква2016
Тупит ваша молния
Поставьте карту повітряних тривог
Можно ссылку - где вы ее нашли?
l-sava• 25 мая 2022
Ответ дляIrinaina
Можно ссылку - где вы ее нашли?
https://vadimklimenko.com/map/
Irinaina• 25 мая 2022
Ответ дляl-sava
https://vadimklimenko.com/map/
Спасибо
Тыква2016• 25 мая 2022
Ответ дляIrinaina
Можно ссылку - где вы ее нашли?
Вам выше давали уже

https://t.me/alarmukraine
Irinaina• 25 мая 2022
Ответ дляТыква2016
Вам выше давали уже

https://t.me/alarmukraine
Ваша не открывется(
Тыква2016• 25 мая 2022
Ответ дляIrinaina
Ваша не открывется(
Телеграмм стоит у вас?
Irinaina• 25 мая 2022
Ответ дляТыква2016
Телеграмм стоит у вас?
Тыква2016• 25 мая 2022
Ответ дляIrinaina
фото
А работает?
У меня открывается
Anita123-13ef• 25 мая 2022
Ответ дляKateSavch
Значит сбили ракету где то и не долетела