Вера15• Изменено 26 мая 2022

Чи є ще волонтери на вокзалі у Варшаві?

Збираюся їхати з іншого міста з дітьми, термін проживаня скінчився, житло знайти не можу, а і знайти роботу(без дітей безліч варіантів ). Чи можуть якось допомогти? Якщо не вийде, то поїдемо в Україну.
Kisska12• 26 мая 2022
Врятли, если у вас есть деньги снимать и то за не маленькие деньги, бесплатно нету.

Solly85• 26 мая 2022
Есть на Варшаве Заходней палатка, там чай-печеньки дают, с жильем вряд ли помогут. В основном, консультируют просто
Selena*• 26 мая 2022
Попитайте на фейсбуці в польських групах. Я навіть десь бачила був перелік людей, які готові були надати прихісток мамам з дітками (але вже не згадаю в якій групі :( )
Selena*• 26 мая 2022
Автор, а де жили? Поляки, що прихістили біженців отримають по 40зл від держави за кожного біженця (хтось вже отримав, хтось ще чекає).
Але зараз знайти безкоштовне житло майже не можливо, тут волонтери безсильні ( його фізично мало і за гроші). Це тільки шукати родину, що вас захоче прийняти. Але вони можуть попросити за це допомогу в господарстві або в домі.
Марочка18• 26 мая 2022
Ответ дляSelena*
Нашим хозяевам так ничего и не заплатили за наше проживание ,на днях хозяйка опять ездила узнавать .
Сказали пора освобождать комнату ,так как в июне у сына отпуск ,он приедет со своей невестой , и дочка с женихом , и будет много людей
Selena*• 26 мая 2022
Ответ дляМарочка18
І я її розумію :( Без виплат від держави дуже важко утримувати чужих людей.
автор Вера15 • 26 мая 2022
Ответ дляKisska12
У меня есть 2 тысячи злотых, которые получила за 2 месяца на 2 детей. Но этого мало

автор Вера15 • 26 мая 2022
Ответ дляSelena*
Дякую, пошукаю!
автор Вера15 • 26 мая 2022
Ответ дляSelena*
Живу в сім´ї, але їм вже тяжко наше проживаня. Ще маємо кішку, яка є поблемою.
Selena*• 26 мая 2022
Ответ дляВера15
Дякую, пошукаю!
Можна пошукати кімнату за 1000зл, але вам потрібно знайти роботу що б її оплачувати.
Vlada-Maria• 26 мая 2022
Ответ дляВера15
Автор, а скільки діткам?
автор Вера15 • 26 мая 2022
Ответ дляVlada-Maria
Автор, а скільки діткам?
13 і 15 років. Не малі
автор Вера15 • 26 мая 2022
Може, в якесь інше місто поїхати, де житло дешевше? Але я не знаю, в яке.
Selena*• 26 мая 2022
Ответ дляВера15
Де воно ще є то житло. Вам не захочуть здати з двума дітьми. Шукайте на підселення в багатокімнатну квартиру. Шукайте по великім містам в ФБ або на ОЛХ. В великому місті можна знайти роботу на кухні (прибирати або посуд мити). Ходити до наших прибирати квартири (але то нелегальна праця). Попросіть вашу польку поговорити з майбутнім орендодавцем (дати вам рекомендацію). Як ваша польська?
Selena*• 26 мая 2022
Якщо дитині є вже 15р вона з вашим дозволом теж може працювати легально! Скоро канікули, то шукайте для нього теж працю (як в нього польським, може знає англ. чи німецьку?). Можна піти в офіціанти, помічником на кухні, на доставку і т.д
Марочка18• 26 мая 2022
Ответ дляSelena*
Я тоже понимаю ,и очень благодарна им ,что нас приняли
Но пора искать другое жилье
goodsun• 26 мая 2022
Автор, есть вариант в Явожина Сленська, это 50 км от Вроцлава, проживание бесплатно, пока до конца июня. Если интересно, напишите мне в личку.
автор Вера15 • 26 мая 2022
Ответ дляSelena*
Польську мову вмвчаю, але говорити мало що можу. Знайомі пообіцяли допомогти знайти квартиру і роботу. Тож моя проблема вже майже не існує.
автор Вера15 • 26 мая 2022
Ответ дляgoodsun
Спасибо, уже ищут мне жилье в этом городе.