ПуФФынка_мисс• 26 мая 2022
Потрібні контакти інфекціоніста з інституту Громашевського.
Потрібна консультація інфекціоніста , питання лайма . Можливо у кого є контакти поділіться
Баба Яга• 26 мая 2022
Я взяла у терапевта направлення і пішла туди, хто був вільний,той і прийняв. Єдине, що вони за старими протоколами призначають протигрибкове, а в європейських немає. Тому яне пила.
Отвечаю всем• 26 мая 2022
Лечилась там от лайма несколько лет назад у зав. отделением Жанна Карюк. После анализов в прикормленной лаборатории они всем прописывают один курс -внутривенные уколы цефтриаксона 2 раза в день а потом отфутболивают к участковому невропатологу. Выздоравливайте.
Баба Яга• 26 мая 2022
Ответ дляОтвечаю всем
Я була не у зав, але прийшла вже з аналізами, лікували стандартно, 28 днів доксицикліну
ПуФФынка_мисс
• 26 мая 2022
Ответ дляОтвечаю всем
Які у Вас були прояви лайма ?