МаМарго• 26 мая 2022

Ви не помітили, що багато українців, які 5-10 років і більше живуть в Росії

стають злобними тваринами з манією величі як більшість росіян?Ще до 2014 року це помітила. Багато маминих одногрупників, які час від часу приїжджали в Україну.
Діти наших сусідів. Знайомі які після інститу поїхали покорять м
Аскву.
JR-88• 26 мая 2022
Ответ дляСчастливый магазинчик
Везде есть придурки ! Вот честное слово.
У нас есть знакомые, русские, так они такие адекватные люди. Имеют дом в Праге и предложили нам там жить, если вдруг что.
А есть друзья и родные, украинцы- которые выехали давно не в Россию, а Чехия, Германия, так, не то, что бы протянуть руку помощи, даже не спросят как мы тут.
Все же по отношению к россиянам уместнее - везде есть адекватные люди.
tisinki• 26 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
Вже знайшли
И не искала даже
Inna807• 26 мая 2022
Ответ дляCometome
На какой своей территории?
Своя территория заканчивается на границе. Все, что за границей - территории другого государства.
Ну их там войска,они свое же войско обстреливают? Это по стб рассказывают?
frumoasa17• 26 мая 2022
Ответ дляtisinki
И не искала даже
Але у вас вони є.
Cometome• 26 мая 2022
Ответ дляKukolka01
Что по СТБ рассказывают?
Не смотрю много лет телевизор.
JR-88• 26 мая 2022
Ответ дляKukolka01
Удалено администрацией...
Но те же донецкие многие доказывают, что и Краматорск Украина, и Мариуполь, и дале Харьков с Черниговом.

Аналогичный вопрос - зачем?
tisinki• 26 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
Але у вас вони є.
Да, конечно. Это мои родственники.
-Инга-• 26 мая 2022
Ответ дляYanaVkiev
Я помітила,що українцям всі винні. І в нас зрощують гординю
глупости не пишите
frumoasa17• 26 мая 2022
Ответ дляtisinki
Да, конечно. Это мои родственники.
І ви знаєте їх істинне відношення до українців?
jif• 26 мая 2022
Ответ дляYanaVkiev
Мені нічого і не від кого не потрібно. Тільки б ті, хто певен, що я тут загинаюсь без їх бурятської благодаті звалили з мого дому і дорогу забули. Це багато? Я в день бачу по 50 - 100 нових людей по роботі. Нікому крім цього нічого не треба - тільки спокійно жити в своєму домі і спокійно працювати за гривні. Це багато хочуть? А, всім нам треба, щоб путлер здох...
tisinki• 26 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
Да
JR-88• 26 мая 2022
Ответ дляtisinki
Для чего? У нас много других интересных тем для общения. Я не хочу поддаваться стадному рефлексу
Даже не говорят снисходительно - держитесь, мы скоро вас спасём?

Тогда повезло вам, редкая удача.
YanaVkiev• 26 мая 2022
Ответ для-Инга-
глупости не пишите
Попрацюйте в гуманітарному штабі.
Побачите.
tisinki• 26 мая 2022
Ответ дляJR-88

Тогда повезло вам, редкая удача.
Такого не говорят)
frumoasa17• 26 мая 2022
Ответ дляtisinki
Да
Але не питали їх чий Крим чи інше щось, тому знати не можете. Я всіх так перевірила у 2014 і всі були послані за кораблем, так як рашисти.
tisinki• 26 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
Я никого не проверяю. Я и так знаю их хорошо и без Крыма
юля-звезда• 26 мая 2022
Совсем такого не заметила,а вот автор таких как вы Украинок много стало)
frumoasa17• 26 мая 2022
Ответ дляtisinki
Вони за Україну?
jif• 26 мая 2022
Ответ дляKukolka01
Скажите что и сейчас его рос обстреливает
А должны молча глотать бомбы с вашей стороны,
tisinki• 26 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
Вони за Україну?
Они больше вне политики. Как и я
-Инга-• 26 мая 2022
Ответ дляYanaVkiev
Попрацюйте в гуманітарному штабі.
Побачите.
ошибка выжившего).
Я живу среди людей, по-моему этого достаточно чтобы отслеживать настроения.
А вот расеюшка разгоняет вовсю бредятину как ’на-самом-деле’ нас терпеть не могут поляки, ненавидят немцы и тыпы и тыды. Патамучто вы наглые, и вам-все-должны...
tisinki• 26 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
Вони за Україну?
Но они точно не против нас, простого народа
frumoasa17• 26 мая 2022
Ответ дляtisinki
Они больше вне политики. Как и я
Знаємо ми це ’я вне політики’
tisinki• 26 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
Знаємо ми це ’я вне політики’
Вам повезло,что вы много знаете
-Инга-• 26 мая 2022
Ответ дляtisinki
Они больше вне политики. Как и я
аж стало интересно с какого города сейчас могут быть украинцы, которые ’вне-политики’
bayubay.com.ua• 26 мая 2022
Моя найкраща подруга прожила більше десяти років у Москві, але зараз вона вже виїхала з того пекла. Так, для неї то було справжнє пекло, бо її оточували зомбовані роботи, які зовсім не слухали того, що вона намагалася їм донести. Вони вважали її хворою, бо вона слухала і читала ворожі новини...
Спершу вона відправила з раші своїх сина та мати, а потім звільнилася, завершила усі справи та поїхала сама геть з болотів.
Inna807• 26 мая 2022
Ответ дляjif
Удалено администрацией...
bilochko• 26 мая 2022
Ответ дляМаМарго
Так не було тоді прямої прлпаганди ,якщо не помиляюсь .наприклад 2010 рік .брат моєї подруги поиїхав в гості з маскви .ми зайшли до неї щоб кудись піти .він подивися на нас як на чернь і не поздоровался .ще десь через років два чую від цієї ж подруги ,що він так вже до батьків і до неї відноситься
Була насправді, який вони образ українців у своїх фільмах показували...
jif• 26 мая 2022
Ответ дляKukolka01
Удалено администрацией...
Только не ясно, какого параша вообще делает на нашей территории с 14- го года?
bilochko• 26 мая 2022
Ответ дляKukolka01
Спасибо телевизору,настроил народ против друг друга
Мене особисто не телевізор настроїв проти росіян, а віджатий Крим та війна