Загроза на Волині та Рівненщині збоку Білорусі.
«Нам підтвердили співробітники СЗГ, ГУР, СБУ та деякі частини ЗСУ те, що готуються масштабні провокації вздовж кордону з Волинню, Рівненською областю, Київською, Чернігівською областями. Ці провокації спрямовані на те, щоб створити імітацію наступу за допомогою ракетних та артилерійських ударів, а також груп ДРГ. Повідомляється, що росіяни хочуть створити зону за 10-20 кілометрів від кордону, де відбуватимуться локальні сутички.
Супроводжуватися це буде ракетними ударами по всій країні (критична інфраструктура).
Зроблено це для того, щоб відвернути угруповання військових у сферах проведення ударів від іншої проблеми (тут немає уточнення, швидше за все Донбас) і не дати відтягнути війська від тієї місцевості» - ЗМІ
—————————
Що робити , не знаю 😓😓😓😓😓 це правда чи вкид для паніки
—————————
Oleksa1551• 27 мая 2022
Нам все равно, мы на войне. Могут и панику сеять, могут и нападать, могут и отвлекать,а могут и нагнетать и дезинформировать. Мы ко всему готовы.
_Alekssandra_• 27 мая 2022
Ответ дляPlnm
Де ви читали ?? Я ніде не нашла , навпаки навіть ТСН написав про ракети 😥😥
Ну хто може Вам точно відповісти на це питання? Ну подумайте. Немає такої людини, що б розвіяла ці фейки чи підтвердила.
Я також начиталася цього і мені не по собі.
Crazy lady• 27 мая 2022
Автор,Вы странная.....
До этого страшно не было?
Люди живут под обстрелами,в стране война,’прилитеть’ может от куда угодно в любой момент, если сильно страшно,то можно улететь на Марс))
До этого страшно не было?
Ответ дляCrazy lady
Автор,Вы странная.....
До этого страшно не было?
Ну тут мова не про прилетить, а що білоруські війська зайдуть на нашу землю і окупують її. Прилітало з неба, а тут мова, що будуть фігачити з неба, моря, з землі
Ответ дляросам
Автор, разделяю ваше волнение. Мы с Донецкой области, сейчас у родственников в Днепропетровской. Мужу предложили работу в Луцке и уже собрались ехать в ближайшие дни. А сейчас читаю новости и мне очень не по себе.
Луцьк далеко від Білорусі. Саме місто дуже гарне, вам сподобається.
Crazy lady• 27 мая 2022
Ответ дляPolz
Они за две минуты не зайдут, если что - успеете эвакуироваться!
Ответ дляPolz
Нет у них сил идти ещё и оттуда.
Просто имитируют бурную деятельность обтягивая нашу армию с юго-востока
Ответ дляросам
Дякую. Просто страшно, що будуть бити ракетами з Білорусі по Луцьку, Львову та Рівному. Я таке читала в телеграм. Дай боже що б то були фейки
В ракет така дальність, що вони можуть по Луцьку, Львову і тд бити і з Росії , і з Криму, і з моря. Розгортання того іскандера в Білорусі погоду не змінює
Ответ дляbananos
Він говнокомандувач ?
Россия продолжает использовать территорию Беларуси для нанесения ракетных ударов по территории Украины. Враг переместил пусковые ракетные установки ’Искандер’ ближе к границе Украины — в район Лунинец Брестской области, в 50 км от Украины.
Как отмечают в Генштабе ВСУ, перемещение ’ Искандеров ’ может означать увеличение ракетных ударов по западу Украины.
Об этом в четверг, 26 мая, сообщил заместитель начальника Главного оперативного управления Генерального штаба ВСУ Алексей Громов.
Ответ дляPinkyPink
Ракетами вже били по Луцьку, Львову.... Я думала іскандери обстрілюють території, які поблизу, ну там км 50