Вітаю! Можливо, хтось зтикався чи вирішував таке питання: двом колегам-чоловікам потрібно поїхати за кордон на кілька днів у відрядження. Чи є якісь офіційні шляхи виїзду? Дякую за поради!
Аnastasiia• 27 мая 2022
Звичайно. Як я розумію, він на броні від підприємства, якщо планує виїзд. Тож бере ті папери, що на нього видало після клопотання підприємства і всіх підтверджень Мінекономіки, і які він потім реєстрував у військоматі за місцем проживання щоб бронь дооформити, папери на відрядження (здається, там клопотання вже просто від підприємства, що воно зобов´язується забезпечити повернення і все інше), військомат перевіряє і видає папери, які надаєте на кордоні (увага - з усім попереднім пакетом!! Інакше завертають, знаю двох ’забувак’, поїхали за паперами додому замість робочих моментів, потім їхали своїм ходом доганяли інших)
Аnastasiia• 27 мая 2022
Якщо ви ще не відправляли нікого (а інакше б не питали), можна просто до військомата підійти із усіма папірцями на бронь, і там, думаю, підкажуть щодо форми, за якою треба оформити клопотання, щоб усі реквізити точно були щоб не переробляти. Ну і якщо це клопотання десь реєструвати ’нагорі’ треба, теж підкажуть, я точно щодо погоджень не скажу, просто деякі знайомі їздять, тож трохи процедуру знаю