bananos• 28 мая 2022
Шок! Щойно взнала що візажиста в якої я робила мейк посадили на 2 роки за позиці
Вона з білорашки, часто приїжала до Львова, вела курси і семінари. Шикарна талановита жінка. В мене просто слів немає, як взагалі люди з тим живуть? З розумінням того що ти не маєш права ні на що.
Центр Європи в 21 столітті. Ппц
ksusha1155• 28 мая 2022
Ответ дляlilyD
Ага))
Хамить хто перший почав?
Я вас взагалі не займала)
Хамить хто перший почав?
Я вас взагалі не займала)
Я вам не хамила, а сказала, що пишете відверту дурню. Якщо ми вже за свободу думки і слова, то будь ласка- тут скільки завгодно. Не треба порівнювати нас з рашистами, пост пвтора про жахливу ситуацію коли посадили мати трьох дітей за політичну позицію. Де у нас таке???
Ответ дляJulieta78
Удалено администрацией...
Дійсно, якби садили за критичне мислення, то радісні дурочки, любительки популізму, раділи б ще більше
Ви теж відправляли в бан тих, хто писав, що буде війна? І кричали не нагнітайте?
Бо хтось висловлював те, що вам не подобалося чути?