bananos• 28 мая 2022

Шок! Щойно взнала що візажиста в якої я робила мейк посадили на 2 роки за позиці

Вона з білорашки, часто приїжала до Львова, вела курси і семінари. Шикарна талановита жінка. В мене просто слів немає, як взагалі люди з тим живуть? З розумінням того що ти не маєш права ні на що.
Центр Європи в 21 столітті. Ппц
Ksu160576• 28 мая 2022
Ответ дляЗаkoхані
Я не знаю хто це
у гуглі забанили?
Metelitsa• 28 мая 2022
Ответ дляЛерусикП
Тобеж смерть наших ребят, из-за раскрытия позиций и наведения туда огня это ’всего лишь повод закрыть рот’? Всего лишь мать вашу... Вы себя слышите со стороны вообще?
Да, таким рот скотчем нужно, и руки связать и под наблюдение круглосуточное, чтоб такое в жизни не делали! Это же приводит к смерти людей. А тут ’всего лишь’
А в якому з його постів засвічено позиції ВСУ?
З таким же успіхом можна звинуватити авторів УСІХ відеороликів, які ми бачимо в новинах. Бутусов працює коректно, на відміну від декого.

Якщо звинувачувати в чомусь Бутусова, то давайте поговоримо про селфі чмошників Подоляка і Арахамії з Яворова!!!
Чи це ’вініпанімаєтєетадругоє’.???

Чому їм не пред´явили звинувачення?
Metelitsa• 28 мая 2022
Ми стрімко котимось вперед, в минуле.
За три місяці перетворились в лядську біларашу

Далі буле ...
Ksu160576• 28 мая 2022
Ответ дляАтланта
Меньше Прямой канал смотрите. И пятый тоже.
а ви марафон
Ksu160576• 28 мая 2022
Ответ дляанна 1986
Их заставляют говорить на русском? У них есть выбор.
Хотели бы носить вышиванки-носили бы.
та немає у них ніякого вибору- всі держоргани не розуміють білоркську мову. дрг називають її сільською і не потрібною
Metelitsa• 28 мая 2022
Ответ дляАтланта
Онлі марафон?

Моя колега вже додивилась марафон до тієї стадії, що була не в курсі полону Азовців в раші.
Ай маладці!!!!

Оце-то інформативність!!!!

Через місяць по марафону скажуть, що в нас і Маріуполя ніколи не було, не те що Азовців
Ksu160576• 28 мая 2022
Ответ дляТетя Фрося
Похоже о Бутусове тут не знают. Ну или делают вид что не знают. Лучше закрыть глаза и сделать вид что все нормально и никого у нас не прессуют за критику правительства.
у січні-лютому на OLX були масові продажу аккаунтів Совєтчиці, тому реєстрація 2012-2014 р.р. і наявність продажів уже також ні про що не говорить, тому тут ботів % на 90
ЛерусикП• 28 мая 2022
Ответ дляMetelitsa

Чи це ’вініпанімаєтєетадругоє’.???

Чому їм не пред´явили звинувачення?
В каком посте, да в том котором Бутусов фиксировал результаты работы российской артилерии по мосту Северский Донец, соединяющий Северодонец и Лисичанск. Второй мост уже уничтожен. Благодаря этому русские и корректировки делают!
А сейчас этому ’херою - корректировщику’ запретили выезжать на передовую со своими ’освещениями’, так он стал ’угрожать’ мол я буду освещать политику, раз армию нельзя Бред собачий! Сейчас война. Расшатывать страну нельзя, и так все хлипко. Насчет Яворова, это не секретная база. На том селфи видно будка и поле. Сделайте наводку по этим данным, удачи.
Ksu160576• 28 мая 2022
Ответ дляkuskus
Я б сама таким роти закривала, чого тільки один Геращенко вартує. Як придурок якийсь, тільки прилетіло-він вже постить.
і Арахамія і Полодяк і шо? і шо їм за це? після Бутусовських репортажів солдат не вбивали як після Арахамських
Viktoria_St• 28 мая 2022
Ответ дляMetelitsa

Чи це ’вініпанімаєтєетадругоє’.???

Чому їм не пред´явили звинувачення?
Видела скрин с телеги кацапском со словами благодарности ему за корректировку. Сейчас найти не могу
Ksu160576• 28 мая 2022
Ответ дляsobacura
Реєстри зараз закриті в Україні
ботка не в курсі просто
Alena.i• 28 мая 2022
Ответ дляdolce_ira
Зачем Вы так пишите? В отличие от раши там большинство за Украину! Вы забыли как они сопротивлялись? Вы забыли как их в сизо мучали массово?
І з їх території нас так гарненько обстрілюють, і так гарненько заходили і так гарненько туди ж і тікали.
І де цей супротив зараз? 50 партизанів? Вибачте але це нічого. Більшості там наплювати. Вони чекають коли ми прийдемо і іх таргана скинемо.
Metelitsa• 28 мая 2022
Ответ дляЛерусикП
Ага-ага....
Будка і поле....

І мінус 150 наших захисників

Але питань в СБУ не виникає....

А от до Бутусова виникає

Л- логіка
Metelitsa• 28 мая 2022
Ответ дляЛерусикП
Тю, в багатьох постах зафіксовано виходи ВСУ на кордон з рашею, фото біля стовпчиків.
І що?
kuskus• 28 мая 2022
Ответ дляpeti
Розповідала сусідка про свою сестру. В церкві подала записку за воїна Олександра. До кінця служби в церків були мєнти.
І що далі? Я так люблю, коли на самому цікавому переривають розповідь!
Ksu160576• 28 мая 2022
Ответ дляViktoria_St
і??? Миколаїв, Яворів, Десна прой..б. І при чому Яворів після арахамії з подоляком. А скльки військових заводів прой.ли після сюжетів Марафону і 1+1?
Metelitsa• 28 мая 2022
Ответ дляKsu160576
Ой, Медведчуківсько-Коломойський 1+1 неначасі.
Їм можна!
ЛерусикП• 28 мая 2022
Ответ дляMetelitsa
Ага-ага....
Будка і поле....

І мінус 150 наших захисників

Але питань в СБУ не виникає....

А от до Бутусова виникає

Л- логіка
Спрошу еще раз , где эта будка и поле? Выдайте корректировку, а потом уже вешайтесь сколько Вам удобно и гоните дальше вашу зраду.
А, и еще защищайте Вашего Бутусова, которому уже москаляки ,даже, за наводку благодарят.
Ksu160576• 28 мая 2022
Ответ дляMetelitsa
Їм можна!
мені вже здається я живу в кіні, кругом один прой..б за прой..м, а боти тут пищать, що неначасі і банять

П.С. от всі боти, що сміялись із перспективи початку війни покарані? покані всі хто не підготував країну до війни і стільки втрат? чи своїх вивезли, а українці-лохи хай вмирають?
Metelitsa• 28 мая 2022
Ответ дляЛерусикП
Ла-да.
Маскалі не врут!!!
На суд над Бутусовим Баканов із Безумною в якості свідків обвинувачення запросять москалів

Це якась паралельна реальність
Viktoria_St• 28 мая 2022
Ответ дляKsu160576
И то что за такие сюжеты надо наказывать, не важно кого
Ksu160576• 28 мая 2022
Ответ дляЛерусикП
ті сюжети були: ’начасі’?
яка війна? офіційно у нас війни нема і раша не терорист! президент закони так і не підписав
Ksu160576• 28 мая 2022
Ответ дляViktoria_St
і??? на бачу наказанія арахамії і подоляка??? де, чого мовчите??? де листи до СБУ?
Metelitsa• 28 мая 2022
Ответ дляKsu160576

І про**би не визнаються, нічому не вчать, не робляться відповідні висновки.
Тупо замовчється іннформація, якщо зтось піднімає кіпіш, то отримує проблеми з правоохоронними органами.
софьюшка• 28 мая 2022
Ответ дляLes77
В білорашці давно так, можуть підслухати просто розмову у кафе і про це уже знає кгб!
в ерефії так свмо, і на окупованих територіях. Сусіди здають аж бігом. Наче проснулась генетична пам´ять від предків сталінського терору. Я ще дивувалась книжкам, що так багато людей анонімки писали. Тепер бачу, писали...
ЛерусикП• 28 мая 2022
Ответ дляKsu160576
Почитайте что я выше написала про подоляка и арахамию. И ответьте на тот мой вопрос. А то барышня которой я его задавала, как и Вы кричащая про зраду всех (кроме ее любимого наводчика-Бутусова), так на него и не ответила, и дурочку включила.
Насчет войны, войну должна обьявлять страна которая напала, а не та которая защищается. В реальности у нас война и геноцид украинского народа если Вы еще не в курсе, если конечно с Украины вещаете. Обьявление войны нам не поможет, оно даже не выгодно для нашей внешнеполитической ситуации, так как повторюсь, мы ни на кого не напали.
П.С. А Вы побольше расшатывайте власть, в нынешней ситуации это только же ’на пользу стране’ ведь правда? везде же ’зрада’.
софьюшка• 28 мая 2022
Ответ дляnatlili
З Білорусії та россії летять ракети
Це країни-агресори
Мені взагалі байдуже, що з людьми з цих країн
Я їх ненавиджу всіх
Вони вкрали у нас мир
Хіба що тим, хто вважає що якщо мирно здатись ерефії, то життя буде як раніше. Не буде. Читайте, дивіться, який світ ви хочете своїм дітям залишити. Відкотитись на 100 років назад.
Metelitsa• 28 мая 2022
Ответ дляЛерусикП
Удалено администрацией...
ЛерусикП• 28 мая 2022
Ответ дляMetelitsa
Удалено администрацией...
Metelitsa• 28 мая 2022
Ответ дляЛерусикП
Удалено администрацией...