bananos• 28 мая 2022

Шок! Щойно взнала що візажиста в якої я робила мейк посадили на 2 роки за позиці

Вона з білорашки, часто приїжала до Львова, вела курси і семінари. Шикарна талановита жінка. В мене просто слів немає, як взагалі люди з тим живуть? З розумінням того що ти не маєш права ні на що.
Центр Європи в 21 столітті. Ппц
Татьяна89• 28 мая 2022
Ответ дляPiracanta
Вы имеете территорию бывшего СССР? Или весь мир?
Я имею ввиду весь.
Тетя Фрося• 28 мая 2022
Ответ дляЛерусикП
Тобеж смерть наших ребят, из-за раскрытия позиций и наведения туда огня это ’всего лишь повод закрыть рот’? Всего лишь мать вашу... Вы себя слышите со стороны вообще?
Да, таким рот скотчем нужно, и руки связать и под наблюдение круглосуточное, чтоб такое в жизни не делали! Это же приводит к смерти людей. А тут ’всего лишь’
Такое впечатление что вы не знаете о средствах наблюдения с воздуха. Типа у них нет дронов, нет спутников. Первые удары обошлись без Бутусова, очень странно, правда?
Мандарина• 28 мая 2022
Ответ дляbananos
За те що висловлювалась проби бацькі і підтримки його позиції щодо України
Это ложь
Мандарина• 28 мая 2022
Автор, никакого отношения ее дело не имеет к Украине. Разбирательство началось там до войны ещё. Она собирала митинги против лукашенко. Ей угрожали долго и предупреждали(( в РБ любят показательные порки, к сожалению
tarveldy• 28 мая 2022
Восени допомагали дівчині тікати з блядорусі
Тамилa 1• 28 мая 2022
Ответ дляViktoria_St
Ну давайте будем честны - действительно через СМИ было много наводок на наши объекты, та же в ч в Десне. Так что может и стоило бы фильтровать что попадает в СМИ
Ой, а то про Десну ніхто незнає , це дурнувате командування , що навіть у тривогу людей не вивели в бомбосховища . А от наші любі дітки , що за три копійки ,бігають і фотографують , що їм скажуть ... прибила б і їх , і їхніх батьків за чудове виховання .
Тамилa 1• 28 мая 2022
Ответ дляТатьяна89
Во все века, молчание - золото.
Лучше с близькими обсудить и не высовываться, если твоя позиция не угодна власти, а жизнь дорога.
Фу, бля ...
Тамилa 1• 28 мая 2022
Ответ дляЛерусикП
В каком посте, да в том котором Бутусов фиксировал результаты работы российской артилерии по мосту Северский Донец, соединяющий Северодонец и Лисичанск. Второй мост уже уничтожен. Благодаря этому русские и корректировки делают!
А сейчас этому ’херою - корректировщику’ запретили выезжать на передовую со своими ’освещениями’, так он стал ’угрожать’ мол я буду освещать политику, раз армию нельзя Бред собачий! Сейчас война. Расшатывать страну нельзя, и так все хлипко. Насчет Яворова, это не секретная база. На том селфи видно будка и поле. Сделайте наводку по этим данным, удачи.
Ви нормальна ? Там дрони висять і день і ніч , нічого на лінії фронту не приховаєш .
Тамилa 1• 28 мая 2022
Ответ дляAlena.i
І з їх території нас так гарненько обстрілюють, і так гарненько заходили і так гарненько туди ж і тікали.
І де цей супротив зараз? 50 партизанів? Вибачте але це нічого. Більшості там наплювати. Вони чекають коли ми прийдемо і іх таргана скинемо.
Чому ж ми ? В нас вже ціла армія білорусів воює за нашу і їхню свободу , бо вона, на жаль, в руках однієї людини - хуйла .
EllyM• 28 мая 2022
Ответ дляЗаkoхані
розвивайтеся, пані.
Скеруйте пораду собі. Який сенс вірити судовим рішенням щодо опозиції у тоталітарних державах?
EllyM• 28 мая 2022
Ответ дляkuskus
Будьте об‘єктивні- пресують його не лише за критику, а й за викладання інформації, яка допомагає ворогу
А кого пресували за здачу Херсону? Дивна вибірковість у зелених
EllyM• 28 мая 2022
Ответ дляЛерусикП
А кого покарали за неодноразові смерті військових у казармах? Де арештовані ті, хто не забезпечив роззосередженя?
Татьяна89• 28 мая 2022
Ответ дляТамилa 1
Фу, бля ...
Это Вы о себе?
ЛерусикП• 28 мая 2022
Ответ дляEllyM
Вопрос явно не по адресу задан. Идите ищите. Найдете, скажете.
Заkoхані• 28 мая 2022
Ответ дляEllyM
До чого тут ’тоталітарні держави’.
Ви взагалі в адекваті? Я не вам писала, а ви всучили носа і перекрутили мою відповідь на рашистський манер!
Заkoхані• 28 мая 2022
Ответ дляKsu160576
у гуглі забанили?
Чого ви вчипилися до мене з вашим хамством?

Воно мені не потрібно.
А ви краще не лізьте у чужі діалоги!
Заkoхані• 28 мая 2022
Ответ дляMetelitsa
Ми стрімко котимось вперед, в минуле.
За три місяці перетворились в лядську біларашу

Далі буле ...
До чого це?
Заkoхані• 28 мая 2022
Ответ дляKsu160576
ботка не в курсі просто
Заkoхані• 28 мая 2022
Ответ дляsobacura
Ви не знали що там є така дурня?
Я підписана на блогершу, яка втекла з білорашки в село під Білою Церквою.
Загугліть бчб наречена
Я спросила про факти, а не інформацію з гугла.

Розумію, що ця тема для політичного ср@чу
Заkoхані• 28 мая 2022
Ответ дляsobacura
Реєстри зараз закриті в Україні
3 мічяці всього. Але ж до того десяток років були відкриті. Але ви продовжуєте розповсюджувати плітки. Для чого?
Заkoхані• 28 мая 2022
Ответ дляKsu160576
читайте самі, у нас тут прислуги на зп немає, ’в студію’ блін
за хамство
mamarama• 28 мая 2022
Кто против власти в Беларуси, тот выезжает оттуда.
Смысла высказываться нет, это бесполезно и опасно.
Заkoхані• 28 мая 2022
Ответ дляmamarama
Цю тему створили для того щоб обгадити владу України. А ’сюжет’ лише для прикриття
sobacura• 28 мая 2022
Ответ дляЗаkoхані

З якого гугла? Я спілкуюся з нею, відправляла ій посилку.
Фото додала з гугла тільки.
sobacura• 28 мая 2022
Ответ дляЗаkoхані
Які плітки? Ви відправили людину дивитись реєстр зараз, а не три місяці тому.
MarinaCher• 28 мая 2022
Ответ дляmamarama
Да, так и есть, я там детство провела, знакомые остались. На себе испытали некоторые прелести режима, хотя открыто и не протестовали. Там последние два года абсолютный мрак. Только уезжать.
Irina8-2d4f• 28 мая 2022
В белорусии это норма моего знакомого посадили ещевл время последних выборов