ksusha1155• 28 мая 2022

Хто переводив дитину в іншу школу

В межах України. Підкажіть, будь ласка, процедуру, що зараз треба робити. Дякую.
Irina7926• 28 мая 2022
Взяти довідку з тої школи, яка згодна прийняти Вашу дитину і з нею йдете в ту з якої хочете перейти. Пишите заяву у секретаря, Вам віддають документи і виписки з оцінками з ним йдете в ту школу, з якої брали довідку.

max2013• 28 мая 2022
Берете довідку з нової школи,що вас зарахують. Йдете у свою пишете заяву і забираєте особову справу
автор ksusha1155 • 28 мая 2022
Ответ дляIrina7926
Дуже дякую!
CatyK• 28 мая 2022
получить в будущей школе справку о зачислении, отнести в старую школу, написать заявление, погасить долги (книги сдать, платный англ. и т.д. если есть в бухгалтерии), забрать личное дело, передать в новую школу.
FireKitten• 28 мая 2022
Мы просто пришли с сыном в школу, спросили ’примете?’. Нас спросили откуда мы, сказали ’примем’. Заявление написали, и нас с учителем повели знакомиться.

В своем городе надо было бы справку брать из одной школы для другой школы.