вика ссс• 29 мая 2022

При заполнении анкеты на визу в Канаду

При заполнении анкеты на визу в Канаду ,документы необходимы с каким переводом (аутентичный или профессиональный?)И в электронном варианте достаточно будет или надо оригинал?
Irina-5d24• 30 мая 2022
Ответ дляGalyna1211
Так а біометрію ви здали?
Ні. Я сама повинна здавати чи вони запрошення вислати? Я не знаю куди йти.
Galyna1211• 30 мая 2022
Ответ дляIrina-5d24
Як ви анкету відіслали, через кілька годин/добу прийде лист, що вам треба у найближчому візовому центрі (VAC) здати біометрію. Ви де знаходитесь зараз? Я їздила до Варшави.
Irina-5d24• 30 мая 2022
Ответ дляGalyna1211
У Франції. Мені прийшли листи (на всіх), про зміну статусу. Я їх відкрила, наче просто підсумували дані. Більше ніяких листів не отримувала. Можу поїхати до Парижу, мені недалеко, але я не знаю записуватись там чи як.
Galyna1211• 30 мая 2022
.
Galyna1211• 30 мая 2022
Ответ дляIrina-5d24
Зайдіть на сайт VAC зареєструйтесь і подивіться чи є якісь вільні дати/час у Парижі. Запишіться і здайте усі біометрію (з собою мати треба паспорти, листи що прийшли після відправлення анкети і лист з часом здачі, що прийде як запишитесь). Там тої здачі на 10 хвилин.
Irina-5d24• 30 мая 2022
Ответ дляGalyna1211
Дякую! Хоч прояснили мені ситуацію
Galyna1211• 30 мая 2022
Ответ дляIrina-5d24
Дякую! Хоч прояснили мені ситуацію
Вам треба у фейсбучні групи по типу Україна та Канада: іміграція, біженство, притулок. Там все розжують, що до чого.
Irina-5d24• 30 мая 2022
Ответ дляGalyna1211
Дякую! Я зараз поки що хочу додому, в Київ. А Канада це на випадок якщо все буде погіршуватись. Хоча сподіваюся, такого не буде
постою_послушаю• 03 июня 2022
Ответ дляIrina-5d24
А если только паспорт приложила и все?
Мы отправляли только паспорта, украинские заграны. Переводы у нас не запросили. Знаю людей, у которых запросили перевод свидетельства о рождении, условие- перевод сертифицированного переводчика, нотариальное заверение не требовалось
Irina-5d24• 04 июня 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Мужу и маме сработали и обычные заграны 1 страница. А я наверное пролетела, сдаю биометрию на 1 день позже