BESPALOV_MUSIC
6 годин тому
❤️Сьогодні моєму Києву виповнюється 1540 років🇺🇦❤️
За 10 років ти став для мене найріднішим. Саме ти сформував мене як особистість, змінив в кращий бік, саме ти подарував мені доленосні події.
Так, я народився в Черкасах, але саме Київ став найріднішим місцем на землі. Ти багато чого пережив - від епідемій до війни. Зараз теж війна, і ти вистоїш, адже ворогам не подолати вікову історію, в якій ДНК української культури та народу.
Дякую тобі Києве, що так тепло зустрів мене і пригорнув у свої обійми❤️
P.S Дякую нашим хлопцям на фронті за вашу мужність, ви справжні герої. А міста, які окуповані, або значно зруйновані - ви були, є і завзжди будете Україною. Ви обов’язково будете процвітати у майбутньому під українським прапором. Наші герої боряться за вас.
Слава Україні 🇺🇦
6 годин тому
Слава Україні 🇺🇦
Ответ дляВорона
Цэ то нещастя, шо на Могилёвской пиарится?
она ему угрожает