Начальник Анонимов• 30 мая 2022
Дерма-е відгуки
Хто користувався цією серією? Як вам?
Напланетянка• 30 мая 2022
Супер, мне давно здесь девочки посоветовали, очень довольна. Я ещё и аллергик, мне дофига кремов не подходит, а эти идеально
Начальник Анонимов
• 30 мая 2022
Ответ дляНапланетянка
Ви і денний і нічний берете?
Під очі тільки не бачу з цієї серії(
Тоска в носках• 30 мая 2022
Ответ дляНапланетянка
Який в нього запах? Бо я користувалась кремом з ДМАЕ, то запах досить специфічний... І мені неподобається, що крем без дозатора(
Алгонавт• 30 мая 2022
Я под глаза взяла дермае, но так и не успела попробовать, лежит дома запечатанный
парИла я парИла• 30 мая 2022
Ответ дляНачальник Анонимов
Ви і денний і нічний берете?
Під очі тільки не бачу з цієї серії(