Фантуля• 30 мая 2022

Про Азов можна забути?

Верещук більше не займається обміном полонених. Хто буде тепер займатись не зрозуміло , про азовців ніде і слова у влади.
sashik77• 30 мая 2022
Ответ дляkuskus
Як Коля? Це під…ц
Чого з ним так носяться?!Воно ж припуцькнуте.
Тамилa 1• 30 мая 2022
Ответ дляФантуля
Так просто регестрируют, что они не исчезли бесследно, о обмене ни слова .
Коли ще тільки домовлялися , і Азовці і їх родичі просили вивезти вояків з осади в туречину , під зобовязання , що вони не повернуться на фронт , до кінця бойових дій . Обмін можливий , тільки поранених , а бійців до кінця війни вам ніхто не віддасть , але я не виключаю , що буде обмін , якщо знайдуть ласий шматок якогось рашистьського лайна .
sashik77• 30 мая 2022
Ответ дляPolz
Червоний хрест людей до Росії вивозив! Як їм можна вірити? Вони і вашим, і нашим
Мені здається ще були скандали зчервоним хрестом
Lina 75• 30 мая 2022
Ответ дляLampochka_05
Зате сьогодні бачила інформацію, що Коля Каклєта буде упоановаженим з прав людини. Ото прорив
Це пиз...ц полный.
Какой Коля мля, с ним на один гектар ср...ть стыдно сесть , оно ж недолугое и бестолковое. Мля....
klycha• 30 мая 2022
Просили не комментировать. Что не понятно.
Тамилa 1• 30 мая 2022
Ответ дляФантуля
Так вони замітають сліди, зараз не реально буде знайти крайніх , скажуть неначасі і усьо)
На офіційних рашкінських пабліках пишуть , що йде слідство і буде суд , і тільки після публічного суду і вироків , буде мова про обмін .
Иринка- малинка• 30 мая 2022
Ответ дляVivaForever
и что это означает что про АЗОВ МОЖНА ЗАБУТИ???специально написала провокативным текстом автора
А сегодня одни темы из серии’ всьо пропало’.
Больше всего в таких темах бесит о рейтингах Зе. Я просто диву даюсь:’Как сейчас можно думать о рейтингах??? Как???’
И понятное дело Кто о них думает.
Как русские боты все по методичке пишут, так и боты кучерявого .
klycha• 30 мая 2022
Ответ дляСмирноваН
Что вам не понятно? Написано же во втором абзаце кто будет заниматься. Задолбали уже с темами, Крым всьо, Азов всьо
Руссня сидит. Или пророссийские лобби делает вбросы.
MargoMor• 30 мая 2022
Ответ дляPolz
Просто красный крест абсолютно нейтральная организация, нейтралитет - один из основных принципов. Даже при приёме на работу учитывается способность сотрудника не принимать ту или иную сторону. Они посещают пленных и проверяют условия содержания и в Украине.
klycha• 30 мая 2022
Ответ дляBoroDoro
Кадиров викладає фото закатованих азовців
Я досі не розумію чому здачу в полон називають евакуацією… ситуація складна але можливо співпраця з організаціями світовими якось могла б допомоги а так(((
Их скорее всего через мировую организацию и забрали. Но вы же знаете этих тварей русских. Не было другого выхода. Рискнули.
klycha• 30 мая 2022
Ответ дляSara-a
Война закончится и надо отвечать.
Все смоются
О чем вы?
АННА 104• 30 мая 2022
Ответ дляVivaForever
только потому что вы не любите Зеленского, вы уже готовы заживо похоронить пленных? да? ибо не понятно зачем такое заглавие вопроса дебильное.
и пишите подробнее про следы, очень интересно
А на ваш вопрос неудобно отвечать , игнорят , все ищут подвох там где его нет , вот только изначально , когда Азов должен был и мог выйти из Мариуполя , они отказались это делать и когда много человек погибло, когда пытались вывозить раненых оттуда и завозить продовольствие и оружие, тоже никто не вспоминает , и вообще , каждый день эта тема поднимается , хотя просили ее не мусолить
klycha• 30 мая 2022
Ответ дляФантуля
Почему раньше не занимались СбУ и Гур, а все было типа под личным контролем зеленского, а как сдали Азов, власть тихо слилась .
Такое ощущение что кидстафф форум стал как вата у русни. Дурдом на дурдоме.
автор Фантуля • 30 мая 2022
Ответ дляАННА 104
Судя как удаляют видео выше, то тут можно только любить и хвалить зеленского . Свято верить всему что он врет, хватит делать с него идола, и он вечно обманывает во всем .и пока шум не поднимут то будет заминать тему.
klycha• 30 мая 2022
Ответ дляElina Zorina
Схоже на це.
І спеціально засекретили все,бо типу дуже таємно, і шоб не говорили про це і не писали аби не надавати справі резонансу.
А так під виглядом секретної операції ’порятунку’ Азовців суспільство стримується і нема розголосу і паніки.
боже ви українці а не руське зомбі.
9goda• 30 мая 2022
Ответ дляfox...m.x
Что-то назревает, ’все’ бегут с ’корабля’, все больше разоблачений.
Как же вы задолбали, нагнетатели, вечные здрадныки и нытики... Что конкретно вы сделали, чтобы помочь Украине победить?
klycha• 30 мая 2022
Ответ дляHimikova
Условия то контролируют, а вот за обмен не знают, кто отвечать будет.
А кто?
klycha• 30 мая 2022
Ответ дляФантуля
Так і наша влада мовчить) про азов ні слова((
Автор а ви розумієте яка це справа важлива? Не один воєнний аналітик не коментує. І всі надіються на обмін бо знають що русня дуже цинічна і підступна.
АННА 104• 30 мая 2022
Ответ дляФантуля
А люди не понимают , что иногда стоит делать то , о чем просят , просили не трогать тему Азова , так нет , каждый день ее мусолят ! А по поводу Зеленского , я не его фанат , но так удобно сидеть жопой на диване и рассказывать кто и что неправильно делает , может лучше Порошенко вспомнить , при котором все усугубилось и просралось и если бы он карманы меньше себе набивал и путина в жопу меньше целовал того ужаса , который творится сейчас не было бы , а Зеленский во все двери стучит и все пороги оббивает и нравится это кому-то или нет - проблема этого человека , будет на месте Зеленского будет делать так как посчитает нужным, забрали диванные эксперды со своим всепропало !
автор Фантуля • 30 мая 2022
Ответ дляklycha
Знаю, але лякають такі кадрові зміни, і всі знають , що зеленський мстивий а з азовцями в нього вже був конфлікт .
klycha• 30 мая 2022
Ответ дляФантуля
скарга на вашу тему. Просили не коментувати цю тему. Йдеться про життя воїнів ЗСУ. Ви навіщо цю тему піднімаєте? 15 рублів тут відробляєте?
Metelitsa• 30 мая 2022
Ответ дляИринка- малинка
И понятное дело Кто о них думает.
Как можно лумать о рейтингах?

Та спокійно!
https://www.pravda.com.ua/articles/2022/05/26/7348...

Щойно вдасться скасувати воєнний стан, зрозуміло, що будуть вибори. Парламент у тому вигляді, в якому є зараз, працювати далі не зможе’, – пояснював суть роздумів у ОП один із членів команди Зеленського.

’І президент теж мав би скласти повноваження та переобратись. Для цього треба буде закон змінити, але вибори треба обов´язково. Тому що всі програми, які він і ми давали до цього, більше не актуальні. У президента і в партії буде нове завдання – відновлення країни’, – пояснював УП один із впливових депутатів ’Слуги народу’.

Це було ще у березні!@!

І за хамство і неадекватність
ИринаКа• 30 мая 2022
Сьогодні у соловйова на каналі виклали відео Волини. Виглядає пристойно, борода гарно підбрита, ніяких синців, нормальний одяг.
МАМА НИКИТКИ-2• 30 мая 2022
Ответ длячир
Денісова заявила, що Офіс президента хоче прибрати її з посади https://glavcom.ua/country/politics/denisova-zayav...
Невже в ОП додалося клепок, щоб звільнити цю потолочь з посади.
це рішення запізнилося на 3 роки.
Я пам’ятаю, прийшла на посаду гола і боса, як и пЛокулол ЮҐик. А зараз…
автор Фантуля • 30 мая 2022
Ответ дляАННА 104
Я навіть не буду коментувати , що саме зробив зеленський щоб цей п.. ц наступив , бо ми дивимось на одну річ і бачимо протилежне, для мене просто перестать стрелять , посмотреть в глазки путину ,отвести от позиций войска, разминировать, урезать расходы на армию, заморозить разработку ракет, до последнего строить дороги вместо окопов это и есть целовать жопу путину .
Frejehka• 30 мая 2022
А я не шукаю ніде зради, вірю президенту, вірю ЗСУ. І вірю, що азовці повернуться!!!!
4erepashka• 30 мая 2022
Ответ дляLina 75
Мля, удалили.
Скиньте мне в лс пожалуйста, что за ролик был.
и мне,плиз
АННА 104• 30 мая 2022
Ответ дляФантуля
По поводу ракет , все разработки были заморожены задолго до Зеленского , мой отец лично предлагал несколько программ по вооружению и его послали , никто ничего не замораживал и делают все как и делали , просто вы не в курсе, а я в курсе , никто ничего не разминировал , много всякой ерунды трындят , но , как показывает опыт , есть такие люди, которым просто нужно трындеть, они больше ничего не могут !
oneself• 30 мая 2022
Ответ дляklycha
я что-то пропустила? чего?
Иринка- малинка• 30 мая 2022
Ответ дляMetelitsa
Как можно лумать о рейтингах?

Та спокійно!

Це було ще у березні!@!

І за хамство і неадекватність
Удалено администрацией...