thumbelina_la• 30 мая 2022

До літа один день. Як плануєте відпочивати?

Підкиньте мотиваційних ідей, як відпочити і перезагрузитися в тих умовах які склалися?
І дітям потрібні якісь емоціі, веселі канікули.
Про море і мова не йде.
А от що можна робити вдома щоб якось відпочити і набратися сил?
Може по Україні поїздити? В Ужгород, Львів?
Може якісь пікніки чи озера?
Що плануєте робити?
Я щось зовсім не знаю..
Насадила квітів, планую почати бігати (коли день до літа)), але все одно сили закінчуються.
Діліться ідеями. Хто де? І як себе підтримуєте зараз?
автор Shady lady • 31 мая 2022
Ответ дляЕлена1265
А кондитером її не беруть?
Ні..
Там тільки така робота. То тут ти хтось, а там - ніхто.
Наша місцева «королева» школи у нас тут з 20 років їздила на своій Мазді з салону, і добре заробляла в авто-салоні, а туди поіхала і стала офіціанткою. Чому вона не повернулася сюди, не розумію.
Досі там живе..

marata• 31 мая 2022
Ответ дляALenushka505
Ще ні, не переживайте. Поки викладаю в університеті і мрію виїхати і ніколи не згадувати про цю країну. Унітази я мити не буду, але навіть це краше ніж жити тут
Їдьте обов‘язково. Не треба в Україні таких викладачів, які її ненавидять
автор Shady lady • 31 мая 2022
Ответ дляALenushka505
Аж цікаво стало, чим вам тут настільки погано, що ви шкодуєте, що тут народилися і мрієте виіхати і не згадувати?
Елена1265• 31 мая 2022
Ответ для Shady lady
Ні..
Досі там живе..
Дивно. В мене мама знайомої виїхала і її взяли кондитером у Польщі. В Україні була власна кав’ярня.
Goldig• 31 мая 2022
Буду до осені вчити мову курс В2, кожного дня.
Майя0564• 31 мая 2022
У меня нет никаких планов. Просто будем побольше проводить время с детьми на улице, гулять в парках, читать со старшими интересные книги, смотреть фильмы.