thumbelina_la• 30 мая 2022

До літа один день. Як плануєте відпочивати?

Підкиньте мотиваційних ідей, як відпочити і перезагрузитися в тих умовах які склалися?
І дітям потрібні якісь емоціі, веселі канікули.
Про море і мова не йде.
А от що можна робити вдома щоб якось відпочити і набратися сил?
Може по Україні поїздити? В Ужгород, Львів?
Може якісь пікніки чи озера?
Що плануєте робити?
Я щось зовсім не знаю..
Насадила квітів, планую почати бігати (коли день до літа)), але все одно сили закінчуються.
Діліться ідеями. Хто де? І як себе підтримуєте зараз?
fikysss• 30 мая 2022
у меня ребенок собаку хочет а я бы в турцию на пару недель

marata• 30 мая 2022
Ответ дляALenushka505
А потім пишуть, що депресія від роботи) і яка ненавісна робота. Ви свідомо обрали не жити, а виживати
Зараз не час перебирати таким. У мене добре оплачувана робота, тому я абсолютно не виживаю, а чекаю ліпшої нагоди. А їхати кудись заробляти в планах нема
Iriskamom• 30 мая 2022
Автор, пока никаких планов, в полной прострации. Муж пока без работы, проедаем сбережения. У дочки в августе день рождения, возможно, съездим в Польшу (я с детьми) в Затор, там есть Большой парк аттракционов и аквапарк Энержландия, были там 3 года назад- дочка была в восторге, возможно повторим тур де Польша)
ALenushka505• 30 мая 2022
Ответ дляmarata
Вже повернулися з Чорногорії, Греції?
арина-ветерок• 30 мая 2022
Мрію вийти на роботу. Навідпочивалась вже з 24 лютого.
marata• 30 мая 2022
Ответ дляALenushka505
Вже повернулися з Чорногорії, Греції?
Ні ще, тільки збираюся
автор Shady lady • 30 мая 2022
Ответ дляALenushka505
А де ви рекомендуєте їй виїхати і працювати?
У мене подруга кондитер, найкращий в смт. Пройшла багато дорогущих курсів, марафанів і тд Роботу обожнює.
Але заробітку не вистачало зробити ремонт на кухні і вона на 3 місяці поіхала на заробітки в Чехію. 10 годин на ногах мити посуд, виносити мусор, мити підлогу. Все на ній.
Там дуже важка робота.
Це не робота мрії.
Це метод «поїдь і зрозумій, що твоя робота ще нічого» )))
автор Shady lady • 30 мая 2022
Ответ дляrybka21
мы и так как будто отдыхаем. я без работы, у сына дистанционки не было, вначале пытался сам что-то писать-решать, но я понимаю, что без системы и учителя это ни о чем. живем его танцами. в субботу турнир. потом сборы.
после хотели бы съездить в Германию, бабушку и дедушку проведать, потом во Францию к дочери...но не знаю, как получится. билеты дорогие для нас сейчас. может, найдем какой-то бесплатный рейс, хоть автобусом. здесь бывают.
Ну, поїздити по Європі це також классна перезагрузка і емоціі. Хай щастить і перемоги та танцях!
А потім і нам всім у цій війні
Oksana0612• 30 мая 2022
Ответ дляIriskamom
І ми були в Енерджіландії три роки назад, планували кожного року на нові атракціони їздити але то коронавірус тепер війна.

VivaForever• 30 мая 2022
Ответ дляALenushka505
куда больше будет депрессия от сбора клубники или мойки чужих туалетов
Asteroidea• 30 мая 2022
Ответ дляparele
Хотим на Синевир смотаться. Если…куча всяких «если» не дают планировать дальше завтрашнего дня.
За границу куда-то ехать даже мысли не возникает.
Если все «если» не сложатся, будем дома на участке возиться.
Мне муж предлагает на Свитязь ехать. А мне реально страшно. Боюсь дороги и там совсем близко к границе
marata• 30 мая 2022
Ответ дляVivaForever
Отож ) І мені смішно від тієї фрази. Куди їхати - поневірятися десь невідомо де на заробітках
rybka21• 30 мая 2022
Ответ для Shady lady
А потім і нам всім у цій війні
Дякую, син тут в Кишиневі партнерку навіть знайшов. З Одеси. Така киця гарна, не уявляю, як їм розлучатися.
а що до Європи, то це не бюджетна подорож. може, автостопом десь. гадаю, щось придумаємо. треба таку нагоду використати. Наші з Маріка вирвалися, дуже хочеться побачити їх, обійняти. Дочка туди поїхала з Харкова 20 лютого. один (!) єдиний квиток був на потяг.
ALenushka505• 30 мая 2022
Ответ дляVivaForever
Хто на що годиться)) але навіть краще мити туалети за 2 тис євро, ніж сидіти тут в офісі за 400
Oksana0612• 30 мая 2022
Ремонт в кухні, наїстися досхочу суниць, чорниць в Карпатах, велопрогулянки по району . Нажаль відпочинок літом для моєї сім´ї це море на днів 15-20, Карпати/ Закарпаття годину їзди з дому, це скоріше тур вихідного дня, вже об´їздили все сто разів але такий наплив люду та мені не комфортний. Дитина хотіла на рибалку з ночівлею можливо наважимся на Дністер.
автор Shady lady • 30 мая 2022
Ответ дляIriskamom
Мене подружка кличе в Баварію до себе у гості і потім з дочками в Хорватію. Дівічником)) Дуже приваблива пропозиція))
Але в мене також є бар‘єр..
Не хочу покидати країну до перемоги.

Буду собі тут розваги шукати:
На озеро поіду, у Львів на деньок може, на городі загорю, басейн надую, сукні по селу буду вигулювати, помаду червону нову придбаю, картину намалюю, може влаштуємо з друзями і тд
Малій фотосессію на телефон зроблю десь. Придумаю де..
Варення зварю. Бігати буду.
От і все..
якось так..
але дітей радувати треба!
Якщо є бажання і можливість - обов‘язково поїдьте.
А я себе тішу, що цього року без моря, зате на наступний буде 20 днів замість 10 ))))
VivaForever• 30 мая 2022
Ответ дляALenushka505
вам лучше, мне нет. но я свою работу люблю, и здесь я специалист, а там максимум посудомойка и от этой мысли мне уже подташнивает.
NafffAnja• 30 мая 2022
Планую як і останні пару міс не відкладати життя, радіти дрібницям, об’ідатися сезонними ягодами і овочами, ходити на місцевий «пляяяж» на річку, народити в липні, нічого крутити і варити не буду
Планую не будувати планів, це важко, але життєво необхідно зараз
Galina_vinsport• 30 мая 2022
Знаете, сегодня на уроке польского, директор школы спросила у нас, мам, о наших планах на лето.. большинство сказали, что в планах поиск жилья, работы, ну и повезти детей на озеро, хотя бы.. Балтийское море ведь холодное.. а когда спросила - как бы мы Хотели провести лето, все ответили, что хотели бы вернуться домой, в Украину.. поэтому планы конкретно отличаются от желаний😔😔😔

ok1904• 30 мая 2022
Ответ дляa.ostroverh
Как я вас понимаю)
Жду когда мои полетят и я ночами страховки выписывать буду... Накопилось)))
Я ніяк не можу повірити, що все просто спить вже три місяці(!)...
Елена1265• 30 мая 2022
Ответ дляmarata
Я хотіла влітку звільнятися. Тепер розумію, що треба триматися й далі за ненависну роботу ( Морально важко
А ким ви працюєте?
ok1904• 30 мая 2022
Ответ дляYana.ukrn
Як я хочу, щоб ви вийшли на роботу
Вдячна
Елена1265• 30 мая 2022
Ответ для Shady lady
Ні)))
Треба закупити трохи, бо треба буде для консерваціі.
А ми купляли, купляли і виявилося, що в нас вже 87 кг
ALenushka505• 30 мая 2022
Ответ дляVivaForever
Удалено администрацией...
Елена1265• 30 мая 2022
Ответ для Shady lady
Там дуже важка робота.
Це не робота мрії.
А кондитером її не беруть?
VivaForever• 30 мая 2022
Ответ дляALenushka505
Удалено администрацией...
а вы, я смотрю, совсем неудачница по жизни, если пытаетесь самоутвердиться за чужой счет)
marata• 30 мая 2022
Ответ дляVivaForever
Виїхала туалети ж мити за 2000
ALenushka505• 30 мая 2022
Ответ дляVivaForever
Така ж як і ви. Мала невдачу народитися в цій країні
VivaForever• 30 мая 2022
Ответ дляALenushka505
Нет уж,вы и в другой стране,сравнив свои доходы и свои возможности,будете неудачницей
ALenushka505• 30 мая 2022
Ответ дляmarata
Виїхала туалети ж мити за 2000
Ще ні, не переживайте. Поки викладаю в університеті і мрію виїхати і ніколи не згадувати про цю країну. Унітази я мити не буду, але навіть це краше ніж жити тут