tomajama• 31 мая 2022

Феритин, результат нижче

Випадає волосся, причина в феритині, потрібно підняти? Якими препаратами ви піднімали?
vitusia• 31 мая 2022
Феритин має дорівнювати вашій нормальній вазі.

Mrs.Ochmonek• 31 мая 2022
нормальний же 52,
може причина в стресі чи в гормонах?
symbol• 31 мая 2022
Якщо ви недавно не хворіли, то це дуже непоганий показник феритину, шукайте іншу причину - гормони, щитовидна, стрес, вітамін Д
автор tomajama • 31 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
нормальний же 52,
може причина в стресі чи в гормонах?
Все перевіряла, все добре, а волосся падає😭
mammyanny• 31 мая 2022
Ответ дляsymbol
А если болели? То в чем разница.
Ксюндричка• 31 мая 2022
У вас нормальный ферритин, вот у меня плохой 11 всего, волосы лезут.
mammyanny• 31 мая 2022
Ответ дляtomajama
А вит Д сдали?
svetikmolcha• 31 мая 2022
У вас нормальний феритин. У мене був нижче 7. Пила Мальтофер Фол 2 місяці.
автор tomajama • 31 мая 2022
Ответ дляmammyanny
А вит Д сдали?
Здавала раніше, результат був чуть вище нижньої межі, але в нормі), пропила препарат, але більше не перездавала☹️

автор tomajama • 31 мая 2022
Задовбали ці аналізи, здаєш, все ніби в нормі, а волосся падає, біда грошам🙃
Хитрый Лис• 31 мая 2022
Ответ дляtomajama
Та же фигня, автор... Не знаю причину. ДЗ хроническая диффузная алопеция, АГА под вопросом.. Всякие бады, ампулы до одного места
автор tomajama • 31 мая 2022
Ответ дляKybik11
А росте гарно?
AnnaOst• 31 мая 2022
Это нормальный ферритин
naturlich• 31 мая 2022
У меня спустя три месяца после ковида очень сильно полезли волосы. Каждое расчёсывание - это просто огромный пучок волос на расческе. Феритин не проверяла, не скажу показатели. Прочитала, что очень помогает сера. В чистом виде не нашла, поэтому купила MSM от Now Foods. Параллельно пила цинк+ витамин С и Д3. Сейчас спустя два месяца все ок, волосы перестали лезть, активно отрастают новые.
coloritka• 31 мая 2022
Ответ дляtomajama
Вітамін д має бути 50 і вище. 30 нормальна межа
Oleksa1551• 31 мая 2022
У вас показатель огого
Oleksa1551• 31 мая 2022
У меня был 8, и 11. Волосы не лезли. Год пью или два года железо, показатель был 35.
К вас дохрена
Inna Medvetska• 31 мая 2022
Ответ дляsvetikmolcha
Два місяці пити при такому показнику це взагалі ні про що
Inna Medvetska• 31 мая 2022
У вас доволі непоганий показник, якщо ви не 100 кг важите.
У мене був взагалі 3, але крапельниці створили чудо і він став 150

Віруся• 31 мая 2022
Який у Вас шикарний феритин насправді. У мене колись 3 був, а тепер 23 за щастя)))
Selena*• 31 мая 2022
Ответ дляtomajama
Феритин достатній. Може стрес?
svetikmolcha• 31 мая 2022
Ответ дляInna Medvetska
Так, потрібно піти здати аналіз знову. Але проблеми крововтрати вирішила , волосся не випадає, то поки пити перестала.
Хитрый Лис• 31 мая 2022
Ответ дляtomajama
А росте гарно?
Уже не особо. В начале отрастало лучше, а теперь сыпется, но отрастать не успевает...В общем, не знаю..
Просто Галюня• 31 мая 2022
У сина був показник 12, підняв показник прийом Солгар заліза 25,
Foxfoxq• 31 мая 2022
У меня 20, волосы не выпадают.
symbol• 31 мая 2022
Ответ дляmammyanny
А если болели? То в чем разница.
Ферритин - маркер воспаления, даже при орви повышается
mammyanny• 31 мая 2022
Ответ дляsymbol
Ясно, надо знач перездать, я при ковид сдавала, но кардиолог назначал, был 60, я еще подумала что хорошо как, в норме. Но при этом мне кучу других анализов назначали по несколько раз, все было в норме.
автор tomajama • 31 мая 2022
Ответ дляSelena*
Феритин достатній. Може стрес?
Та наче стресів окрім війни немає)
NikNeim-b3b7• 31 мая 2022
Якось читала, що ще при випадінні перевіряють показник дигітротестостерон, трихологи назначають при аллопеції.
Inna Medvetska• 31 мая 2022
Ответ дляsvetikmolcha
Феритин дуже важко накопичується, а тримається на одному рівні так взагалі ціла проблема