Останні дні проскакують пости паніки. Ніби як відписуються люди, яким військові сказали, що протягом тижня треба знов виїзджати. Хто пише 9-15 днів. Вже таких 4 повідомлення читала. Чесно кажучи, я не дуже вірю, та і розвідкв нічого такого не каже. Але, все ж, черв´ячок сумніву точить. Зруштую, ждать, що офіційно попередять не варто, бо в нас досвід вже є. У сусідній темі заскрінили пост Березовця в ТГ. Прикріплюю, може, хто не бачиі. Ну і Корбан на днях писав, що терміново треба укріплювати кордони. Наче більше панічних попереджень не було. Може, щось пропустила.
Поділіться, якщо в когось є інформація. І хто все таки збирається поїхати " на всякий випадок"?
Додаю голосування вірю не вірю
Результат:
вже голосів:
694 (54.52%)
Не вірю
324 (25.45%)
Інший варіант в коменті
255 (20.03%)
Вірю в повторний наступ скоро
Ответ дляJ3sws
Новий посол США Брінк прибула до Києва. ФОТО
Новини Цензор.НЕТ Політика України
Новий посол США в Україні Бріджит Брінк прибула до Києва, хоч офіційно про її приїзд поки не оголошували.
Як інформує Цензор.НЕТ, така інформація з´явилась у твіттері посольства США в Україні.
’Маю за честь приєднатися до нашої фантастичної команди посольства США у Києві заради підтримки України’, - зазначається у повідомленні.
На этом спекуляции про новую атаку на Киев можно закрывать.
Амеры в курсе всего. Посол в Киеве значит в Багдаде все спокойно.)))
Новини Цензор.НЕТ Політика України
Господи, слава богу.
Эти точно знают, когда сворачивать удочки.
My_everything• 31 мая 2022
Ответ дляТа ту та
Автор, не знаю.звонил БМ ( он киевской области в штабе).
Моя мама как раз в Киев поехала.
Так вот, он спрашивал зачем она поехала в такое время и что ожидается наступление со стороны РБ(((
Сижу сама дергаюсь теперь.
А мама билеты назад взяла только на 12 июня.
Блин (
Моя мама как раз в Киев поехала.
Сижу сама дергаюсь теперь.
Блин (
Ну вот выше в посте пишут 20 июня. Если что-то будет, то позже. И посольства зашевелиться должны.
ksusha1155• 31 мая 2022
Ответ дляMy_everything
Якщо і далі будут стягувати війська, то відповідь очевидна
промокашка• 31 мая 2022
В гомельской обл -граница с черниговской , сегодня было шумно , писали что начали учения белорусы ,
я могу только молится что бы это был их отвлекающий маневр от сил на востоке
Наша_русофобія_недостатня• 31 мая 2022
А чим і ким будуть наступати?Я вже вдома, сижу зла, що кацапи спи*дили всю мелітопольску черешню, тому важливо!Якщо будуть наступати-свисніть, я хочу хоч одного орка вбити сковорідкою.
Ответ дляанна 1986
Если и будет,то нас вряд ли предупредят. Ведь главное,чтоб не было паники,а не живые люди.
Вот для себя решила, если снова оттуда попрут, а нас не предупредят опять, и если удастся удачно эвакуироваться, то буду валить нафиг с этой страны и желательно навсегда. Чем дальше, тем больше вопросов у меня к нашим властьимущим.
Nata.t.1970• 31 мая 2022
Ответ дляSara-a
Зачем вы пишете эту брехню?
Вам платят ?
И близко нет такого
Вам платят ?
И близко нет такого
Нагнетают
Естественно,такого нет.
В Киев наступления не будет
Естественно,такого нет.
В Киев наступления не будет
Nata.t.1970• 31 мая 2022
Ответ для_Alekssandra_
А ще було нагнітання про ядерну зброю, особливо на 9 травня.
Так же можна здуріти.
О....тоже помню
Писали,что 9 мая будет капец
подруга Чака Нориса.• 31 мая 2022
Не нагнітаю ні в якому разі.
Але як варіант іде ймовірна підготовка.
Плюс в Гомельської області в червні навчання військових комісаріатів в мобілізаційну бойову готовність. І потім мобілізаційні збори для військовозобов´язаних в запас в тій же області.Техніку стару зняли з резерву,готують
Але як варіант іде ймовірна підготовка.
Nata.t.1970• 31 мая 2022
Ответ дляsashik77
Але краще бути готовим, ніж потім в шоці сидіти і ламати голову, що його робити.
Я наприклад багато перечитала про яо. І вже не так страшно було, бо розумієш що його робити.
И ЧТО планируете делать в случае ЯО?
My_everything• 31 мая 2022
Ответ дляil-mari
там где фотка с постом Березовца-белорашка может вступить с 5 июня...
Справедливости ради, там не сказано, что 5 июня они на нас полезут. Может просто объявят, что в войну вступили (( хз. Что-то я сегодня впервые занервничала по поводу нового наступления.
Ответ дляMy_everything
так вот и я сижу нервничаю, еще и показали в новостях укрепления из досочек на границе, мужики обсуждали, что это все сметется за пять минут, расстроилась...
Nata.t.1970• 31 мая 2022
Ответ дляsashik77
А ви про яке? Воно буває різне. Буває потужне, таке, що нафік місто знесе. Буває поменше - район. І давайте умову - куди буде летіти. Від того і дії.
Я думаю,когда оно(НЕ дай бог прилетит)-уже всем будет пофигу
IanxMickey• 31 мая 2022
Ответ дляNata.t.1970
Если прилетит тактическое - большинство жителей Украины этого даже не почувствуют. А стратегическое никто запускать не будет.
Ответ дляIanxMickey
От для цього тре і поцікавитися. Дуже було цікаво спостерігати за радіусом ураження. Там поражається радіус декілька км серйозно, а далі вибухає поступова спадає. І ураження менше. В бетонних хрущах непогані умови для виживання.
daiannaSan• 31 мая 2022
Ответ дляпромокашка
Ух:( держитесь!!! Как же задолбали бульбаши и русня(((( когда ж они отцепятся