Останні дні проскакують пости паніки. Ніби як відписуються люди, яким військові сказали, що протягом тижня треба знов виїзджати. Хто пише 9-15 днів. Вже таких 4 повідомлення читала. Чесно кажучи, я не дуже вірю, та і розвідкв нічого такого не каже. Але, все ж, черв´ячок сумніву точить. Зруштую, ждать, що офіційно попередять не варто, бо в нас досвід вже є. У сусідній темі заскрінили пост Березовця в ТГ. Прикріплюю, може, хто не бачиі. Ну і Корбан на днях писав, що терміново треба укріплювати кордони. Наче більше панічних попереджень не було. Може, щось пропустила.
Поділіться, якщо в когось є інформація. І хто все таки збирається поїхати " на всякий випадок"?
Додаю голосування вірю не вірю
Результат:
вже голосів:
694 (54.52%)
Не вірю
324 (25.45%)
Інший варіант в коменті
255 (20.03%)
Вірю в повторний наступ скоро
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
А чим і ким будуть наступати?Я вже вдома, сижу зла, що кацапи спи*дили всю мелітопольску черешню, тому важливо!Якщо будуть наступати-свисніть, я хочу хоч одного орка вбити сковорідкою.
Та тем же и кем же, что и в прошлый раз! В рашке много негодующих по поводу предыдущего отступления (они свято верят, что сами отошли, а не их погнали сраной метлой), вот может кого-то из таких и поставили на то направление. Может думают, что наших там теперь меньше, а скорее всего на думают, бо нечем!
Nata.t.1970• 31 мая 2022
Ответ дляksena555
Зеленський сьогодні заявив, що не має. Писало в ТГ
Нет самого сильного на дальние расстояния.
Да,его почему то не отправляют
Но есть уже какое то тоже мощное
Раньше вообще мало что было и они же Киев не взяли
Да,его почему то не отправляют
Но есть уже какое то тоже мощное
Ответ дляподруга Чака Нориса.
Не нагнітаю ні в якому разі.
Але як варіант іде ймовірна підготовка.
Плюс в Гомельської області в червні навчання військових комісаріатів в мобілізаційну бойову готовність. І потім мобілізаційні збори для військовозобов´язаних в запас в тій же області.Техніку стару зняли з резерву,готують
Але як варіант іде ймовірна підготовка.
Ну в Приднестровье тоже готовились-готовились и укакались
Ответ дляksena555
От тому і лякає, що роки нема зброї, то вони спішать аж падають по більше біди наробить. Візьмуть чи не візьмуть інше питання, але задля загального хаосу можуть наважитися. Людей то вони не рахують.
Тут писали, що бульбаши не хочуть! Може і Лукаш не хоче.Так а який у них вибір. Знайдуть важілі впливу. Вище писали про заручники сімей. А що?! Я вже не здивуюсь, якщо білорашів через залякування втягнуть
Я слушаю разных военных аналитиков, они говорят, что рф выдалось уже и на Донбассе, что наступление еще пару недель по инерции, а дальше позиционная война, будут рубежи удерживать. Из Белоруси может быть повторное наступление, только если это будет армия Белорусии. Но вроде бы они пока не впрягались...И их там не сильно много, куда меньше, чем уже наступали. И для нас это уже не будет неожиданностью. Думаю, идея этих слухов отвлечь ВСУ на Донбассе
Ответ дляРойЛеля
До прикладу, Луцьк готовий до ймовірного наступу бульбашів давно вже, але більшість з них не хоче йти проти України. Аби рашисти не лізли зі всіх бульбашських кордонів, бо тоді буде хаос
Ответ дляMellisa
Нууу, судя по тому что происходит в Северодонецке, то не похоже на то, что эти падлы выдохлись.
А вы слышали нарратив Лукашенко, что мол, Росия хотела напасть на них?
Мне кажется, это прям какое-то странное изречение, полностью подтверждающее, что он не поддерживает роску, а вынужден, что бы не было сценария Украины.
Мне показалось, эти высказывания какими-то странными.
Ответ дляt_khmel
ну это их максимум. дотягивают. А у нас артиллерии нет, кинули нас с поставками. Но они берут рубежи огромной ценой не считая погибших. Сейчас наши и на херсонском направлении по чуть пробиваться начали, потому, что те опять таки на Северодонецк всех кинули. Я не говорю, что через месяц война закончится. Я говорю, что силы истощились, скоро все замедлится, а дальше будет зависеть от того, кто быстрее накопит резервы и как быстро мы получим обещанное вооружение.
Ответ дляРойЛеля
Я гарно пам´ятаю ці теми. Були в топі на десятки сторінок. І більшість відповідь типу ’лягайте спать, війни не буде, я точно знаю’
Я в таких серйозних темах, якщо не знаю точно ніякої інфи не відписусь. А от більшість від фонаря аби написать. Коли тобі рише 2 людини, що буде, а 100, що ні. То здається це божевіллям. Так і формується суспільна думка
Я теж мовчала,хоча фактично була впевнена,що війни не буде
Але десь далеко дуже в душІ,було дивне відчуття тривоги (
Коли о 3:00 я почула гул літака,просто гул військово літака,я зразу зрозуміла - почалося (
Хоча перший ракетний удар в Луцьку був майже о 7 ранку
ksusha1155• 31 мая 2022
Ответ дляРойЛеля
Удалено администрацией...
Сплюньте! Хоча я виїжджала три доби 500км(((
kirpichenko• 31 мая 2022
Ответ дляhrushyk
Я б навіть сказала за 2-3 тижні вже активно йшли теми,але тут тих дівчат банили і обсміювали
У меня собственный муж орал ещё 23февраля что войны не будет,что я мол дура начиталась здесь херни всякой и не сплю,купил мне снотворное и успокоительных.
И так здесь многие твердили,мол какая нафиг война,какие чемоданы,многим смешно было 23 февраля,но потом нам всем стало не до смеха в то утро.
Читаю эти темы про повторное наступление и выть охота от безысходности.
Ответ дляРойЛеля
Білорусам ми взагалі на фіг не всрались, в них мотивації - ще більший нуль, ніж у рядових рашів 24 лютого, а тепер ще й страшно. Ну підуть - то їх тут же положать. Плюс скільки там тої білоруської армії і вона ніяка, але Лукаш розуміє, що і без такої може залишитись, якщо вступить. До того ж, вони ж можуть і заартачиться іти і цих бунтів він теж побоюється. В перші дні побоявся іти, коли путін був впевнений в різкій перемозі, а зараз буде ще складніше вступити в цю заваруху - тоді сенс йому було три місяці водити путіна навколо пальця. Навіть ворог Гіркін кричав, що взяття Києва - скажена ідея і нереально з такою кількістю людей його взяти. Тим більше тепер, коли все готово і чекають, все пристріляно, окопано, тро готові і сформовані, збираються по свистку.
Я так думаю і надіюсь) І молюсь
kirpichenko• 31 мая 2022
Ответ дляUnmistakable
Не знаю, чет думаю, что у бульбашей кишка тонка наступить. Да и вроде не хотят они против нас воевать.
Насмешили, хотя не смешно совсем, всмысле не хотят против нас воевать?а что они сейчас делают?
Ответ дляThatsme
Я так думаю і надіюсь) І молюсь
послухала Березовця,то в1н каже, що в белорашку понаехал1 люди в цив1льному, розселяються в готелях, цель в1з1ту не кажуть, Березовець каже , що це т1па вагнеровцы-загранотряди, а як там буде, хто його зна..
kirpichenko• 31 мая 2022
Ответ для_Alekssandra_
Так. Але, я думаю, що вже кожен має план дій і якийсь досвід. Не так, як 24го.
Та який там план дій,гроші усі просадили на зйомне житло,роботи не було,і зараз жопа, топлива немає,у нас намає плану дій.
kirpichenko• 31 мая 2022
Ответ дляJ3sws
Новий посол США Брінк прибула до Києва. ФОТО
Новини Цензор.НЕТ Політика України
Новий посол США в Україні Бріджит Брінк прибула до Києва, хоч офіційно про її приїзд поки не оголошували.
Як інформує Цензор.НЕТ, така інформація з´явилась у твіттері посольства США в Україні.
’Маю за честь приєднатися до нашої фантастичної команди посольства США у Києві заради підтримки України’, - зазначається у повідомленні.
На этом спекуляции про новую атаку на Киев можно закрывать.
Амеры в курсе всего. Посол в Киеве значит в Багдаде все спокойно.)))
Новини Цензор.НЕТ Політика України
Ага спокойно, сегодня спокойно,дай бог конечно что бы всегда было спокойно.
Ответ дляil-mari
ви думаете, що вони скажуть що неготов1? Погуляко теж хизувався на кордон1, але мен1 трохи 1нше розпов1дали недавно..., тому 1 переживаю..
Погуляйко то так...я дивлюся на багато чинників. Слова Поліщука теж аналізую, він багато говорить в тему, але люди не реагують, навіть взяти до уваги його заяви щодо авіазаводу.
Хто захотів, той почув...
Але суть одна- не треба недооцінювати ворога(
Хто захотів, той почув...
Ответ дляksena555
Хто захотів, той почув...
дай то Бог!