(не біометричний) і до нього вклеєне фото дитини? До речі, строк паспорта був вийшов, але його подовжено штампом консульства в Польщі під час евакуації.
Ответ дляПетрик
Краше зробити біометрію і собі і дитині. Щоб не було сюрпризів, бо вже читала, чи то в Турції, яи в Болгарії у людини були великі проблеми з подовженими паспортами, не хотіли пускати на літак.
Дякую
_Galochka_• 31 мая 2022
Дивне запитання...
Ви заїхали за цим паспортом в Польщу виключно як біженці. Не маючи біометрії, для поїздок в Європу потрібно оформлювати туристичну візу кожен раз.
Безвіз для українців зі старим паспортом не працює. Вклеєні дитячі фото - теж виключення з правил, ніхто таке в світі вже не робить.
Такий фокус з виїздом за старим паспортом вдруге, скоріш за все, не прокатить.