ТрубоДурочка• 01 июня 2022
Цікаво!!! Чоловік й гостя
Зараз живемо в свекрусі, т.я. в нашої квартири ремонт. Вона з свекром й дітьми поїхали на дачу. А вчора в квартиру приїхала її знайома на декілька днів й попросила прихисток. Жінка мого віку. Я сьогодні пішла на роботу й переживаю. Мій, в принципі порядний, але ж... Не мені вам розповідати, дівчата)))
Чоловік дзвонив сам сьогодні, питав, як справи, тому що виїйшла вперше с початку війни.
Як себе заспокоїти? Наяріать й питать: що робите? Не буду.
Аноним_Русалка• 01 июня 2022
Блин, сочувствую. Мой тоже порядочный, но не люблю я чужик баб😀
Совет: не наяривать, но по приходу хорошенько удовлетворить мужа в спальне. И не переживать потом.😉 Простите за прямоту, но пустые яйца у мужа очень важны)
Малая Налегке• 01 июня 2022
Думаете свекровь специально подослала туда эту женщину, чтобы сын к ней ушел?
Не переживайте, вы же своего мужа лучше знаете. Прямо всю жизнь мечтал с первой встречной посторонней в маминой квартире зажигать
КучМала• 01 июня 2022
Зачем держать рядом с собой мужика, над которым надо трястись и переживать,чтоб не загулял?
Девочки, мы мазохистки
Если что, я замужем
Девочки, мы мазохистки
Если что, я замужем
Мотористка• 01 июня 2022
Съехать на съем, не представляю как с посторонними левыми жить, это же напряг
Бесконечность-не предел• 01 июня 2022
А зачем себя успокаивать? Все уже давно произошло. Где это видано, мужчина и женщина в одном помещении без свидетелей. Конечно будет секс.
Мотылек• 01 июня 2022
Не думайте просто...Он если б захотел изменить и так бы смог в другом месте. Не ходить же за ним. А так девушка как себя ведёт в квартире?
ТрубоДурочка
• 01 июня 2022
Ответ дляАноним_Русалка
аби ту жінку не збентежити )))
ТрубоДурочка
• 01 июня 2022
Ответ дляМалая Налегке
ні! по перше, це якась знайома не свекрусі, а її сестри, свекруха взагалі мной задовільнена й тем більше не буде робити дітям поганого. в тій жінці якись справи в місті, хтось в лікарні, чи що, я не дізнавалась сильно
ТрубоДурочка
• 01 июня 2022
Ответ дляСирожено_пирожено
Как мне Вас жалко, автор
треба накатити)) все одно директора немає
ТрубоДурочка
• 01 июня 2022
Ответ дляМотористка
коли ми переїхали до свекрів, про неї мова на їшла. знимати квартиру на 2 тижні - таке собі, зараз вистачає витрат
Швидка Настя• 01 июня 2022
автор, все может быть. А может и не быть. Если та женщина задастся конкретной целью переспать с вашим мужем - то вероятность высока. Если ей ваш муж на не на - то ничего и не произойдет.
Тут много конечно тех, кто свято верит что мойнитакой, но: какой бы порядочный ни был мужчина - если его регулярно оставлять наедине с симпатичной женщиной, имеющей на него виды - он почти гарантированно сдастся. Даже тот, у которого за всю жизнь не было и мысли об измене.
ТрубоДурочка
• 01 июня 2022
Ответ дляБесконечность-не предел
ви вмієте заспокоїти
ТрубоДурочка
• 01 июня 2022
Ответ дляМотылек
тихо поводить, тихенько приїхала, особо не розповідала нічого, я її майже не бачила вчора, хоча була вдома
Единорог помог• 01 июня 2022
Та список справ чоловіку на день- там поличка, тут-розетка. Вечором романтік з вином і викинути дурне з голови.
ТрубоДурочка
• 01 июня 2022
Ответ дляAlohallo
А чому чоловік взагалі вдома, а не на роботі?
зараз контракт призупинили, поки війна
КокошинЭль• 01 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Ну чому всі так упевнені, що як тільки їх бубочка-чоловік залишиться без нагляду, то відразу стане бажаним всім бабам навкруги? Заспокойтесь, людина приїхала по справам і точно не за вашими штанами:)
Вибачте, що грубо, але нафіг він не уперся тій жінці. Спокійно працюйте!
Это точно. На некоторых мужиков без слез не взглянешь. Да и не у каждого чешется настолько, чтобы спать с первым встречным
ТрубоДурочка
• 01 июня 2022
Ответ дляБезспроса
Автор вы первый день вышли на работу и у вас заняться больше нечем как полнейшую чушь писать, может стоит поработать.
я працюю, в мене продажі, норму зробила навіть подвійну. з колегами обсудили логістику й все
ТрубоДурочка
• 01 июня 2022
Ответ дляZelenkа
та це ж лізе в голову)) самє
ТрубоДурочка
• 01 июня 2022
Ответ дляАлина-1240
Я бы не тащила к себе в дом другую бабу
це не мій дім
Ответ дляКокошинЭль
Та навіть якщо там Річард Гір і Ален Делон в одному флаконі, ну як можна думати на першу ж незнайому людину, що вона полізе у ширіньку до нього. Автор наче ніколи не бачила нормальних жінок.
ТрубоДурочка
• 01 июня 2022
Ответ дляok1904
Ото у Вас ревнощі
, брали б знайому з собою на роботу, чолрвік би відпочив від обох.
вона не потягне, там треба вже з досвідом бути, можуть кинути
ТрубоДурочка
• 01 июня 2022
Ответ дляZelenkа
штани хай бере, головне, щоб не чоловіка