ТрубоДурочка• 01 июня 2022

Цікаво!!! Чоловік й гостя

Зараз живемо в свекрусі, т.я. в нашої квартири ремонт. Вона з свекром й дітьми поїхали на дачу. А вчора в квартиру приїхала її знайома на декілька днів й попросила прихисток. Жінка мого віку. Я сьогодні пішла на роботу й переживаю. Мій, в принципі порядний, але ж... Не мені вам розповідати, дівчата)))
Чоловік дзвонив сам сьогодні, питав, як справи, тому що виїйшла вперше с початку війни.
Як себе заспокоїти? Наяріать й питать: що робите? Не буду.
автор ТрубоДурочка • 01 июня 2022
Ответ дляДюагональ
я терпіти не можу чужих гостей у себе дома, двічі приходили похресники на вечерю, більше ні
я теж, скажу по секрету
Ух_ты_какая_я• 01 июня 2022
Ответ дляСирожено_пирожено
И главное,чтобы обязательно с кольцом на пальце мужинка был, а то без кольца не тот азарт!
Ага ага
Точно - точно ... без кольца не то пальто ...
автор ТрубоДурочка • 01 июня 2022
Ответ дляНуКаНаКа
Автор, вы дайте ей полотенца, скажите чтоб по аккуратнее, а то у Вас выделения, есть подозрение на болячку, ждёте результат посева, чтоб начать лечение. Мужу уже назначили.
Поверьте, если даже и будет подкатывает к ней, то она сама шуганется.
Также тихонько скажите что в доме есть камеры, есть возможность просматривать видео, чтоб не стать случайно звездой ютуба и похизикайте.
автор ТрубоДурочка • 01 июня 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Долго смотрела на начало ’ми живемо в свекрусі’. Думаю как вы можете в ней жить, живой же человек.
Правильно ’живемо у свекрухи’. ’Свекрусі’ - то давальний або місцевий відмінок, а вам потрібен родовий.
А по теме, мужики изменять могут где угодно и когда угодно. Тут не в том проблема, что есть эта женщина под боком в одной квартире. А в том, муж в принципе готов изменить или нет. Если готов - изменит, не с ней так с коллегой, соседкой, просто с кем-то познакомится.
дякую. вибачте за помилки, я ще вчуся українській
Сирожено_пирожено• 01 июня 2022
Ответ дляТрубоДурочка
нівищо він мені буде потрібний тілько вдома? хай працює
Так на работе же женщины есть!
И, предполагаю, больше, чем одна (как дома гостья)
Зажмут мужа Вашего в лифте/в углу коридора/в подсобке и станут грязно домогаться
автор ТрубоДурочка • 01 июня 2022
Ответ дляЯни
Жінка гарна?
не погано виглядає, як би мені того не хотілося, казати що вона НЕ гарна. охайна, струнка. я теж струнка й симпатична, не за того, що вага зайва або якись недоліки
автор ТрубоДурочка • 01 июня 2022
Ответ дляЛюда Людоедова
Мені вас прям жалко. Чоловік супер мега красунчик чи просто гулящий? Якщо ні, то що має робитись в голові щоб боятись залишити чоловіка без контролю? Він не ходить на роботу? Його ж і на роботі хтось може підстерегти. Це психоз.
ні, не гуляв
автор ТрубоДурочка • 01 июня 2022
Ответ дляСирожено_пирожено
Ага ага
кільце не можна, електрообладання на роботі по техниці безпеки, хоча й сам нічого не крутить
автор ТрубоДурочка • 01 июня 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
И друзяки что , за ним в квартиру заходят со словами ’А Вася выйдет ?’ , а то вдруг на лестнице соседка изнасилует ?
так-так. ще з іх жінками тримаю зв´язок, щоб ні-ні
Ух_ты_какая_я• 01 июня 2022
Ответ дляТрубоДурочка
Бедный мужик ....
Срочнокпсихологу• 01 июня 2022
Ответ дляТрубоДурочка
Если девушка не нравится внешне, искушения не будет.
Сирожено_пирожено• 01 июня 2022
Ответ дляТрубоДурочка
Ой, тогда все!
Все женщины, начиная от соседок и заканчивая коллегами уже начали охоту на Вашего мужчину, чтобы его окольцевать

Шучу, конечно же
Чудо-Рыба-кит• 01 июня 2022
Ответ дляТрубоДурочка
капець... загуляв???
Да. Но там жена уехала.
автор ТрубоДурочка • 01 июня 2022
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Да. Но там жена уехала.
дуже неприємно
автор ТрубоДурочка • 01 июня 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
Бедный мужик ....
нічого він не бідний, все в нього добре, не жаліється
Блондинка в Шоколаде• 01 июня 2022
Ответ дляТрубоДурочка
35 мені, чоловік на 8 р. старшій за мене
Тю, і навіщо тій незнайомій жінці підстаркуватий малознайомий чоловік? Ви ж написали, що вона Вашого віку! Тому вважаю, що їй 35 як і Вам! Одне діло Ви його обрали мабуть бо галантно добивався, за поступками - тощо… а їй він чого такого зробить щоб отак одразу за тиждень покорити її?

Мені 33)) і я б заради сексу дивилася б на чоловіків молодше або до 35)))
Ух_ты_какая_я• 01 июня 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде

Какая неделя ! Круче берите ! автор только за порог , а дамочка сразу в койку ...
Блондинка в Шоколаде• 01 июня 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
Мабуть відстала я від життя)😂😂😂 Чи то ту дамочку пустили пожити у вілу з видом на Океан, яка належить чоловіку автора))😂😂😂
Ух_ты_какая_я• 01 июня 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Ну как .. дамочка вчера только приехала ... автор только сегодня вышла из дому на пару часов по работе , и уже переживает , что мужа совратят и научат плохому ...
Блондинка в Шоколаде• 01 июня 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
Зато сама собі зараз такий вогонь в душі своїми думками робить)) Приїде з роботи і чоловік не впізнає цю рокову його законну палаючу жінку)))😉
Гу го гу го гу• 01 июня 2022
Ответ дляСиренькая
Вот представьте ситуацию. Вы приходите в гости с семью которую первый раз видите. Жене нужно выйти ненадолго. Вы остаетесь наедине с мужиком. Вы сможете быстренько заняться с ним сексом?
Звичайно зможе, тому ж і переживає