Liliana12345• Изменено 01 июня 2022

Непорозуміння на роботі

Доброго вечора! Потребую поради, як бути. Працюю в державній установі. На теперішній час у місті неспокійно, періодичні прильоти, можлива загроза окупації. Половина колективу евакуювалося, половина - на робочих місцях. Я теж з родиною виїхала (у бесплатній відпустці). Роботи куча, хто залишився - тягнуть за всіх. Але, попри ситуацію у країні, ті, хто залишився ображені на тих працівників, хто виїхав. Мовляв, кинули усю роботу на них. Спілкуватися не бажають, психують, якщо питання стосується обов´язків того, хто виїхав. От як пояснити людям, що робота зараз - це останнє, про що я повинна думати?Чи я винна, що вони залишилися? Дяка, що вони тягнуть усе, але це ж не через моє бажання я не можу зараз навіть дистанційно працювати.
Bonya_A• 01 июня 2022
Ответ дляVolga_olga
Чому ви це написали? Ви ображені на тих, хто залишився, бо вони ображені на вас? Якийсь дитсад.
Ниття тих, хто виїхав, вийшло на новий рівень
Найбільший дитсад що автор спеціально зареєструвалася заради цієї теми )

автор Liliana12345 • 01 июня 2022
Ответ дляmamma nast
Тоді треба звільнитись, щоб взяли іншу людину.
Звільнятися не збираюся, маю багаторічний досвід роботи, і це не моя провина, що у країні війна. Зараз в нас нікого не звільняють і не приймають, ніколи гратися, мабуть. Кажуть, працюйте, як зможете.
iirbis• 01 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
Я ж нічого з цим не зроблю. Можливо якісь премії будуть
Це жарт? Ви працюєте в держ. установі, які премії? У всіх зп зрізають, щоб платити виплати!
Re1ne• 01 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
Бо мені ж повертатися, якщо все буде добре. Ні з ким не сварилася. Раніше у робочому чаті було веселіше, зараз видно, що понадувалися.
Ну так есть за что. Или вы думаете, что они должны быть счастливы выполнять вашу работу?
Юлик90• 01 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
Це людський фактор,навіть,коли ви повернетесь на роботу,це питання не зникне, ті хто працював за всіх і ризикував своїм життям будуть по-іншому до вас відноситись.
автор Liliana12345 • 01 июня 2022
Ответ дляRe1ne
А почему не можете работать удаленно?
В нас не можна працювати дистанційно. Специфічна робота.
автор Liliana12345 • 01 июня 2022
Ответ дляRe1ne
Так а зачем вам общаться с коллегами, находясь в отпуске?
Бо ми багато років разом, завжди радимося

Re1ne• 01 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
Увольняйтесь тогда. Вы же уже показали свое отношение к работе
автор Liliana12345 • 01 июня 2022
Ответ дляЮлик90
Тобто я повинна притягнути дітей під прильоти, щоб задовольнити співпрацівників?
Re1ne• 01 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
О чем вам нужно было посоветовать с коллегами, находясь в отъезде?
автор Liliana12345 • 01 июня 2022
Ответ дляRe1ne
Яке відношення? Що евакуювалася?
котик88• 01 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
Ні, звісно
Госпредприятие или госслужба у вас ?
автор Liliana12345 • 01 июня 2022
Ответ длякотик88
Госпредприятие или госслужба у вас ?
Держпідприємство, не госслужба
Re1ne• 01 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
Яке відношення? Що евакуювалася?
Что для вас эта работа не имеет никакого значения, так, для галочки и для стажа
автор Liliana12345 • 01 июня 2022
Ответ дляЮлик90
Ну це ж не зрада Батьківщині))
karambolЬ• 01 июня 2022
А откуда выехали, область?
iirbis• 01 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
Ви тепер для них чужа і радитися з вами вони не будуть.
А якби ви були на їх місці, що б ви почували?
автор Liliana12345 • 01 июня 2022
Ответ дляRe1ne
Великий досвід роботи. ’Галочка’ -це не про мене
mamma nast• 01 июня 2022
Ответ дляКалиопа
Не переймайтесь.
Кожен сам для себе вирішує як йому бути, вибір є.
Ви не працюєте і не отримуєте зп, все справедливо.
Вони працюють - їм платять, якщо мало, то варто до керівницва звертатися та на нього ображатися.
Не справедливо, бо тримає цю посаду за собою. А могла би працювати інша людина. Може на це і ображаються сотрудники. А я десь читала, що зараз керівництво може звільняти самостійно таких працівників.

автор Liliana12345 • 01 июня 2022
Ответ дляiirbis
Я б ніколи не ображалася, оскільки люди не до океану поїхали відпочивати. Тут вже кожен сам за себе, як-то кажуть
Юлик90• 01 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
Звільнитися,якщо хочете нормального відношення, ррацювати через інтернет (якщо це можливо). Діти без вас не можуть з чоловіком пожити? Роботи зараз взагалі нема,черга на ваше місце,а ви тут розповідаєте,чому на вас не повинні ображатися колеги.
автор Liliana12345 • 01 июня 2022
Ответ дляmamma nast
Ні, без заяви не можна. В нас не розкидаються кадрами.
iirbis• 01 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
Але ж ви не працюєте зараз?
Ось вони і за себе.
автор Liliana12345 • 01 июня 2022
Ответ дляЮлик90
Місто під загрозою окупації! Я повинна кинути родину?
Юлик90• 01 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
Ну це ж не зрада Батьківщині))
Ну ви ж не з Батьківщиною будете працювати,а з живими людьми.
котик88• 01 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
Держпідприємство, не госслужба
Ну, тогда вы можете уволиться, и вас как ценного работника с радостью и без проблем примут обратно, если все наладится.
А так вы на 2 стульях хотите усидеть.
Могу предположить , что у оставшихся тоже есть дети, но они не могут себе позволить сидеть в бесплатном отпуске, ибо не за что будет жить.