Самохвалова• 01 июня 2022
Ответ дляпу_пугренчик
Бачила. Рада. Молодці. Але напевно зробили так як з Євробаченням
Спорт і пісенний конкурс це різні речі
Думы мои думы• 01 июня 2022
Неймовірно напружена і динамічна гра. Перемогли наші заслужено. Дуже круті емоції!
Болтушка Му• 01 июня 2022
Ответ дляДумы мои думы
Їм не піддавалися?
Думы мои думы• 01 июня 2022
Ответ дляБолтушка Му
Їм не піддавалися?
Ні. Пресингували. Було багато небезпечних моментів саме біля наших воріт. Але Бог з Україною!
Грушки-яблочки• 01 июня 2022
Ответ дляпу_пугренчик
Вы прям «патриот», сразу видно вашу «поддержку»
пу_пугренчик• 01 июня 2022
Ответ дляГрушки-яблочки
Ну сидіти і писати тут то ти тепер патріот. А бігати і шукати бронижилети 5 ступеня то то таке
Пушкининиана• 02 июня 2022
Ответ дляпу_пугренчик
с какой радости Шотландии делать такие жертвы? Они же вылетают из турнира.
Грушки-яблочки• 02 июня 2022
Ответ дляпу_пугренчик
Так не пишите тогда глупости
Стетоскопуло• 02 июня 2022
Ответ дляСамохвалова
Спорт і пісенний конкурс це різні речі
В футболе есть даже понятие такое ’договорной матч’, когда игру спецом сливают под победу команды, так шо увы.