Підкажіть, хто нещодавно був в консульстві Польщі, мені потрібно продовжити дитині дію заграна. На сайті неможлива запис до електронної черги. Живемо на самому краю країни, не знаю куди їхати.
В Краків найближче, але чи працює там консульство? Чула лише про Варшаву . Й чи треба везти с собою дитину,13 років їй.