Agendum• 03 июня 2022
Порадьте хороші курси академічного малюнку для дорослого, будь ласка (у Києві)
Я в мирні часи пару років назад шукала - і не знайшла. Прошерстила весь і-нет. Обійшла декілька державних художніх шкіл.
Тільки індивідуальні заняття. За не малі гроші.
Займалася з викладачем художньої школи Святошинського району. В принципі виставило 5 уроків (раз на тиждень) и домашні заняття для вихіду на той рівень, що був мені потрібен.
Сава Саксаганская• 03 июня 2022
Ответ дляOOH
Доброго дня, я теж в Святошинському районі шукаю викладача. Будь ласка, якщо вам не складно, поділіться контактом
Сава Саксаганская• 03 июня 2022
Ответ дляOOH
Напишу в лічку.
Дуже вам вдячна! Спробую з нею зв´язатися...можливо вийде попрацювати онлайн.
Ще раз, дякую!) Гарного вам дня!))