Александру Невзорову и его супруге Лидии Невзоровой Указом Президента Владимира Зеленского предоставлено гражданство Украины за выдающиеся заслуги перед нашей страной..
Кто что думает? Я сама имею российский паспорт,живу в стране более 10 лет и документы на гражданство на "подпись президента" лежат больше года, много отдавала денег волонтерам и на ЗСУ и немного неприятно что людям,которые были "доверенным лицом Путина" на выборах так легко получают...А какое Ваше мнение?
Galyna1211• 03 июня 2022
Різко негативне. Як і до вас з російським паспортом 10 років. Українців завжди губила схильність шукати ,,хароших руськіх,, А їх нема.
ArmUkraineNow• 03 июня 2022
Ответ дляЛизаКиевская
что это за ’выдающиеся заслуги перед нашей страной’?
він там на роzzії активно ’дискримінує’ радянську і раzzинську армію. підтримує Україну, озвучує історію, яка прийнята у цивілізованому світі і українських підручниках, лає їх владу.
наберіть в гугл (я бачила наприклад багато роликів в тік-ток з ним).
в раzzе він визнаний іноагентом, його однозначно будуть переслідувати.
але, я особисто, не вважаю його діяльність прям ’заслуги’ перед Україною. скоріше він хоче своїх громадян хоч декогось витягувати з психологічного болота, щоб його власна країна не скотилася ще більше, ніж зараз.
Ответ дляGalyna1211
а я вам чим не догодила?
Galyna1211• 03 июня 2022
Ответ дляЛизаКиевская
а я вам чим не догодила?
Бо для мене немає хороших людей з російським паспортом після 14 го року. Вибачте. Або труси, або хрестик.
Ответ дляrafael9
Ну не знаю насчет выдающихся заслуг, но от его видео рашистов знатно корежит, так что ничего плохого в этом не вижу, если честно
ну раньше он сам Путина восхвалял и сидел в ГосДуме...я тоже не имею ничего против, просто непритно что для этнического украинца получить гражданство 7 кругов ада, а для людей,пусть даже и таких, за раз плюнуть((
Ответ дляGalyna1211
ну я живу в країні з 10 р,і українка за походженням.ви так і не відповіли чим особисто Вам не догодила,ну гаразд...
Galyna1211• 03 июня 2022
Ответ дляЛинда
В кожній нації є люди, а нелюди. Нажаль в рашистській їх більшість. Але колись прийде до них прозріння...
Не вірю. Бо сама суть їх культури, мови, історії і існування - це вєлікодєржавний шовінізм. Їх проблема не поганий путін, а вони самі. І вони продовжують свою експансію через ,,хороших нєтакіх,,
Ответ дляЛизаКиевская
Что касается трудностей в получении гражданства для этнического украинца - это однозначно неправильно ( А насчет Невзорова - каждый имеет право на ошибки, он хоть прозрел и понял, что из себя представляет недофюрер. Это имхо, конечно.
Natalia505• 03 июня 2022
Ответ дляSanechko
Може отой пожар в московії -сьогодні його рук справа))
А що горіло?
Natalia505• 03 июня 2022
Ответ дляЛинда
Тільки через власний біль і массове кровопролиття, мілліонів їх і їхніх дітей. Тільки так може прийти їхне прозріння, ніяк інакше.
Fotografkiev• 03 июня 2022
А мені от цікаво - Невзоров зараз в Україні живе? Якщо ні, то навіщо йому громадянство України? Ось є такий ведучий Олексій Суханов, веде «Говорить Україна». Давно він вже у нас живе і підтримує Україну не тільки словесно, але й ділом. В січні цього року отримав наше громадянство.
А Невзоров тільки русню словесно помиями обливає. Що він хоч би трішки для України зробив, щоб довести свою причетність до неї?
Ответ дляFotografkiev
ото ж і я про це(
Не чіпай - вб ю• 03 июня 2022
Ответ дляЛинда
Слушать Невзорова, как он громит расисю, одно удовольствие.
Автор, а что вы сделали для нашей Страны?
А автор зробила вибір на користь нашої країни, працює тут напевно і народжує дітей, виховуючи їх як українців.
І як про мее, то це дуже цінно, коли людина між двома країнами свідомо обирає Україну.