ЛизаКиевская• 03 июня 2022

Невзорову дали украинское гражданство.

Александру Невзорову и его супруге Лидии Невзоровой Указом Президента Владимира Зеленского предоставлено гражданство Украины за выдающиеся заслуги перед нашей страной..
Кто что думает? Я сама имею российский паспорт,живу в стране более 10 лет и документы на гражданство на "подпись президента" лежат больше года, много отдавала денег волонтерам и на ЗСУ и немного неприятно что людям,которые были "доверенным лицом Путина" на выборах так легко получают...А какое Ваше мнение?
автор ЛизаКиевская • 03 июня 2022
что это за ’выдающиеся заслуги перед нашей страной’?
rybka21• 03 июня 2022
Где первоисточник?
Елена1265• 03 июня 2022
А он не озвучил эти заслуги?
Линда• 03 июня 2022
Слушать Невзорова, как он громит расисю, одно удовольствие.

Автор, а что вы сделали для нашей Страны?
Galyna1211• 03 июня 2022
Різко негативне. Як і до вас з російським паспортом 10 років. Українців завжди губила схильність шукати ,,хароших руськіх,, А їх нема.
ArmUkraineNow• 03 июня 2022
Ответ дляЛизаКиевская
він там на роzzії активно ’дискримінує’ радянську і раzzинську армію. підтримує Україну, озвучує історію, яка прийнята у цивілізованому світі і українських підручниках, лає їх владу.
наберіть в гугл (я бачила наприклад багато роликів в тік-ток з ним).
в раzzе він визнаний іноагентом, його однозначно будуть переслідувати.
але, я особисто, не вважаю його діяльність прям ’заслуги’ перед Україною. скоріше він хоче своїх громадян хоч декогось витягувати з психологічного болота, щоб його власна країна не скотилася ще більше, ніж зараз.
vetka• 03 июня 2022
любила его слушать, но за что гражданство дали не поняла.
автор ЛизаКиевская • 03 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
а я вам чим не догодила?
Линда• 03 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
В кожній нації є люди, а нелюди. Нажаль в рашистській їх більшість. Але колись прийде до них прозріння...
Galyna1211• 03 июня 2022
Ответ дляЛизаКиевская
а я вам чим не догодила?
Бо для мене немає хороших людей з російським паспортом після 14 го року. Вибачте. Або труси, або хрестик.
rafael9• 03 июня 2022
Ну не знаю насчет выдающихся заслуг, но от его видео рашистов знатно корежит, так что ничего плохого в этом не вижу, если честно
автор ЛизаКиевская • 03 июня 2022
Ответ дляrafael9
ну раньше он сам Путина восхвалял и сидел в ГосДуме...я тоже не имею ничего против, просто непритно что для этнического украинца получить гражданство 7 кругов ада, а для людей,пусть даже и таких, за раз плюнуть((
автор ЛизаКиевская • 03 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
ну я живу в країні з 10 р,і українка за походженням.ви так і не відповіли чим особисто Вам не догодила,ну гаразд...
Galyna1211• 03 июня 2022
Ответ дляЛинда
Не вірю. Бо сама суть їх культури, мови, історії і існування - це вєлікодєржавний шовінізм. Їх проблема не поганий путін, а вони самі. І вони продовжують свою експансію через ,,хороших нєтакіх,,
Man-Gust• 03 июня 2022
Ответ дляЛинда
Это нацизм.
rafael9• 03 июня 2022
Ответ дляЛизаКиевская
Что касается трудностей в получении гражданства для этнического украинца - это однозначно неправильно ( А насчет Невзорова - каждый имеет право на ошибки, он хоть прозрел и понял, что из себя представляет недофюрер. Это имхо, конечно.
Sanechko• 03 июня 2022
Ответ дляЛизаКиевская
Може отой пожар в московії -сьогодні його рук справа))
Natalia505• 03 июня 2022
Ответ дляSanechko
А що горіло?
Sanechko• 03 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
Так он Суханов ’ теж не викинув російський паспорт- . Хоча і отримав український. І наче у нас заборонене подвійне громадянство.
Natalia505• 03 июня 2022
Ответ дляЛинда
Тільки через власний біль і массове кровопролиття, мілліонів їх і їхніх дітей. Тільки так може прийти їхне прозріння, ніяк інакше.
Fotografkiev• 03 июня 2022
А мені от цікаво - Невзоров зараз в Україні живе? Якщо ні, то навіщо йому громадянство України? Ось є такий ведучий Олексій Суханов, веде «Говорить Україна». Давно він вже у нас живе і підтримує Україну не тільки словесно, але й ділом. В січні цього року отримав наше громадянство.
А Невзоров тільки русню словесно помиями обливає. Що він хоч би трішки для України зробив, щоб довести свою причетність до неї?
автор ЛизаКиевская • 03 июня 2022
Ответ дляFotografkiev
ото ж і я про це(
klycha• 03 июня 2022
А я бы Марку Фейгин дала бы гражданство. Умный человек.
Не чіпай - вб ю• 03 июня 2022
Ответ дляЛинда

А автор зробила вибір на користь нашої країни, працює тут напевно і народжує дітей, виховуючи їх як українців.
І як про мее, то це дуже цінно, коли людина між двома країнами свідомо обирає Україну.
yaho• 03 июня 2022
Ответ дляЛинда

Удалено администрацией...
Линда• 03 июня 2022
Ответ дляyaho
Удалено администрацией...
Вы меня знаете, что смеете такое говорить?
Перед вами отчитываться не собираюсь.