Атятя_тётя• 03 июня 2022
Зробила манікюр, але мені не подобається
Дівчата, скажіть, це я придираюся?
Начебто зі сторони нічого, але якщо з боків дивитися, то дуже некрасиво((
Дело было давно• 03 июня 2022
Ответ дляАтятя_тётя
270, це в салоні, але це маленьке містечко, тут такі ціни у всіх, я нещодавно приїхала.
Моя майстер, що залишилася в моєму місті, дужа гарно робила та акуратно
Автор ви випадково не в Рівненській обл, у мене зараз щось подібне 😅
Умничка-помощничка• 03 июня 2022
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Рассматриваю только как временное увлечение
Если уедете за границу там это золотое дно! Там местные рукожопки и дорого .
Атятя_тётя
• 03 июня 2022
Ответ дляДело было давно
В Кам´янець-подільському, гадала що у салоні майстри сидять. Ще й сертифікатами стіни всі завішані
Тихомандражная• 03 июня 2022
Ответ дляАтятя_тётя
Я сьогодні ще йду туди на педикюр, але до іншї, що робити? Цій щось казати?
Я подписана в инсте на немку, она тоже маникюр сделала, хвастается.
Да не говорите ничего, будете врагом, будут на вас в салоне косо смотреть. Это же временно
ЯниЯ• 03 июня 2022
Ответ дляТихомандражная
Божеее, я сама собі краще роблю...
Библиотекарь• 03 июня 2022
Немного не аккуратно, но некритично..Я сама себе такого накрасила, с пузырьками и отпечатки от одеяла хоть и сушила долго лак)))
Тут как тут• 03 июня 2022
Ответ дляКомиссия50%
Я Вас прошу. Самій можна напецяти не гірше, а то й краще
Не все сами накрасят даже так
Коко На Страже• 04 июня 2022
Ответ длязабиякина
Мне вообще не нравится. Ногти очень толстые, да и форма такая на большого любителя, еще и длина разная
И мне также.