Запретный фрукт• 04 июня 2022

Як вважаєте, назад дорога є?

Рідна людина 8 років пропрацювала в Росії , офіційно, платив податки, вчився, літом мав бути призначений на керівну посаду. Приїхав в грудні додому, ніхто не чекав на таке. Та залишилися всі речі, документи, диплом. Відчуття якоїсь спустошено ті і нереальності. Хто ті люди, які прийшли до нас? В грудні там залишались співробітники, які вміли підтримати, допомагали один одному як могли, а зараз вони вороги. Як за один місяць так могло все змінитися? Чи як могли прикидатися? Сьогодні прийшла смс з колишньої роботи, тому нахлинуло. Треба починати все спочатку. Думаю, а як тим, у кого там родичі ? Як ви змогли викреслити їх зі свого життя?
Коко Шанель• 04 июня 2022
Ответ дляБокс-орун
Удалено администрацией...
Тому що це бот. Ви ж бачите як воно почало і чим продовжило.
Самый умный• 04 июня 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Удалено администрацией...
Бо поляки теж агнцями божими не були. Взаємно було.
автор Запретный фрукт • 04 июня 2022
Ответ дляКоко Шанель
Ви не хочете чи не можете зрозуміти про що я написала. Не суду вас мучити.
Самый умный• 04 июня 2022
Ответ дляБаба_Воля
Удалено администрацией...
Где творил, в Польше или на оккупированной Польшей Украине? Да и творил ли? Поляки тоже преувеличивать любят. А фильмецы какие клепают.. рыдала...
Самый умный• 04 июня 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Там були українці. Це факт.
Вы привалили сюда это сказать? Идите на россию
вАлнуюся сильнА• 04 июня 2022
Ответ дляСамый умный
первая судимость у него за что была?
вентиляторная• 04 июня 2022
Я ни с кем не ссорилась. Накручивают пропаганду и ненависть с обеих сторон пропагандисты. Цепные собаки бросаются, куда дрессировщик их науськивает. А люди остаются людьми. Мои родственники не хотят, чтобы умирали украинцы, чтобы вообще мы воевали друг с другом. Конечно, их не порадовал антироссийский разворот Украины в 2014 году, и это мне понятно. Мне надоели сирены, это понятно им. Вообще зачем заострять и разжигать. Мы по-прежнему растим детей, делимся семейными новостями, общаемся о ценах, о работе.
Ligea• 04 июня 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Дорога назад , це можливість якось зрозуміти їх дії і пробачити. Працювати там однозначно ніхто не буде
Зрозуміти їхні дії? Хочуть нас знищити. Пробачити? А вони в вас те пробачення просили? Треба їм ваше пробачення? Чи це вам треба їх виправдати і пробачити? Тоді вам до психолога, бо бажання бути «хорошою» затьмарює інстинкт самозбереження.
Фекла Персиковна• 04 июня 2022
Ответ дляNo problems
У меня родители и сестра живут в России, общаемся, как и прежде, всё зависит от людей. Перестать общаться из-за войны даже мысли не было.
А какая у них позиция насчет войны?
вентиляторная• 04 июня 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
я себя с политиками у власти не отождествляю, со стороны родственников аналогичное отношение.
Что их, что нас власть не спрашивала и не предупреждала о своих планах. Россиян тоже.
Не считаю нужным рушить отношения с родными и близкими людьми. Власть сменится, а родные и близкие навсегда
ДваДваВосемь• 04 июня 2022
Ответ дляСамый умный
Українці на заході пам´ятають історію, як жили під панами( Бідна наша Україна.
Кожугетовый ансамбль• 04 июня 2022
Автор, вам не кажется, что вы выбрали не тот раздел?
автор Запретный фрукт • 04 июня 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Погоржусь. Нікому не давала спокою її незалежність
автор Запретный фрукт • 04 июня 2022
Всім дякую за адекватні коментарі. Якось стало легше. Треба було просто поговорити . Дякую, хто зміг зрозуміти про що я і не махав баном