fruhling007• 05 июня 2022
Старі пісні Скрябіна типу ’Танець пінгвіна’ і ОЕ. Обожнюю ’911’ із самого дитинства не знаю навіть чому, напевно, за вступ і атмосферу. А ще люблю пісні Ніни Матвієнко і просто тану від Тараса Петриненко ’Україно’... така ностальгія, майже завжди на сльози пробиває. Мрію, щоб колись ця пісня стала нашим гімном.
Mrs.Ochmonek• 05 июня 2022
Ответ дляEwgZap
Спасибо! Не слышала. До слез...
Вона була написана десь у 2010-11, а з 2014 сприймається ще гостріше
fruhling007• 05 июня 2022
Ответ дляTayano4ka_Tayano4ka
Багато пісень Оксана Ельзи, а із останнього - Весна Макса Барских
Раніше не слухала Барських, але ’Весна’ - це шедевр.
fruhling007• 05 июня 2022
Читаю тему і радію з того, яка дивовижно хороша вона вийшла і майже кожному допису хочеться поставити вподобайку. Які ж українці співучі і творчі. І як багато людей пишуть, що їм подобаються одні й ті ж шедевральні треки. Напевно, це і є прояв національної свідомості і гордості за своє. Музика єднає
Cinderella.sells• 05 июня 2022
Також перед війною вийшов кліп Складно ’на твоєму боці’, тоді сподобався, а зараз тим паче.
Tayano4ka_Tayano4ka• 05 июня 2022
Ответ дляfruhling007
Я його теж особливо не слухала. Співає і співає собі, але Весна 🥰
Oksana-Kids• 05 июня 2022
Обожаю песни Вакарчука -На небi, Я не здамся без бою, Друг, Мiсто Марii. Люблю Червону калину -первый раз услышала ее в 2014 году. Скрябiн -Мама, Радiо любов. Еще очень люблю украинские народные песни-Чом ти не прийшов, и многие другие. В связи с войной понравилась песня Гимн Чернобаевки (Є таке мiсце на нашiй землi..)- поднимает настроение
Cinderella.sells• 05 июня 2022
Ось ще не дуже розкручена пісня.
Під кінець кліпу мені стало жалко Тартака)))
Апель-синка• 05 июня 2022
Будете ржать, но Леся Никитюк со Степаном Гигой дуєт спела, на злобу дня.
А так любила и люблю романсы.
Ответ дляАпель-синка
А так любила и люблю романсы.
Да, прикольна! І голос такий у Лесі - не очікувала я. Мені ще ця зайшла, текст сильний дуже, автор взагалі в такому стилі пише вірші, їх багато хто читає, але дівчата гарно її заспівали:
Апель-синка• 05 июня 2022
Ответ дляCinderella.sells
Літвинковича українською чули?))
Здесь он(а) точно женским голосом поёт.