nightwoman• 05 июня 2022
Терпіти не може Тіну Кароль. Але співаю ’Україна це ти’. Дуже глибока пісня зараз для мене
Ответ дляМимоПробегала
Я з ним познайомилась в Харкові. Він справді неймовірний. Постійно волонтерить, в метро з дітьми грався майже кожного дня, організовував там концерти. А його пости в Фейсбуці - психотерапія краща за Арестовича
Які в нього сильні вірші. Я читаю і не можу відірватись.
Ответ дляfruhling007
Старі пісні Скрябіна типу ’Танець пінгвіна’ і ОЕ. Обожнюю ’911’ із самого дитинства не знаю навіть чому, напевно, за вступ і атмосферу. А ще люблю пісні Ніни Матвієнко і просто тану від Тараса Петриненко ’Україно’... така ностальгія, майже завжди на сльози пробиває. Мрію, щоб колись ця пісня стала нашим гімном.
Вона була у планах нашої тодішньої влади.
А я тоді, в 1989 почула ’Танці’ ВВ і зрозуміла, що наша музІка крутіше російської. А потім були Таврійскі ігри кожне літо. Коли приїхала до Запоріжжя в 1996, була у шоці, що є такі українці, котрі не знають українську сучасну музику.
smile_to_me• 05 июня 2022
З теперішніх пісень - мене пісня ’Як ти?’ Хардкіссів як зачепила, так і не відпускає. То реву під неї, то навпаки беру себе в руки и йду далі
psihologist• 05 июня 2022
Хардкіс і Тіна Кароль « Вільна» океан Ельзи « обійми» , Скрябін майже все.
fruhling007• 05 июня 2022
Ответ дляmari_klim
’Вона’ - це про яку пісню Ви пишете? Про ’Україно’ Петриненко?
Лиза_Вязание• 05 июня 2022
Біла Вежа ’Не ангел’, Тартак ’Я загинув у битві’, Карна ’Полтергейст’, Пирятин ’Родина’, Тінь Сонця ’Мчать козаки’.
Mrs.Ochmonek• 06 июня 2022
Ой у лісі, на полянці
Стояли повстанці
Посходились до потічку
Вмиватися вранці
Посходились до потічку
Вмиватися вранці
Декотрі ся повмивали
Декотрі ще ні
Більшовицького нападу
Ся не сподівали
Більшовицького нападу
Ся не сподівали
Кулемети терескочуть
Мов ті накажені
Крикнув сотник Соловейко:
’Хлопці, я ранений!’
Крикнув сотник Соловейко:
’Хлопці, я ранений!’
Упав Орел, упав Орись
Упав Соловейко
Крикнув: ’Слава Україні!
Будь здорова, ненько
Крикнув: ’Слава Україні!
Будь здорова, ненько
Будь здорова, дівчинонько
Будь здорова, нене
А ти, славна Україно
Не забудь за мене
А ти, славна Україно
Не забудь за мене
Ой у лісі, на полянці
Стояли повстанці
Посходились до потічку
Вмиватися вранці
Посходились до потічку
Вмиватися вранці
Посходились до потічку
Вмиватися вранці
Стояли повстанці
Посходились до потічку
Вмиватися вранці
Посходились до потічку
Вмиватися вранці
Декотрі ся повмивали
Декотрі ще ні
Більшовицького нападу
Ся не сподівали
Більшовицького нападу
Ся не сподівали
Кулемети терескочуть
Мов ті накажені
Крикнув сотник Соловейко:
’Хлопці, я ранений!’
Крикнув сотник Соловейко:
’Хлопці, я ранений!’
Упав Орел, упав Орись
Упав Соловейко
Крикнув: ’Слава Україні!
Будь здорова, ненько
Крикнув: ’Слава Україні!
Будь здорова, ненько
Будь здорова, дівчинонько
Будь здорова, нене
А ти, славна Україно
Не забудь за мене
А ти, славна Україно
Не забудь за мене
Ой у лісі, на полянці
Стояли повстанці
Посходились до потічку
Вмиватися вранці
Посходились до потічку
Вмиватися вранці
Посходились до потічку
Вмиватися вранці
Mrs.Ochmonek• 06 июня 2022
Ответ дляLorelay92
ООО .Гуцулка Ксеня классная песня, очень люблю слушать и петь ее
Моє улюблене виконання ’Гуцулки Ксені’ - тут
з 26-ої хвилини. Це діаспорна українська співачка Любомира, не відома у нас так, як Квітка Цисик, але голос теж чарівний
Просто гостья• 06 июня 2022
Ой,девочки.перечитала всю тему,а своих любимых не увидела. Фліт- ’Моя планета’-это любовь на все времена,больше 10 лет я от нее в восторге,несколько лет она даже на звонке у меня была.И как она сейчас символична((
Не дает тут посмотреть-придется на Ютуб переходить(
Не дает тут посмотреть-придется на Ютуб переходить( Просто гостья• 06 июня 2022
А еще ’Там,де ми є’,’Вірила’ Антитіла. А их ’Лови момент’,что песня,что клип такое чувство,что пророческие