Tanusha 78• 05 июня 2022

Киев, кто слышал взрыв только что?

Или что это было??
irina _d• 05 июня 2022
Ответ дляGupa
Якщо конче треба, звертайтесь.Є стратегічні запаси.На початку березня Мартіні в пляшці змінило колір, зібрались викинути, вийли з будинку, зустріли двірника з пожованим лицем, він з радістю схватив пляшку і побіг.Через пару днів його бачили, значить все добре, бо чоловіка мучила совість...що треба було викинуть
Может, он и не пил то мартини. Это всё-таки дамский напиток, возможно, его дама сердца всё вылакала)

Zelenkа• 05 июня 2022
Ответ дляGupa
А хіба для маслюків пора?Зараз можуть бути білі літні...
Минулорічні, Катюжанка...
Перші літні маслюки мають бути. Я всі канікули на Вінничині, то вже сезон.
Нє, ну є совість ото в людей? Дражняться:(
sashik77• 05 июня 2022
Ответ дляGupa
Минулорічні, Катюжанка...
Боже. яка краса
ok1904• 05 июня 2022
Ответ дляjif
Мы ржем, а к моему знакомому реально придолбались под Броварами окупанты, требовали Бендеру, вывезли в лес, угрожали автоматами.
До війни запрошував чолрвік в наш клуб по хоббі свого топа (росіянин з Тюмені), то той мене перепитував як давно я розмовляю українською(мені45), в клубі ж ніхто не знав, навіть я, що за чел, і всі базікали на тих, мовах що у побуті, росіянин уточнив: прям вот из садика украинский?, кажу: ні , садочок був російськомовний, а все інше україномовне , і оточення теж. Ще щось про фашистів/нацистів питав, а в нас клуб хоч технічно-історичний , але не того спрямування, йому про Фолкленди, про Холодну війну хлопці втирали, про гонки 24 години Ле-Ман, після цього візиту росіянин взяв назначив мого чоловіка партнером . Зараз дійшло, що то були за дивні такі візити: не наше хоббі йому було цікаве, він в моєму чоловікові-чернівчанині шукав нацика.
irina _d• 05 июня 2022
Ответ дляСИРЕЛИ
Та ещё и на улице на дровах варёный.
Ну это вообще уже контрольный в голову был
Zelenkа• 05 июня 2022
Ответ дляirina _d
Я так розумію, пора в гості туди )))
irina _d• 05 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Я так розумію, пора в гості туди )))
Причем очень быстро)
Zelenkа• 05 июня 2022
Ответ дляirina _d
Причем очень быстро)
А то виберуть всі гриби і самі пожеруть. Із сметанкою
Gupa• 05 июня 2022
Ответ дляirina _d
Можливо, дама також жива здорова.А в нас постійно запитує, може сміття винести?Я ще знайшла Артемівське шампанське, вже років 5 стоїть пляшка теж думала викинуть, а зараз це напевно раритет, поставила назад в бар...

Inna Medvetska• 05 июня 2022
Ответ дляLilittte
В какое пространство объект залетел ?
Рядом с Байденом?)
На територію їх маєтку. Я теж сьогодні читала
sashik77• 05 июня 2022
Ответ дляGupa
Через 20 років продасте за дурні гроші
clernikol• 05 июня 2022
Ответ дляsashik77
Там карти ще радняськи у тих придурків. По картах в нас купа крутяцьких заводів. По факту - не працюють. Є і кісневий завод. Добре що не працює, бо точно б мікрорайон взлетів би в повітря.
Гугл карты откройте, там все эти объекты обозначены.
СИРЕЛИ• 05 июня 2022
Ответ дляirina _d
Та света после грозы небыло. Провода где-то порвало, а у меня плита электро. Поэтому пришлось 2 дня на мангале все готовить.
osna• 05 июня 2022
Ответ дляkystik
Удалено администрацией...
А что,в Киеве одна ТЕЦ?
LudaSHOPSale• 05 июня 2022
💥. Гаюн

Сегодня рано утром был произведён ракетный обстрел Киева

Ряд телеграм-каналов распространяет информацию, что якобы ракеты были запущены с территории Беларуси. Однако отметим, что за всю ночь нашей мониторинговой группой не было зафиксировано ни взлётов истребителей, ни запусков ракет с беларусской территории.

Продолжаем следить за ситуацией и как только мы зафиксируем авиа- или ракетную активность на территории Беларуси, то незамедлительно об этом сообщим.

@Hajun_BY
Gupa• 05 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Ми в минулому році наморозили і насушили досить, багато пороздавали, а зараз не буде..В мене чоловік любить, я не їм, не можна, але полювати люблю..
LudaSHOPSale• 05 июня 2022
Ответ дляЛинда
‼️ Повідомляється, що ракети по Києву були випущені з території Білорусі💢

@Hajun_BY
СИРЕЛИ• 05 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Я так розумію, пора в гості туди )))
Давайте ! Только я не в Киеве. В Днепре. А точнее под.
sashik77• 05 июня 2022
Ответ дляclernikol
ну так заводи стоять, все звідте вивезене і продане. Вже камінчики сипляться з про будівель і дерева на даху росте. То сенс лупити по них? на карті є - по факту там бомжі і собаки швендяють.

BusinkaKiev• 05 июня 2022
Ответ дляsashik77
Про курку погано пам’ятаю. В мене улюблені: кіт в церкві, погані звички чоловіків (де п’ятою возюкав по простирадлу), ну і Валєра.

Не зберігаю ссилки. Але треба в пошуку знайти і перечитати.
Ещё девушка на качели была
clernikol• 05 июня 2022
Ответ дляsashik77
Ага, они дураки просто так стрелять. Сдают инфо, а координаты легко находятся по Гугл картам, нам все есть. Понять не могу почему до сих пор эти метки не роубирали
BusinkaKiev• 05 июня 2022
Ответ дляsashik77

А шо за кот в церкви ?
sashik77• 05 июня 2022
Ответ дляBusinkaKiev
Ещё девушка на качели была
Так, пам’ятаю.
ksusha1155• 05 июня 2022
Добрий раночок всім! Тільки прочитала новини( дівчатка, хоч по житлових будинках не попали ці тварі?
Angelika93• 05 июня 2022
Ответ дляPavlin_Mavlin
Донецк сам себя обстрелял, и тут же Киев сам себя обстрелял. С чего бы это ..
Чем? Ракетами, которые рашке отдали?
sashik77• 05 июня 2022
Ответ дляBusinkaKiev
А шо за кот в церкви ?
Тема про те, можна на Пасху кота в церкву брати чи ні. Ну наші дами відірвалися там по повній.
ksusha1155• 05 июня 2022
Ответ дляGupa
Вау, які величезні
BusinkaKiev• 05 июня 2022
Ответ дляsashik77
А есть ссылка ?
Zelenkа• 05 июня 2022
Ответ дляGupa
Ми якось за Макарів їздили у лісництво, я нагребла маслюків! Чистити їх ще те ’задоволення’, але які вони мариновані
Ще тоді вперше польських набрали і пару білих я знайшла. Після місцевих там нема що ловити
sashik77• 05 июня 2022
Ответ дляclernikol
Ну так курники і склади з рибою - дуже важливі об’єкти. Часто вони влучають бозна куди.