Треба хоча б трішки відволікти підлітка.
Тільки не треба писати, що в країні війна.. дитина спить в коридорі четвертий місяць і має право на хоча б якийсь відпочинок!
І дитина, що в Україні не гірша, за тих, що відпочивають за кордоном вже четвертий місяць! Звичайно це не стосується, людей з гарячих точок.
Irina.tish• 05 июня 2022
Ответ дляЛинда
и сябры рядом
Ну то вони багато де поряд, третина в окупації, третина на кордоні з білорусю, а інша третина дорога.
Треба якщо і відволікати дітей, то з проф підтримкою від психологів. Бо їхні страхи та стреси колись тай вилізуть.
Я не агітую нікого, своїх дітей буду тримати поряд, не хочу ні на кого перекладати відповідальність. Немає впевненості ні в чому. Тому просто пересидим, переживем і далі все буде краще
Ответ дляЛеска
Неякісно готують? Думаєте, у всіх таборах так?
Да.
Я разговаривала с детьми, сопровождающими, турагентами.
У них лагеря постсоветские слегка покрашенные.
Еда очень экономная, например, завтрак: несвежая булка, кусок брынзы и колечко помидора, чай из общего чайника (веник на вкус).
С за те деньги, что вы оглосили, даже не представляю, что они подают.
Юлія Travel Agent• 06 июня 2022
Можемо запропонувати вам дитячий табір на Закарпатті (нині це найбезпечніший регіон в Україні). Вартість путівки на 14 днів від 7700 грн.
Станислав -2077• 07 июня 2022
Доброго дня. Мене звати Станіслав, менеджер туристичної компанії. Можу Вам запропонувати недорогий відпочинок закордоном: Єгипет, Туреччина, Болгарія, Чорногорія. Мацже кожного дня роблю розсилку в вайбер і телеграм групах. Якщо Вас зацікавить пишіть, звоніть +38067 407 37 18 - Станіслав. Whats App /viber / telegram. Хорошого дня і до звязку.