Анютины ласки• 05 июня 2022
Які антигістамінні вам найкраще знімають алергічну закладеність носа?
Мені підходив цетрин,але вже не допомагає(
Анютины ласки
• 05 июня 2022
Ответ дляN-natasha
Серрата этим занимается
Дякую. Як довго треба приймати?
a.ostroverh• 05 июня 2022
Неделю назад назначили вот эти препараты
Был сильный аллергический ринит (подозреваю на пыльцу сосен такое), аж ухо заложило(((
За пару дней реально стало легче
Анютины ласки
• 05 июня 2022
Ответ дляa.ostroverh
За пару дней реально стало легче
Дуже дякую!
Зашла на 5минут• 05 июня 2022
Ответ дляN-natasha
Серрата этим занимается
Це не антигістамін.
Авторе, пробуйте діючу речовину дезлоратадин, левоцетерезин.
Зашла на 5минут• 05 июня 2022
Ответ дляN-natasha
Да, но это противоотечное для лор органов и не только
Ні. Протинабрякової дії, тим паче при алергії, серрата не має. Просто розріджує мокротиння, яке при алергії і так тече.
До речі, серрату, незважаючи на масові призначення українськими лікарями, відносять до препаратів з недоказаною ефективністю.
Ответ дляЗашла на 5минут
Алергічна, я ошиблась