фрау Гитта• 06 июня 2022

Що ви могли купити за 400 гривень у 2004 році

Запитання до тих, кто тоді працював або знає сайт з інформацією про ціни того часу,
чи можна було у 2004 році купити недорогий новий дерев´яний книжковий шкаф або типу пенал або недорогий диван за 400 гривень. Не вдається знайти ціни того часу в інтернеті, а ціни потрібні, щоб з´ясувати одне питання вдома. Запитання саме про нові меблі.
Кто крайний?• 06 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Ми в АБВ-техніці купували, акція була. Я ціну точно пам‘ятаю, бо я чекала її. Тоді за ними черга була реально. Але у мене і сама проста, без різних додаткових опцій, механіка.
Ну блин шото все равно дорого, как для механики , ибо моя лж уже была электроника и машинок было валом уже. В 2007 году мы покупали в кредит Шевроле Авео в салоне, он стоил 60000 грн.
Zelenkа• 06 июня 2022
Ответ дляСколько_мне_лет?
То может в гривнах она столько стоила?
Ну так, 1700 гривень, я і не подумала, що може бути інша валюта, соррі)

За 1700 доларів у моєму будинку в 98 році можна було купити 1к квартиру, наприклад.
Кто крайний?• 06 июня 2022
Ответ дляZelenkа

Ааа.. ну так гривны же)
Zelenkа• 06 июня 2022
Ответ дляКто крайний?
У мене вона он до цих пір пере. Правда, на одній програмі, але старушка робоча:)
Белая и пушистая• 06 июня 2022
В 2004 я купувала недорогу мiкрохвильовку sanyo в эльдорадо за 399 грн. Значить, пенал можна було.
Мiкрохвильовка до сьогоднi працюе, не була в ремонтi))
ПесиКот• 06 июня 2022
Ответ дляЗайканалужайке
Да ладно, они гораздо раньше появились, у меня в 95-м уже была Индезит)
Які ж ми дикі люди були, як нас СРСР відкинув від цивілізованого світу на сотні років.
Zelenkа• 06 июня 2022
Ответ дляКто крайний?
А колір? Пам‘ятаю, як всі тоді накупились сріблястих ’Шкода октавія’, ви оригінальні!
Губы рыбы• 06 июня 2022
Ответ дляЭкспертиза
У меня в 2004 за была 320 грн
У меня 1200.
ЯспАкойнаЯ• 06 июня 2022
Ответ дляКто крайний?
Я в 2006 ее смотрела 60000 под заказ еще доплата за цвет была)
ПесиКот• 06 июня 2022
Ответ дляКто крайний?
Тоді всі купували шевролє Авео ))))
Сколько_мне_лет?• 06 июня 2022
Ответ дляZelenkа
в мене також ще працює і пралка і мікрохвильовка і телевізор тих часів.)))
Кто крайний?• 06 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Тоже серебро, ибо за остальные цвета надо было доплачивать ))
Zelenkа• 06 июня 2022
Ответ дляСколько_мне_лет?
У нас мікрохвильовка з‘явилась дуже давно перша LG на 17 літрів, відпахала на всі 100%. Я таку саму взяла Самсунг, просто розморозка і нагрів.
У нас телевізор Horizont робочий маленький кухонний:) Йому точно років 20+.
Кто крайний?• 06 июня 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Даааа, не видела Ваш коммент и тоже написала про цвет ))
Zelenkа• 06 июня 2022
Ответ дляКто крайний?
А, тепер зрозуміла
Миссис Буркул• 06 июня 2022
Ответ дляЭкспертиза
У меня в 2004 за была 320 грн
У меня было 600 грн
ЯспАкойнаЯ• 06 июня 2022
Ответ дляКто крайний?
Там в салоне стояла жуткого оранжевого цвета
ПесиКот• 06 июня 2022
Ответ дляZelenkа
А в мене ніколи не було мікрохвильової пічки, зараз залумалась, може придбати. Але вони так інтер´єр псують, а вбудовану вже не зробиш.
Zelenkа• 06 июня 2022
Ответ дляПесиКот
А на підвісній полиці? Подивіться варіанти такого розміщення, я б свою теж так тепер розмістила.
ПесиКот• 06 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Дякую, гляну як це, а то півстільниці займає.
Кто крайний?• 06 июня 2022
Ответ дляПесиКот
У меня эта с 2008 года. Так все время и стоит . Нормально) ничо особо не портит )
Я такая боевая• 06 июня 2022
за 400 грн в 2004 разве что лоховской диван советского образца и ткани типа как кооператив клепал можно было взять,вот книжный шкаф в натуре можно было за 400
Zelenkа• 06 июня 2022
Ответ дляПесиКот
Так отож. Я в гостях колись побачила, дуже сподобалось. Але вічно не доходили руки зайнятись, а зараз вже і не до того...
КрытыхРынков• 06 июня 2022
Ответ дляСколько_мне_лет?
В 2002 году телевизор Томсон стоил ровно 100$
Не знаю за 2002, мои родители в 2004 осенью взяли LG (типа с плоским экраном) за 1200грн.
А вообще, вспоминаю, что в 2004г. я устроилась на работу и моя з.п. была примерно 300-350 грн., медсестра.
Zelenkа• 06 июня 2022
Ответ дляКто крайний?
Крута, червона
А чого так мало магнітів?
Кто крайний?• 06 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Крута, червона
А чого так мало магнітів?
Меня и эти бесят. Дочь не разрешает выбрасывать. Были ещё из мааасквы , и из питера, их выкинула
Zelenkа• 06 июня 2022
Ответ дляКто крайний?
У мене ще із растішок початку 2000-х магнітики висять, ті що як пазли-паравозик. Зі старого на новий холодильник переставила)))
Робот Вертер• 06 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Жесть яка, а де працювали? Я мобілки впарювала:)
Я працювала продавцем в Watson. Зп була 500 -700 грн. Залежно від змін. Але не скажу, що це була прям достойна оплата(
Zelenkа• 06 июня 2022
Ответ дляРобот Вертер
Ватсон тоді ще ДЦ називався. Як давно це було...
КрытыхРынков• 06 июня 2022
Ответ дляПесиКот
От точно, мне тоже она глаза мусолит, когда поменяли мебель, даже думала избавиться от нее.