фрау Гитта• 06 июня 2022

Що ви могли купити за 400 гривень у 2004 році

Запитання до тих, кто тоді працював або знає сайт з інформацією про ціни того часу,
чи можна було у 2004 році купити недорогий новий дерев´яний книжковий шкаф або типу пенал або недорогий диван за 400 гривень. Не вдається знайти ціни того часу в інтернеті, а ціни потрібні, щоб з´ясувати одне питання вдома. Запитання саме про нові меблі.
Сигарный шланг• 06 июня 2022
Ответ дляZelenkа
А моя вся:)
100уе?
Где вы работали?
Zelenkа• 06 июня 2022
Ответ дляСигарный шланг
100уе?
Где вы работали?
Продавцем в магазині моб зв‘язку
ЯспАкойнаЯ• 06 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Продавцем в магазині моб зв‘язку
Я до лета 2004 тоже работала продавцом в ТЦ - зп была примерно 1000-1200
Zelenkа• 06 июня 2022
Ответ дляСколько_мне_лет?
В 2004 можно было на базе в Грибовке отдохнуть дней 10. Комната в кирпичном здании с кондиционером( удобства на улице.душ) стоила 25 грн.с человека.Дети по каким то смешным ценам шли.
Я в Грибовці полюбила мідії. До цих пір готую, як у них на базарчику тоді продавали:)
Кили и Манджаро• 06 июня 2022
Модні штани
Сколько_мне_лет?• 06 июня 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
ну были и по 100 гривен китайские на 7 км
Ну Китай дешевый я в жизни не покупала ни себе ни ребёнку.Было полно турецких товаров. Джинсы за 100$ это супер пупер фирменные ещё надо было поискать.Разве что вы жили в большом городе и покупали втридорога в магазине то.что привозили с нашей толкучки
hrushyk• 06 июня 2022
Ответ дляtarveldy
Це було пів моєї зарплати))) не поганої
У мене була ЗП в 2004 - 1200 грн
І я пам‘ятаю це було зашибісь,як багато
Але в 2006 я купила диван за 3500 і це був дуже крутий дорогий диван
Він ще й досі в порядку
Кили и Манджаро• 06 июня 2022
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Проїзд у маршрутці був 50 коп
А потім зробили по 1 грн, охали і ахали як це дорого ))
Zelenkа• 06 июня 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Київ? Бо я вже зрозуміла, що я лошара була:)
Вже з 2005-го отримувала в районі 2000 грн.
Zelenkа• 06 июня 2022
Ответ дляКили и Манджаро
Низенькі роздовбані ’Форди’ із двома передніми сидіннями
Кили и Манджаро• 06 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Яке там. Жовті БОГДАНИ
Кто крайний?• 06 июня 2022
В 2001 году мне муж купил первую стиралку за 450 долл, в 2004 цены были плюс минус,
Zelenkа• 06 июня 2022
Ответ дляКили и Манджаро
Яке там. Жовті БОГДАНИ
Ох, згадала. Якось їхала з БЦ в Київ ’Богданом’. Думала, срака відпаде
Кили и Манджаро• 06 июня 2022
Ответ дляZelenkа
То не відпала? Ціла?)
Zelenkа• 06 июня 2022
Ответ дляКто крайний?
Ой, тоді пралки тільки з‘являлись автомат. Ми в 2006 купували за 1700 Індезіт:)
Zelenkа• 06 июня 2022
Ответ дляКили и Манджаро
То не відпала? Ціла?)
Нє, на місці. А от ціну скажу: 6 гривень.
Сигарный шланг• 06 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Продавцем в магазині моб зв‘язку
О Боже
Я официанткой работала и за смену имела столько.
ЯспАкойнаЯ• 06 июня 2022
Ответ дляСколько_мне_лет?
Я с лета 2004 года ушла от хозяина в ТЦ и стала торговать сама, это один из первых ТЦ в Одессе - открылся он в 1999 году, товар я брала на 7км - себе я там же покупала турецкие вещи по оптовым ценам (много у меня там знакомых) вам назвала цену в розницу
ЯспАкойнаЯ• 06 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Одесса
Zelenkа• 06 июня 2022
Ответ дляСигарный шланг
О Боже
Так я ще могла з цих зп повідкладати і поїхати в Хмельницький за шмотками на базар. Електричка тоді ходила через Фастів.
ЯспАкойнаЯ• 06 июня 2022
Ответ дляКто крайний?
Я в 2003 купила Самсунг узкую за 300 долларов
Кто крайний?• 06 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Та ну … какие 1700… таких цен даже тогда не было. Мы тоже брали Индезит , и знаю точно цены, потому что моя первая стиралка тоже была индезит вертикалка, а брали мы ее в рассрочку у друга, он техникой занимался. И в 2004 я купила уже вторую ЛЖ с прямым приводом, она была из представленных не самая дешёвая и стоила 5500
Кили и Манджаро• 06 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Я ті Фордики малолітражки терпіти не могла, не встати, не сісти, не повернуться, шоб на когось не спіткнуться
Zelenkа• 06 июня 2022
Ответ дляКто крайний?
Ми в АБВ-техніці купували, акція була. Я ціну точно пам‘ятаю, бо я чекала її. Тоді за ними черга була реально. Але у мене і сама проста, без різних додаткових опцій, механіка.
Zelenkа• 06 июня 2022
Ответ дляКили и Манджаро
А як високим туда було влізати і їхати раком
ПесиКот• 06 июня 2022
Ответ дляtarveldy
Це було пів моєї зарплати))) не поганої
У мене тоді була не дуже хороша - але 2200-2500 грн, я могла якісь босоніжки купити, спідницю, кофтинку за таку суму - 400 грн. В 2001 за 1/3 зарплати - 100$ купила костюм, він офігенний, досі, як новий. Так його хотіла, була студенткою, довго думала, а поиім купила.
Зайканалужайке• 06 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Да ладно, они гораздо раньше появились, у меня в 95-м уже была Индезит)
ПесиКот• 06 июня 2022
Ответ дляСегодня на диете
З/плата обычного работника банка была 350 грн.
Неправда.
Сколько_мне_лет?• 06 июня 2022
Ответ дляZelenkа
То может в гривнах она столько стоила?
Zelenkа• 06 июня 2022
Ответ дляЗайканалужайке
З‘явились то так, але я змогла купити набагато пізніше. Пам‘ятаю, як перше прання всі бігали дивились в неї через дверці, як речі крутяться)))