o_l_iva• 06 июня 2022

Кредит от Альфа что бы перекрыть кредитку

Есть кредитка от этого банка . Изначально открыли ее когда покупали жилье и нам не хватало добить сумму , естественно это все срочно делалось .
Сейчас сели и подсчитали ,что кредит от Альфа выгоднее оплачивать ,чем кредитку. Годовой Процент ниже .
Можно ли сейчас переоформить кредитку на кредит или перекрыть как-то?
silma• 06 июня 2022
Так вы у Альфы спросите, кредитуют ли они вообще физ.лиц сейчас. И кстати, сейчас ставки по кредитам взлетят в космос, подняли учетную ставку, ваша кредитка может оказаться выгоднее.
автор o_l_iva • 06 июня 2022
Ответ дляsilma
Кстати , не подумала что в военное время могут быть вообще проблемы с кридитованием .
Хотя никаких поблажек не было на время военного времени
Конфет04ка• 06 июня 2022
Бланковый кредит наличными дешевле, чем кредитная линия по карте? Вы ничего не путаете?
автор o_l_iva • 06 июня 2022
Ответ дляКонфет04ка
Если правильно посчитали ,то выгоднее .
Могу ошибаться
ИннусичкаЯ• 06 июня 2022
Альфа це ж рос.банк.Хочете окупантам кредит сплачувати?чого ці тварі з ринку не пішли?
english book• 06 июня 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
Формально вони не належать росії вже досить давно.Анонсували зміну назви.Згодом може підуть,або продадуть банк.
Їх не чіпають,тому що засновники не пов´язані з державою,на відміну від наприклад Сбербанку,який ліквідували.
Це не єдиний банк,де засновники пов´язані з росією.
ИннусичкаЯ• 06 июня 2022
Ответ дляenglish book
Куди з нього гроші ідуть?роскажіть.Кредити від альфа банку роздавали всім і будь-де,намагались посадити на кредитну голку,якомога більше людей,як таргани,я б не зв´язувалась з таким банком,якось зарплатна карта була,ще намагались втюхати свою кредитку смердючу,добре,що не взяла
автор o_l_iva • 06 июня 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
Там была какие-то доля их- это во первых .
И второе- раз мы брали значит нужно вернуть,потом проблемы и звонки коллекторов мне не нужны
автор o_l_iva • 06 июня 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
Так само они раздавали кредиты как и наши все банки .
english book• 06 июня 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
Справа в тому,що майже 40 відсотків українського бізнесу,так чи інакше належить росіянам.Де на пряму,а де через підставних осіб-українців.
Ви кожного дня користуєтеся їх послугами чи товарами,навіть не підозрюючи цього.
Наприклад вода Миргородська,Моршинська,Трускавецька,Боржомі,та деякі інші,це російській IDS.
Житомирський м´ясокомбінат (ковбаси,Перша Гільдія,Ранчо,та ін.)
ВімБільДан-кисломолочні продукти,сири,йогурти,творог-Агуша,Чудо,Слов´яночка та ін.Три молокозаводи,Київський в тому числі і Харківський.
Побутова хімія-Вінницяпобутхім-порошки,мило.
Майже половина великих торгівельних центрів-з російськими інвестиціями.
Торгівельні мережі Олді,Спортмайстер,Брокард...
5 облэнерго контролюються росіянами.
Calvin Klein, Michael Kors, Coach, Karl Lagerfeld, Tommy Hilfiger, Polo Ralph Lauren, Topshop/Topman і Jonak.Дистриб´юцію проводять через російсьеі компанії.
Найбільший виробник картону/упаковки,та туалетного паперу-Обухівський комбінат-належить колишньому депутату Держдуми-Крупчаку.Також він викупив лідера з упаковки-БліцПак,БліцФлекс.А це більше половини українського ринку виготовлення упаковки.
Ресторанний бізнес та пивзаводи на 30% належать росіянам.
Це тільки поверхня і мала частка.А якщо копнути глибше,то там гіганти-Миколаївський глиноземний,трансформаторні,кабель/провід,машинобудівні,енергетичні підприємства,хімічна галузь...
Все дуже складно і заплутано.Політика держави призвела до таких наслідків.І як це все зруйнувати,я не знаю.
Зараз почалася друга хвиля перейменувань і зміни власників.Але це все для замилювання очей.Власник буде прихований,от і все.
Ленокк• 07 июня 2022
Я вот плачу по кредиту и думаю, не зря ли?)
Зашла в отделение - там один работник и всё! Многие отделения закрыты
автор o_l_iva • 07 июня 2022
Ответ дляЛенокк
Это в где так ? У нас вроде работают
ИннусичкаЯ• 07 июня 2022
Ответ дляenglish book
5 облэнерго контролюються росіянами.
Зрозуміло,дякую
ИннусичкаЯ• 07 июня 2022
Тепер не буду купувати)
ИннусичкаЯ• 07 июня 2022
Ответ дляo_l_iva
Та ні,ці навіть на роботу до нас приходили,і пропонували свох послуги по кред.тобто якщо у клієнта невистачає коштів,могли придбати товар у кредит
Конфет04ка• 07 июня 2022
Ответ дляenglish book
5 облэнерго контролюються росіянами.
Киевстар забыли :)