Интернет Бродилкин• 07 июня 2022
Сколько чашек кофе вы уже сегодня выпили ?
Замороженная селедка• 07 июня 2022
Ответ дляЖена сына
Я маленьку купила. Якщо тільки в каву, то має надовго вистачити. Головне триматись і тільки в каву наливати))
У меня где-то рецепт был как самой сделать... нужно попробовать.
Потому что у меня с силой воли проблемы)))
Сиреневая цапля• 07 июня 2022
Не пью уже два дня. У меня кофе закончился, в у нас сейчас купить хороший кофе - это большая проблема.
Жена сына• 07 июня 2022
Ответ дляЗамороженная селедка
Години до 5-6 вечора у мене ок з силою волі. Потім проблеми)) На мені підліток, 3-річка і робота повний робочий день
Кастрюлька• 07 июня 2022
Жодної , а взагалі 1-2 за день. Раніше до карантина зовсім каву не пила.
Укуси меня• 07 июня 2022
Я зараз за кордоном. Не уявляєте, як мені не вистачає українського півлітрового лате з сиропом ’солона карамель’. Тут тільки еспрессо, еспрессо, фу. П`ю чай.