Natalias84• 07 июня 2022

Перевезти посилку з України в Польщу

Доброго ранку!
Чи може хтось буває часто по роботі в Польщі та є можливість прийняти на території України невелику посилку і вкласти в польский пачкомат InPost?
Хочу передати деякі власні речі.
Про потяги та автобуси знаю, але в моє містечко автобуси не ходять, а пачкомат в 3х хвилинах.
Toonika• 07 июня 2022
То есть кто- то должен ещё выслать по Польше?
автор Natalias84 • 07 июня 2022
Ответ дляToonika
Тільки вкласти в пачкомат. Всё буде оформлено заздалегідь.
Я раніше дуже часто замовляла товари з Польщі у дівчини з kidstaf, її чоловік 3-4 рази на тиждень був у справах в Польщі, а жили вони в Україні біля кордону. Та сторінка вже не активна.
Тому, може комусь це було б не важко та по дорозі.
Зрозуміло, що не безкоштовно.