Из Виа-гры• 08 июня 2022

Ви жалієте в своєму віці, що прожили більшу частину життя не так як вам хотілось

Прочитала таке, що психологи досліджували останні слова людей, які знали, що неминуче помруть незабаром. Здебільшого перед смертю вони казали: "Як жалко, що я все життя жив не так як я цього хотів"
А ви проживаєте життя саме так як хочете, в гармонії з собою? Чи уже почали жалкувати про змарновані роки? Якби ви хотіли жити?
Я маю на увазі про суб´єктивні ваші рішення, які призвели до того, що ви живете саме так, як зараз.
автор Из Виа-гры • 08 июня 2022
Ответ дляАнти-аноним
Самое главное что и вы нашли в себе силы и смелость прекратить этот брак, это очень тяжело. Самое печальное это терпеть всю жизнь 😖
Не знайшла сили, бо уже немає сенсу. Вже запізно заново одружуватись
Дую ветер• 08 июня 2022
Ответ дляАнгел-предохранитель
Жалкую що обрала не вірну професія, та швидше не жалкую, а ображаюсь сама на себе що до свого віку не навчилась заробляти і не визначилась хто ж я ж за професією 😮‍💨
То же самое.
Мне 43, а я не умею зарабатывать, нет ума, я никто.
РозаЛюксен• 08 июня 2022
Ге эалею, потому что в этом нет смысла. Стараюсь в будущем не допускать того, что считаю было сделано в прошлом.
автор Из Виа-гры • 08 июня 2022
Ответ дляДую ветер
То же самое.
Із відповідей зрозуміло, що вибір професії та чоловіка це головні рішення в житті людини
Украиночка• 08 июня 2022
Ответ дляДую ветер
То же самое.
Зарабатывать в смысле ’косить бабло лопатой’ мало кто умеет, но работать и заработать на жизнь способен любой человек.
Сирожено_пирожено• 08 июня 2022
Жалею о том, что слишком мало путешествовала, потому что много работала и сына растила.
lith_oops• 08 июня 2022
Знаєте, жаліла, що не подорожую. Що не переїхала.
А ось зараз думаю - дурна була, все ж було добре. Нашо оті подорожі? Все ж вдома добре було!
То в нас інші цінності зараз....
ПлюшкамиБалуюсь• 08 июня 2022
Шкодую, що не ставила на перше місце себе. Весь час приорітет - то діти, то батьки, то чоловік. Зараз більш усвідомлено дію, але все одно - хибна програма працює ’спершу комусь, потім що залишиться - тобі’
СhanelKa• 08 июня 2022
Я не шкодую
Я жила добре до 24 лютого
Все собі дозволяла, по фінансам, але багато дозволяла
Прожила як хотілось,але не все життя, а десь з 30 років . Бо вже була можливість на все, що хотілося
До того, то вчилася, то дитина мала, то побут
Війна зруйнувала улюблене моє життя
Але живі , прорвемося
World Shop• 08 июня 2022
Не жалею,что жила не так
Жалею, что уже не смогу прожить так,как планировала и как хотела
Будет какая-то жизнь,сколько там Бог намерил,но не такая ,увы. Слишком много переломали ,растоптали и перекроили. Часики тикают, а никто не компенсирует потерянное и не добавит веку за беспонтово прожитые годы....
lizaz• 08 июня 2022
Ответ дляWaveme
Є чудовий спосіб допомогти в будь-якому віці з вибором своєї професії, пишіть в особисті, рада буду допомогти
А мені можна?
автор Из Виа-гры • 08 июня 2022
Ответ дляСирожено_пирожено
Так чому жалкувати, одній дитину піднімати це дуже складно і поєднувати з подорожами мало кому вдається, чи не так?
Трусы с капюшоном• 08 июня 2022
Жалею только о том, что о недвигу купила в Украине
Дую ветер• 08 июня 2022
Ответ дляУкраиночка
Ничего не умею делать руками.
Ни шить, ни выпекать, ни стрижка покраска.
Ума на компьютерные программы тоже нет.
Думала освою таргет ( инстаграмм реклама ), тоже не по моему уму.
Физически стоять на заводе в Португалии фасовать 12 часов тоже не смогу.

Могу сидя что-то выполнять несложное.
Читать люблю, но быстро всё забываю.
В общем ума как у ракушки.
Джинцы на Флиси• 08 июня 2022
Проживаю, як хочу, але більшість би сказала, що я тунеядка)
Сирожено_пирожено• 08 июня 2022
Ответ дляИз Виа-гры
Ну, можно было не как я - 10 лет без отпуска, потом отпуск на Шри Ланке, а каждый год куда-то попроще.
Сына к маме на каникулы отправляла, а сама всё лето впахивала.
lizaz• 08 июня 2022
Ответ дляДую ветер
Ничего не умею делать руками.
Ума на компьютерные программы тоже нет.

Могу сидя что-то выполнять несложное.
Читать люблю, но быстро всё забываю.
В общем ума как у ракушки.
Я це все вмію, а толку 0
Мульйонерша• 08 июня 2022
хм... наверное ни о чем не жалею, при моей базовой комплектации живу достойно, на мой взгляд
Иногда накрывает
могла бы выучить иностранные языки - не, не могла) нет слуха и памяти
могла бы исправить фигуру -не, не могла) я ’груша’ с толстыми икрами
могла бы сделать крутую карьеру - не, не могла, во первых ’давление’, во вторых кожа апельсин с угрями (это вообще не способствует преференциям в продвишении по службе, осталось способность к математики и некоторая доля обаяния))
Итого, я бы могла достичь большего либо имея другую базовую комплектация, либо более состоятельных родителей ))
автор Из Виа-гры • 08 июня 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
У вас якраз правильна програма, спершу дітям і батькам ( поважного віку). Так і в Біблії написано.
А я не розумію мам- егоцентристок, яким байдуже на своїх дітей
автор Из Виа-гры • 08 июня 2022
Ответ дляWorld Shop
Не жалею,что жила не так
Не зовсім вас зрозуміла?
Ви маєте на увазі війну? Що вона позбавила вас можливості прожити решту життя як планували?
World Shop• 08 июня 2022
Ответ дляИз Виа-гры
Не зовсім вас зрозуміла?
так, 24.02 було перекреслено і зруйновано всі мрії і задумки
Тепер просто живем ,як живем і на Господа надіємось .
автор Из Виа-гры • 08 июня 2022
Ответ дляДжинцы на Флиси
То добре, що ви собі можете це дозволити. Я рада за вас. Але, як правило, це дорога в нікуди.
автор Из Виа-гры • 08 июня 2022
Ответ дляДую ветер
Ничего не умею делать руками.
Ума на компьютерные программы тоже нет.

Могу сидя что-то выполнять несложное.
Читать люблю, но быстро всё забываю.
В общем ума как у ракушки.
Це казка про втрачений час, на жаль
Путающаяся• 08 июня 2022
Ответ дляИз Виа-гры
В первую очередь должна быть счастлива женщина, а потом уже все остальные. А так получается просраные годы на благо других
Украиночка• 08 июня 2022
Ответ дляДую ветер
Ничего не умею делать руками.
Ума на компьютерные программы тоже нет.

Могу сидя что-то выполнять несложное.
Читать люблю, но быстро всё забываю.
В общем ума как у ракушки.
Кассиром или продавцом идите
неДоЖиру• 08 июня 2022
Я після початку війни зрозуміла, що моє транжирство (мене рідні в ньому все життя звинувачують) і легкість на підйом все ж таки давали мені реалізувати все, чого хотілось. Оглядаючись назад, не можу сказати, що чогось дуже хотіла і не дозволила собі. Жила своє життя. Але от що на свою справу не наважилась - це гнітить. І ще виявилось, що друзів коло непочищене, хоча воно в мене і так мінімальне. Ще шкодую, що багато у відносинах з людьми терпіла, прощала, виправдовувала. Війна показала, що скільки не виправдовуй людину, в критичний момент всі дзвіночки, що раніше помічав, стмють дзвонами... І навіщо було витрачати на ту людину стільки душевних сил і часу?
Губной рояль• 08 июня 2022
Жалею, что не смогла родить второго ребёнка :(
Украиночка• 08 июня 2022
Ответ дляИз Виа-гры
Неправильна це програма. І не треба кидатися в крайнощі а-ля якщо жінка думає про себе то вона сука така і егоїстка, не те що деякі страдаліци с біблією, які потім дорікають дітям що витратили на них своє життя. Доречі часто ось така псевдожертовність і є справжній токсичний егоцентризм.
Пи Пи Пилюля• 08 июня 2022
Ответ дляСhanelKa
Я не шкодую
Я жила добре до 24 лютого
Війна зруйнувала улюблене моє життя
Але живі , прорвемося
У меня аналогичные ощущения. Жизнь моя была прекрасна 30 лет и вплоть до 24.02. Сейчас мне 42
vihola• 08 июня 2022
Не жалію, задоволена собою.

Іноді находить, що хотілося б народитись бездоганно красивою, дуже талановитою, стати казково багатою і прожити яскраве, насичене цікавими подіями, богемне життя.

Але власне це від мене не залежало.
Що залежало, в міру своїх можливостей, я не просрала. Навпаки, маю напевно більше ніж заслуговую.