Вибачте не можу дочекатись вже 12.06, щоб запостити це. Це повідомлення під анонімом. Але мені здається, що там, де без аноніма - це одна й та ж людина.
Ответ дляЛорисель
до речі, доки ми сидітимемо на сраці рівно і чекатимемо перемоги- її не буде.необхідно змінити свідомість,мислення. для перемоги треба щось робити. ну найменше хоча би молитися щодня і просити вищі сили про допомогу. хто людям допомагає,хто гроші висилає на армію. хто як. але сидіти і вичікувати не вийде. ви подивіться скільки гуманітарки розграбовано,скільки людей збагатилося,скільки її продають. ось коли такої нечисті не буде- ось тоді і буде перемога. скільки запроданців,готових за копійки здати позиції і т.ін. он поки ця мерзота не виздихає- доти йтеме війна. вже скільки разів чула від духовних лідерів,що насправді йже війна не фізична,а духовна ,в духовному світі. тому таке маємо.світ став занадто матеріальним.ось тепер усі розплачуються.в багатьох останнім часом стало головне - як назбирати грошей на крутий відпочинок, купити нову шмоткку, останній айфон і т.д. я теж не свята.про допомогу наприклад дит.будинку згадуєш раз на рік на Різдво. а дехто ніколи. це до прикладу. люди стали дуже жорстокі з тваринами. таких жахіть як останніми роками давно не було. то лишають в лісах привязаними. багато чого показало коли люди тікали. 70% просто позакривали котів в квартирах. ось вам і моральність.
Раніше людей на площі четвертували і до коней прив’язували й всі дивились. Ага, а зараз до тварин дуже жорстокі, такого раніше прямо не було…. Ви щось про історію чули, хоча б пару історичних романів прочитали?
Natalia505• 08 июня 2022
Ответ дляSmileEveryDay
Прекрасно Лорисель, якщо ж ви говорите правду, то за що блок) то у вас був травень, тепер літо, потім ще якись дати будуть. На що людей обманювати, не розумію(
В темі, коли закінчиться війна, не ви відповіли? Питання риторичне, люди повинні знати, що вам вірити… то таке. Хоча з такими обширними прогнозами, може щось і вгадаєте.
Так смішно читати такі звинувачення.)) Майбутнє (це я в 125 раз пишу) змінюється відповідно до обставин, дій і бездіяльності, воно не є прогнозованим на 100%. Його прогнозувати може хто завгодно. Починаючи з вас і закінчуючи аналітиками, істориками і бабусями гадалками. Ваше право вірити, або не вірити. Інтуіція є у всіх. Але звинувачувати людину в тому що вона помилилась в своїх, особистих передчуттях, це дитячий садок. Не шукайте пророка, слухайте себе.
Ответ дляЛорисель
я себе не дискредитувала. я знаю що я писала. і відповідна перемога буде.цим літом. це правда. але я не писала,що вона повністю закінчиться. ми всі чекаємо перемоги такої як в 1945 році. але такої не буде. перемога буде цим літом, на певний час. відступлять,але попереду ще багато лиха. повністю війна в усьому світі закінчиться лише через 3 роки.
цим літом почнеться в інших євр країнах. ви можете мені взагалі не вірити)))) мені все одно
Откуда у вас информация?
SmileEveryDay• 08 июня 2022
Ответ дляNatalia505
Ну ви посміялись, уже добре. Вибачте, але я не беру на себе таку відповідальність, як прогнози людям по важливим питанням. Я для себе зробила висновки, а там вже, хто як хоче так і робить, хочете вірте, виправдовуйте і тд. Я дуже критично ставлюсь до обману, для мене це неприйнятно.
Natalia505• 08 июня 2022
Ответ дляSmileEveryDay
Будь які прогнози, будь кого, називати правдою чи обманом може тільки людина без критичного мислення. Критично ставитись до обману там де його не може бути як і правди, то смішно. Передбачення це як читати художню літературу. Вона вас теж ображає коли кінцівка не така як ви очікуєте? Навіть в науці потрібно на все доказова база і то тепер багато теорій підлягає сумніву. Вам треба серьйозно замислитись над своїм світоглядом.
промокашка• 08 июня 2022
Ответ дляlenchik maha
И? Там вообще-то гибнут наши ребята, при чем здесь то, кем себя считает донбас? И да, там не все мечтают о раше. Из за таких высказываний моя знакомая из Марика не хочет ехать на ЗУ. Проукраинская до мозга костей. Но, ее земляки, уехавшие, рассказывают, что как только узнают, что они из Мариуполя так и начинается ’ вы там все хотели в рашу’(((. Не клеймите людей по месту жительства, люди везде разные.
Я из Чернигова, мне во львове тоже зарядили -вы ж там все хотите в рашу вот и получили
, ну неадекваты есть везде , В основном то люди нормальные понимающие и отзывчивые , пусть не боится
Ответ дляNatalia505
Навіщо змінювати світогляд, щоб сказати брехусі, що вона бреше?
Natalia505• 08 июня 2022
Ответ дляkuskus
Бо вона не брехуха.)) Людина так бачила майбутнє, має право. ЇЇ видіння ніяк ні на кого не впливають. Дивно коли ви від прогнозів очікуєте 100% правди. Ви так наївні? Це майбутне. А реальність тільки сьогодні, зараз. І навіть вона не прогнозована у наступну хвилину.
vikicherry• 08 июня 2022
Девочки, здесь тема была в начале войны со скринами предсказания советчицы. Она еще в прошлом году по-моему говорила, что будет война и про холеру писала, и про плохую воду, и голод. Я так понимаю она она от куда-то с юга и видела свой регион конкретно. Сейчас о холере в Мариуполе заговорили и как дежавю. Она и предсказывала и когда и чем закончится все это,но я не запомнила, скрин не сделала. Помню, что говорила что много людей погибнет и нетолько от войны.. Может кто еще помнит?
Ответ дляNatalia505
Я взагалі не наївна, нічого ні від кого не очікую, мені просто наївних жаль. А та дама грається в пророка,- не люблю аферистів
Natalia505• 08 июня 2022
Ответ дляkuskus
Аферисти це коли від інформації вони мають користь. Вона на вас заробила гроші? Наівні ті які думають що хтось ім дасть на тарілці майбутнє, а потім страшенно обурюються що це не так.
Ответ дляNatalia505
Я не знаю, що там у неї в особистих відбувається, але можу пофантазувати на цю тему)
Natalia505• 08 июня 2022
Ответ дляkuskus
Навіщо? Для мене нічого не відбувається. Це просто думка однієї людини стосовно майбутнього. Я аналогічно маю свої. І дуже обережно тут пишу. У вас свої думки і передчуття. Нічого страшного в цьому не бачу. Коли людина має очікування, як наслідок має розчарування.
Ответ дляNatalia505
Ну, ви вважаєте, що нічого страшного, що вона пише всяку … всячину, а я вважаю інакше, на цьому і розійдемось)
SmileEveryDay• 08 июня 2022
Ответ дляNatalia505
Залиште при собі свої непрохані поради. Ви мені не цікаві, як і ваши роздуми
Ответ дляЛорисель
Вы про молитися серйозно? А то я бачу, боженька вирішив , що українців дохєра, треба прорідити. А хуйло нормальний, хай живе та людей вбиває.
Тільки не кажіть, що молилися мало і айфони купляли .)
Ответ дляenglish_teacher
Я живу на Донбасі, на українській частині. І хочу вам казати, що навіть ті люди, що живуть у ДеНеРе, хочуть знов до України! Є й багато зрадників, але ж у сім´ї не без урода....
А в том 2014 вони теж так вважали см тильки щас зрозумили прелести русского миру?
Ответ дляMarisya81
Вот мне стало интересно, если война начнется в других европейских странах, то кто окажется в лучшем положении, те кто выехал из Украины или наоборот те, кто остались?
Наверное, здесь другой вопрос стоит задать. Все или многие надеются, что ’все отстроят’ и ’нам будет помогать весь мир’. Если будет кризис во всем мире, а он уже очевиден, многие тоже уверены, что на своих плюнут, а будут отстраивать у нас?
Может, и помогут, но не раньше. чем через пару лет ... начнут
Ответ дляЖаннетт_
Дівчата,а хтось пам´ятає тему ( до війни була) обговорювали курс валют відносно гривні і те, що життя важке і доходи низькі і хтось під анонімом залишив коментар, що скоро почнеться таке,що всім нам і не снилося і що більше сказати нічого не може...лише дата..
И какая была дата?
инесса львовна• 08 июня 2022
Ответ дляInvictusgirl
Мне одна девочка сказала, что скоро будет договорённость.
Донбасс отдадут рашистам.
От остального они отойдут.
Про войну в конце февраля она тоже говорила, но я не верила.
Посмотрим
Донбасс отдадут рашистам.
От остального они отойдут.
Посмотрим
Весь отдадут?
Tayano4ka_Tayano4ka• 08 июня 2022
Ответ дляInvictusgirl
Донбасс отдадут рашистам.
От остального они отойдут.
Посмотрим
Донбасс отдадут рашистам.
От остального они отойдут.
Посмотрим
Мне одна девочка сказала 25 февраля - потерпите 3-5 дней. Все закончится. У этой девочки подруга, муж которой СБУшник в Крыму. Вот такой был расклад и планы у них. Они реально думали Киев за 3 дня.
Посмотрим, как оно будет.
инесса львовна• 08 июня 2022
Ответ дляЛорисель
посмотрите осенью. дай бог чтоб не правда. одна спичка и нет поля. у нас много сидит сволочей виихаря под прикрытием. лично я запасаюсь,ждать когда все будут сметать, не буду. потихоньку пока есть время покупаю крупы,тушонку,консервы. сухое молоко
А сколько хранится сухое молоко?
Allka- skakalka• 08 июня 2022
Ответ дляVA 11
Удалено администрацией...
+ миллион .
Я вообще не понимаю зачем за них биться ? Чтоб снова иметь под боком такую бомбу замедленного действия ? Им снова захочется русского мира