Неваляшкина• 08 июня 2022

Чи потрібна дитині молочна суміш

В 13 місяців?Їсть зранку і на ніч
Накладные мюсли• 08 июня 2022
А ваш педіатр що радить? Який стан здоров‘я? Раціон? Чи всього вистачає?

автор Неваляшкина • 08 июня 2022
Ответ дляНакладные мюсли
Каже давно закруглятися,а інший до 2 років.
Вага 12 кг
Накладные мюсли• 08 июня 2022
Пошукайте приблизний раціон дитини (чого і скільки у грамах повинно потрапляти до організму). Наприклад, овочі, фрукти, м’ясо, каші і т.д. Далеко не всім діткам підходять суміші, також не всі люблять і п‘ють молоко… тому тут треба по дитині дивитися, її вподобанням та здоров‘ю
постою_послушаю• 08 июня 2022
По рекомендации воз нужна. Или продолжать ГВ, или вводить смесь
Реанимация• 08 июня 2022
Моей 2,5 годика и ночью она пьет смесь нутрилон 2 бутылочки по 125 мл.
Накладные мюсли• 08 июня 2022
Автор, так педіатр каже згортати ГВ і вводити суміш? Чи нічого не вводити? Молоко коров‘яче точно рано, бо важке на підшлункову. Але деякі матусі дають… Суміш ще треба свою підібрати, то алергія може бути, то смак, то ще щось. Поки свою знайдеш. Тому ви краще педіатра розпитайте. Плюс ГВ краще, якщо є бажання і можливість.
75В• 08 июня 2022
А другую еду ест нормально?
Моей 8 мес, но вот прикорм ест очень плохо. Не представляю даже,как через 4-5 мес быть уже без смеси. Потому что каши она не ест, пюре плохо. А многие детки смотрю в нашем возрасте каши точат во всю, печеньки, хлеб.

Бесконечность-не предел• 08 июня 2022
Да. Давала до трех лет
автор Неваляшкина • 08 июня 2022
Ответ дляНакладные мюсли
З народження на суміші)
автор Неваляшкина • 08 июня 2022
Ответ для75В
А другую еду ест нормально?
Все любить,але печиво і сухарі як і фруктове пюре все без цукру.
Брюльтик• 08 июня 2022
Мой до 3 лет бутылку смеси ночью выпивал.
Накладные мюсли• 08 июня 2022
Ответ дляНеваляшкина
З народження на суміші)
Я щось не так зрозуміла. Думала, на ГВ, і хочете згортати. Дивіться по дитині. Але точно ті, хто з народження на суміші, до 2,5 рочків сміливо п‘ють суміш. Єдиний мінус - ціна, гарні суміші дорогі.
МашМааш• 08 июня 2022
Моей 14 месяцев, очень много смеси пьет
Любит ее . Много это 4-5 раз в день

А еду только пол настроение, но зато разнообразную и с удовольствием

Я сначала переживала ,что пора закругляться, а потом успокоилась. Ребенок здоровый , довольный, со временем перестроится
Ревнивая жена• 08 июня 2022
Мой младший смесь пил до 3 лет
Чумачечая_• 08 июня 2022
Старший где-то до 2,3 ночью пил смесь, потом стал спать всю ночь и само собой как-то отошел от бутылочки и смеси. Младшей 1,2, даже не думаю сворачивать.
автор Fetic • 08 июня 2022
Ответ дляЧумачечая_
Це скільки на день разів і який об´єм
Чумачечая_• 09 июня 2022
Ответ дляFetic
Це скільки на день разів і який об´єм
По 120 мл, в основном 3 раза в сутки, (утром или перед дневным сном, вечером, ночью)если режутся зубы, то ест мало, больше пьет смесь. По 120мл, но чаще.