Жидкость для снятия глаз• 08 июня 2022
Ну і масажистка
Ходимо з 10 міс.дитиною до мазажистки в центрі країни.
На 5 день знайомства,почала проявляти агресію.
Якого ми з дитиною сидимо в місті,а повинні були рванути загран,бо або нас вб´ють то чоловік повіситися !??.Що нам з нею робити?
Жидкость для снятия глаз
• 08 июня 2022
Ответ дляУдачная
А какие есть варианты?
Розвернутися і піти до іншої)
Жидкость для снятия глаз
• 08 июня 2022
Ответ дляPelmeshek
Может сменить на другую если есть ещё варианты? Хотябы просто попробовать другую, вдруг лучше та будет?
Если нет, то посмотреть как она к ребенку относится и как ребёнку с ней/ эффективно ли, то просто без разговоров лишних отходить курс.
На дитину добре не реагує,не спілкується,дуже багато ниття від неї
66сезон666серия• 08 июня 2022
А для чого взагалі розмовляти з нею не про масаж?
Нехай робить свою роботу без непотрібних коментарів.
Я б змінила.
Ще й відгук написала
Я б змінила.
Ще й відгук написала