Худею я• 09 июня 2022

переоформлення спадку після смерті

брат помер на 3 день війни,на ньому була частина квартири 1/4 ,але в арешті через не виплати аліментів
як дізнатися інформацію щодо стану власності та яким чином потім робити переоформлення
автор Худею я • 09 июня 2022
чи є можливість зараз через реєстри подивитися стан частин квартири.знаю що платно

N-natasha• 09 июня 2022
Воевал? Как ужасно 😢
polski• 09 июня 2022
Так его 1/4 его детям уходит или автор за племянников переживает?
VIKYSIA• 09 июня 2022
Оплатить его долг, снять арест , и его дети претендуют на имущество
lyudai• 09 июня 2022
Йдіть до нотаріуса. Він скаже Вам про стан квартири (арешти, застави, обмеження і т.д.) та відкриє вам спадщину, якщо претендуєте на майно брата. Але якщо вступите в права спадщини, то борги брата теж на Вас перейдуть. Консультуйтесь, думайте.
чир• 09 июня 2022
Ответ дляlyudai
сестра - это вторая очередь наследников.
lyudai• 09 июня 2022
Ответ длячир
Да я ж и не говорила, что первой:)
Но на наследство она тоже может претендовать. Получит ли - другой вопрос.
VIKYSIA• 09 июня 2022
Ответ дляlyudai
Да я ж и не говорила, что первой:)
Может, но если есть дети то все их, если они откажутся, тогда наверное автор получит
Марика-bf42• 09 июня 2022
Насколько я поняла, это квартира, в которой живете вы или родители брата? Сначала посчитайте сколько прямых наследников, от этого зависят варианты. Оцените стоимость 1/4 квартиры и сумму долга. Но глобально, да, к нотариусу.

Alla010101• 09 июня 2022
Ответ дляХудею я
Законом передбачено, що в разі смерті боржника виконавець виносить постанову про закінчення виконавчого провадження, та як наслідок зняття арешту.

Щодо переоформлення спадку, треба звернутись до нотаріуса за останнім місцем проживвання. Але наразі в умовах воєнного стану, Ви можете звернутись до будь-якого нотаріуса.