брат помер на 3 день війни,на ньому була частина квартири 1/4 ,але в арешті через не виплати аліментів
як дізнатися інформацію щодо стану власності та яким чином потім робити переоформлення
Ответ дляlyudai
Йдіть до нотаріуса. Він скаже Вам про стан квартири (арешти, застави, обмеження і т.д.) та відкриє вам спадщину, якщо претендуєте на майно брата. Але якщо вступите в права спадщини, то борги брата теж на Вас перейдуть. Консультуйтесь, думайте.
сестра - это вторая очередь наследников.
Марика-bf42• 09 июня 2022
Насколько я поняла, это квартира, в которой живете вы или родители брата? Сначала посчитайте сколько прямых наследников, от этого зависят варианты. Оцените стоимость 1/4 квартиры и сумму долга. Но глобально, да, к нотариусу.
Alla010101• 09 июня 2022
Ответ дляХудею я
чи є можливість зараз через реєстри подивитися стан частин квартири.знаю що платно
Законом передбачено, що в разі смерті боржника виконавець виносить постанову про закінчення виконавчого провадження, та як наслідок зняття арешту.
Щодо переоформлення спадку, треба звернутись до нотаріуса за останнім місцем проживвання. Але наразі в умовах воєнного стану, Ви можете звернутись до будь-якого нотаріуса.